יש לי בעיה

יש לי בעיה

כבר שנה וחצי שאני כל הזמן חולה. ברצף. בכל מיני דברים מוזרים ומעצבנים: נקע, דלקות, כויה, וכו'. אין הפסקה בין המחלות. עכשיו זה כבר נהיה משהו ממש רציני ומסוכן. בדקתי את המזוזות בבית והן בסדר. נכון שמדי פעם אני עצבנית ואז אני חושבת מחשבות רעות. וגם כל זה התחיל מאז שנכנסתי לקשר עם איזה שהוא בחור שהוא כבר לא חבר שלי אבל עדיין ידיד. אבל מעבר לזה אין לי הסבר הגיוני. מה לדעתכם צריך לעשות ?

IBP1

New member
ראשית ,לא כל דבר נגרם כתוצאה ......

ממשהו בעל מאפיין מאגי. אני גם לא חושב ,כי אותו ידיד הוא הסיבה לכך . את יכולה לנסות לבדוק ויש המון שיטות לבדיקת המצב האנרגטי/מאגי שאת יכולה לעשות על מנת לבדוק האם מדובר במשהו מאגי. לפי דעתי את צריכה להיזהר פשוט בצעדייך. יש לי תחושה כי הרבה דברים הטרידו אותך בזמן האחרון ומסיחים את דעתך. בהצלחה.

הבריאות הגופנית שלנו

היא השתקפות של המצב הנפשי. לכל מחלה יש שורש רגשי.

הי ../images/Emo24.gif

מה האינטואיציה שלך אומרת לגבי זה? למה נראה שאת חולה בכל מיני דברים? האם המחלות גורמות לך להישאר בבית ולנוח? ואם כן, אולי היית אמורה להיות עם עצמך ולהגיע לתובנות בזמן הזה של המנוחה (תובנות על הגוף שלך או על החיים שלך), ולא הגעת אליהן או שסירבת להכיר בהן? מוזמנת לפרט או להוסיף מידע

מבינים בענייני כישוף ?

זה לא רק אני חולה. זה גם אחרים בבית. עכשיו כבר נמאס לי. המחלה האחרונה היא ממש חמורה. מישהו מכיר או יודע איך מסירים כישוף מעל בית ?

זה לאו דווקא בהכרח קשור לבעייה

שיש בבית עצמו. זאת יכולה להיות גם אמונה ברצה במשפחה שלך, שגוף האדם נוטה לחלות, או ש"אצלנו במשפחה אנו נוטים לחלות", או כל דבר אחר. זאת בהחלט יכולה להיות יצירת מציאות משפחתית. אבל אולי יש גם לנקות את האנרגיות בבית. אני לא מתמצאת בטיהור ביתי

IBP1

New member
כמה דברים לחשיבה.....

ראשית יש להבין כי עונת השפעת מצויה באיזורינו. סיבוכים של שפעת יכולים להיות אפילו קטלניים. אם הטיפול הוא לא נכון .אני לא רץ מהר להכליל זאת ככישוף ויותר כמקרה של שפעת אשר עברה והדביקה את יתר השוהים בבית. רצוי לאוורר את הבית,לשתות הרבה מים ומרק עוף יכול בהחלט לסייע להתחזק. ויטמין סי טבעי היישר מפירות ארצינו יכול להחזיר לנו את כוחותינו ולסייע להילחם במחלה.מקלחת להורדת החום. ולפנות לרופא המשפחה זה הכי חשוב. בדרך כלל בין 4-7 ימים עוברת השפעת.רצוי לחשוב על חיסון כנגד השפעת. וחומר לימודי באיך להסיר כישוף את יכולה לקרוא את מאמרו של מיקי הקורא כאן בפורום. בהצלחה.

לזריס

New member
כדאי ומומלץ לטהר את הבית אנרגטית

טיפול אנרגטי עושה פלאים. יש כל מיני שיטות לטיפול אנרגטי תוכלי למצוא אותם בחיפוש בגוגל. ואחד שיתאים לך כדאי שתטהרי בהקדם. לזריס.

אני בבעיה אמיתית ורצינית לגמרי.

כן, עכשיו אני יודעת שאני בבעיה רצינית. תשמעו אני אדם רציונלי. אבל מה שהלך אצלי בבית בלילה האחרון היה ממש מטורף. החלטתי לעשות טיהור אנרגטי לבית, ממש כמו שכתבו באינטרנט. הבעיה היא שקרו כל כך הרבה דברים מוזרים שעכשיו אני כבר לא יודעת מה לעשות. עשיתי את זה בלילה כי ככה הסתדר לי. ואיך שהתחלתי עם העניין, שמעתי נקישות שבוקעות מהארון. כן, מהארון. כמובן שכמעט חטפתי התקף לב. הנקישות נמשכו ובאו בוודאות מהארון. כשהתקרבתי לשם עם קטורת הנקישות עברו לקופסאת התריס של החלון. ממול. כן, ממול. ובמרחק מהארון. ולא, לא חלמתי. אחר כך היה איזה אירוע מוזר שעמדתי במרכז הבית ומשהו נגע בי בראש. מסתבר שזה היה איזה זבובון שבאמצע הלילה נדבק אלי. באמצע הטקס. אחר כך היה איזה עניין של לשרוף פתק עם דברים לא טובים שכתבתי שיש. והנייר לא נשרף. נייר ! ניסיתי לשרוף אותו לפחות 10 פעמים והוא פשוט לא רצה לעלות באש. אחר כך החלטתי שזה יצחין את הבית אז שמתי את הנייר המקופל על גבי המזגן שתלוי מחוץ לחלון בקומה רביעית. לא היתה שום רוח ושום כלום. היה לילה שקט בסגנון בית קברות. שמתי את הנייר המקופל על נייר אחר - פרוס. ונחשו מה קרה ? פתאום באה רוח והעיפה את הנייר. אבל רק את הנייר המקופל - זה שצריך לשרוף. הנייר השני לא עף. ירדתי למטה באמצע הלילה להביא את הנייר ושוב ניסיתי לשרוף. וכלום ! הגפרור נכבה, האש כבתה. מעצמה. בסוף חזרתי הביתה ושרפתי אותו בפתח הדלת. אחרי שסיימתי עוד כמה דברים הלכתי לאכול (באמצע הלילה). ונחשו מה ? כל החלונות היו סגורים בבית, אבל מאחורי משהו נפל... גם מצאתי שצד מזרח של הבית משפיע על בריאות ויחסים במשפחה שזה אכן הדבר הבעייתי המרכזי כרגע, והשטח הזה מבולגן ללא תקנה. עכשיו אחרי כל הטראומה הזאת, שאני הולכת לעבור שוב השבוע, איך אני יכולה לדעת שהחברה הבעייתיים באמת יצאו מהבית ?

למעלה