יש לי בעיה

tomerona2b

New member
יש לי בעיה

אתמול אח שלי הגדול בא ואמר להורים שלי ולי שהוא הומו עכשיו אין לי בעיה אם זה להפך גם אני דו או הומו וסיפרתי להם לפני שנה ויותר , לא סטרייט זה בטוח, שכבתי עם נשים וגברים , הבעיה היא שההורים שלי חושבים שזאת סטייה מאוד חמורה ואמא שלי באה מבית ששומר כשרות , מהצד של אמא יש הרבה דתיים ואבא שלי לכך את זה מאוד קשה ואח שלי שמע גם הוא את "הנאום המפורסם" שלהם , מה לעשות ? אין שום דרך בעולם לפתור בעיה זו , אני אמרתי שאם כבר אני זה והוא "לא", כי הוא פה ושם יצא עם בנות כביכול הוא אמר אתמול שהוא יצא איתן רק בשביל שלא נחשוב אחרת , יהיה להורים שלי נכדים ויזכו לחתן אותו תוך כמה שנים למרות שיש לי עוד אח ואחות קטנים מתחת ל -15 אני הרגשתי מה זה מבואס וראיתי שהחיים של ההורים שלי הולכים להיות שחורים מעכשיו זה מה זה גרם לי עצבות והרבה מחשבות מה ניתן לעשות ? מה אתם חושבים ?

ItsikH

Member
אתה יכול לעזור להם לקבל אותך ואותו יש שלב כזה בחיים, שבו אתה מחליף תפקידים עם ההורים שלך, ומלמד אותם ועוזר להם להתבגר יחד איתך. זה אולי קצת מפחיד, אבל אל דאגה../images/Emo24.gif, זה תהליך טבעי והוא תורם לך לא פחות מאשר להם. גם אם נדמה לך שאין הרבה סיכוי, זו לא סיבה לוותר מראש על ההורים שלך.

תשובה לתגובה...

טוב, קודם כל יפה שהוא סיפר ולא השאיר בבטן... ככה לפחות, אני מקווה שהוא מרגיש סוג של הקלה... בקשר להורים, נראה לי שצריך לדבר איתם, אולי תעשו שיחה אתה ואחיך עם ההורים ותסבירו להם שזו המציאות... זה מה שאתם ואי אפשר לשנות זאת, או לפחות בינתיים. תגידו להם - זאת עובדה! וחוץ מזה שאל לכם לדאוג, אלה ההורים שלכם והם תמיד יאהבו אתכם כמו שאתם... זה יקח קצת זמן אבל הם יבינו... רק בבקשה, אל תנסו להיות משהו אחר בשביל מישהו אחר, לדוגמא ההורים, תיהיו אתם! הכי אמיתיים שיש! ותיהנו מזה ואל תתנו לאף אחד לנסות להשפיע או לשנות אתכם... זהו... מקווה שעזרתי, נדבר בקרוב... בהצלחה...

עוזי10

New member
באגודה

יוכלו לעזור יותר... יש קבוצות תמיכה וסיוע להורים ואולי גם מישהו ששייעץ וימליץ איך לדבר איתם, אולי אף יפגש איתם...

מקווה שהכל יסתדר וגם- לא הבנתי משהו...

למה הכוונה "אם כבר אני זה והוא "לא"", ולמה הכוונה יהיה להורים נכדים ויזכו לחתן אותו?? איך המצב בבית עכשיו, כשבועיים לאחר התגלית המרעישה? אתם כולכם גרים באותו בבית או שאתה ואחיך גרים מחוץ לבית? בהצלחה

למעלה