יש לי בעיה

כסחנית

New member
יש לי בעיה

שלום אני מיכל נערה בת 17 וחודשיים יש דילמה שאני לא יודעת איך להתמודד איתה......זה קשור בנער שמאוד מוצא חן בעייני ואיני יודעת מה לעשות.... הוא בן 16 וקצת זאת אומרת שהוא קטן ממני ומשאני מכירה את עצמי אני אמרתי שבחיים שלי אני לא יסתכל על מישהו קטן ממני אפילו ביום ועכשיו כשהוא בא אלי ואמר לי מה הוא מרגיש כלפי אני לא אמרתי לו מה אני מרגישה כי אני פוחדת מהתגובות של הסביבה אז אמרתי לו שישכח מזה ואני עדיין מרגישה כלפיו אהבה חזקה שאני כל הזמן חושבת עליו.....תראי מה הבעיה כשאנחנו מתכתבים באייסיקיו אנחנו חופשיים אחד עם השניה אבל כשאנחנו נפגשים סתם ככה אנחנו כאילו לא מכירים אחד את השניה אנחנו בקושי מדברים וזה מה זה כואב לי כי אני ממש אוהבת אותו ומרגישה שאני מתה אם הוא לא ידבר אלי או יצחק איתי....ואני יגיד לך משהו בחיים שלי לא הרגשתי דבר כזה כלפי מישהו מסויים אני מרגישה שאני רוצה רק אותו ולא אף אחד אחר אני מרגישה שאם באותו רגע הוא לא מתייחס אלי אני משתגעת והוא גם אומר לי שהוא אוהב אותי ואני גם חושבת עליו בכל שניה פנויה אפילו כשאני יושבת בשיעורים בבי"ס אני חושבת רק על זה ולא על משהו אחר אני רוצה להפסיק את זה ואני לא יכולה בבקשה תייעצו לי מה לעשות? איך להתרחק מכל זה? איך להפסיק לחשוב על זה? כי המצב מתדרדר מיום ליום ואני לא יודעת מה אני יעשה עם עצמי....
תודה רבה

ImmortalSoul

New member
אז תפסיקי להיסתתר ממנו

מה אכפת לך מה יחשבו העיקר שיהיה לכם כיף

כסחנית

New member
אהבה

אבל זה לא רק זה אלא שגם הוא מסתתר ממני אני לא יודעת מה זה ומי מה זה נגרם כי אני לא נתתי לו הרגשה שלא יתקרב אלי או משהו כזה.... אני לא יודעת מה לעשות עם זה ואיך אני יכולה לשנות את המצב מבלי לצאת איתו ולהיות איתו איך אני יכולה לשדר לו שאין לנו סיכוי יחד? אם יש לכם תשובה שאני אוכל לעשות איתה משהו אני אשמח לשמוע עוד עצות....בבקשה ממכם אני משתגעת כבר.....תודה רבה

d n n a

New member
היי

שלום נערונת. חבל שאת כל כך מתענה ושבויה בסטיגמות של עצמך. אז אמרת שלא תצאי עם צעירים? אמרת, אז מה???? אהבה זה רגש נהדר ועם יש לך עם מי לחלוק אותו, זה עוד יותר מקסים! לכי על זה!!!

כסחנית

New member
תודה...

קודם כל....שלום מה שלומך? הכל טוב? אני מאוד מודה לך שאת מעודדת אותי ללכת על זה, אבל פשוט אני נערה שלא בדיוק יודעת מה היא רוצה מעצמה וזה מאוד מעצבן אותי....ואני גם תמיד מסתכלת על מה שיגידו אחרים ולא יודעת מאיפה זה בא לי פיתאום כי בהתחלה הייתי ילדה חופשייה שלא אכפת לה מכלום וכנראה השתנתי לא לרעה ולא לטובה אבל השתנתי....בכל זאת תודה אני מאוד מאוד מודה לך

ImmortalSoul

New member
צאי מהמסגרת ותחשבי חיובי

ושהיה המון בהצלחה . חבל אז את גדולה ממנו בחצי שנה אז מה . העיקר מה שאת מרגישה אליו.

כסחנית

New member
../images/Emo85.gif

אני מודה לך על העצה ואני מבטיחה לקחת זאת לתשומת ליבי..... תודה רבה ....................

d n n a

New member
../images/Emo23.gif

בהלחה ילדונת! אל תיבהלי שאת מבולבלת זה קורה לכולנו מדי פעם בהצלחה!

fossil1

New member
אח רק אם הייתי במקומך

הייתי מנצל את ההזדמנות הזאת, וגם כדי לא לחיות בשאלה "מה היה קורה אילו הייתי הולך על זה" חמודה זה הזמן שלך עכשיו, ותהני ממנו מבלי לחשוב יותר מידי כי תמיד אפשר לתקן ולשנות דברים!! אבל אם לא מנסים בכלל אז יותר חבל!!!!!!! בהצלחה חמודה

כסחנית

New member
היי../images/Emo39.gif

אני מאוד מודה לך....ובאמת הייתי רוצה שתהייה במקומי...... רוצה להתחלף איתי???סתם....אני צוחקת.....אני חושבת שבאמת אני ילך על זה כי דווקא אני נהנית איתו.....תודה בכל זאת על העצה אני אשמור אותה לעצמי ביי ובאמת תודה!

כסחנית

New member
שלום!

זה לא שאני עושה עסק פשוט זה מציק לי......ודרך אגב החלטתי לנסות ותודה בכלל שהתייחסת אלי.....תודה רבה!

26חלומות

New member
חמודונת..

מה זה משנה אם הוא בן 16? עזבי אותך מהסביבה - כולה שנה הפרש!!!!!!!!! זה ממש ממש לא משנה - אל תגרמי לעצמך נזק רגשי וייסורים בגלל זה. לכי עם הלב, עזבי אותך מהשטויות האלה של הגיל.

כסחנית

New member
היי

אני באמת חשבתי ללכת על זה כי אני אוהבת אותו והוא אוהב אותי דווקא אני באמת מסתכלת על זה והוא סה"כ קטן ממני בשנה זה באמת לא כל כך נורא......תודה שענית לי אני מקוה שילך לי טוב באמת תודה רבה

אנושית~

New member
מחייכת

וזאת למה ..אני אסביר כי אצלי אם לא חמש שנים לפחות מתחתי ומטה .. זה פשוט לא עושה לי ת,זה ..אבל טופ זו רק אני!! ות,ת,עוד כאן??? נו לכי אליווווו
בהצלחה

כסחנית

New member
../images/Emo99.gifחחח....

תודה אני חושבת שבאמת שזה מה שאני יעשה כי מישהו צריך לעשות את הצעד הזה ואם זה לא יהיה הוא אז בטח שזאת תהיה אני....תודה רבה רבה....מתה עלייך!

mg12345

New member
הכסחנית

שלום לכסחנית, אז ככה אני חושבת שאם הוא אוהב אותך ואת אותו זה לא צריך להפריע לך, גם אני יותר גדולה מבעלי ותאמיני לי כשהתאהבתי בו לא יחסתי לגיל חשיבות זה דבר שלא צריך להדאיג אותך ,אז עיזרי אומץ היפגשתי איתו ותאמרי לו מה את מרגישה , אחרת תצטערי שלא עשית זאת , ומה שאחרים יחשבו שיקפצו זה החיים שלך ולא של אף אחד אחר,מה שמצחיק שהייתי באותה סיטואציה ולא יחסתי לה חשיבות והיום אני נשואה בעושר ואושר, את בהצלחה חמודה , מאהבה לא בורחים מאהבה מניבים רק טוב, שלך m.g

למעלה