יש לי בעיה

חסוי 14

New member
יש לי בעיה

יש לי ידידה טובה אבל היא משקרת לי היא נראה לי רוצה אותי, כבר חודש לא ראיתי אותה כשאני שלוח לה הודעה היא לא עונה אבל שאני מתקשר היא עונה אני קובעה איתה מחר בקניון היא מגיעה אנחנו מדברים אני שואל אותה למה את לא עונה להודעות היא אומרת שאין לה טוקמן ואני יודעה ויש לה קו פתוח אח``כ היא שואלת אותי למה אני לא מתקשר הרבה. פעם אחת קבעתי אתה בעיר קבענו באיזה מקום אני מגיעה אני רואה אותה אם איזה בחור אני אומר לעצמי בטח היא ראתה אותו עכשו אמרתי לעצמי עוד שניה הוא ילך ואני יבא חמש דקות עברו והוא לא הלך אמרתי נלך אלהם מה יכול להיות אני הולך אומר לה מה נשמה היא אומרת לי בסדר אני רומז לה מי זה הבחור הזה היא אומרת לי שהוא בן דוד שלה אחרי חודש ראיתי אותו בעיר והוא הומר לי שהוא בכלל לא בן דוד שלה הוא רק ידיד שלה. מה אתם אומרים לנתק את הקשר או לא תודה

רגע...

לא ממש הבנתי... אתה אוהב את הילדה הזו? היא אוהבת אותך? או שניהם??? כאילו אתה אומר שהיא רוצה אותך, אבל היא בקושי מדברת איתך???

חסוי 14

New member
ללא נושא

אנחנו דברנו הרבה אוהבים אחד את השני לא סרופים אבל אוהבים

רגע...

לא ממש הבנתי... אתה אוהב את הילדה הזו? היא אוהבת אותך? או שניהם??? כאילו אתה אומר שהיא רוצה אותך, אבל היא בקושי מדברת איתך???

נתק קשר

במקומך לא הייתי נישארת איתה דקה! קשר צריך להיות מבוסס על אמון! קודם כל תברר טוב אם זה נכון או לא...

למעלה