יש לי בעיה

יש לי בעיה

הכותרת שלי מוכרת אבל בכל זאת יש לי בעיה או יותר נכון לחברים שלי בעיה רצינית בינם לבין עצמם הכל התחיל במסיבה שהייתה ואחרי המסיבה נשארו כמה חבר´ה לישון שם הם היו 6 אנשים 2 בנות ו4 בנים הם שיחקו אמת או חובה ו7 דקות בגן עדן וכל הדברים האלה עכשיו הבעיה היא בעצם במה שהם עשו ולאן זה התגלגל מישהו שהיה שם התנשק עם החברה הכי טובה של איזה אחת שהוא איתה בקטע אז היא נפגעה ולא רק מהקטע של הנשיקה הייתה שם עוד מישהי שהוא הביא לה ביד אז ההיא שהוא בקטע איתה זרקה אותו בעצם אפחד לא היה אמור לדעת בכלל על זה כי הם הבטיחו לשמור על זה בסוד אבל מישהו פתח את הפה ואני היחידה שיודעת מי זה אבל אני ממש לא יכולה להגיד וזו אחת הבעיות שלי להגיד או לא להגיד.... אם אני יגיד מי שסיפר לי לא ידבר איתי ואולי חלק מאותם אנשים שקשורים לשמועה אם אני ישתוק תהיה מלחמת עולם בין כל החברים הטובים האלה וזה נורא חבל משמע הכדור בידים שלי ואני לא יודעת מה ההחלטה הנכונה מצפה לתשובה גב´ שמועתי

לך גב´ שמועתי

הכדור רץ בין חברים שמועות רצות... אולי נכונות אולי לא... אבל אני חושבת שאת צריכה לתת בעניים הזה לעיניינים להסתדר לבד... כי כשיש יותר מידי מעורבים,,,, העניין יכול להתפוצץ, תני לעניין לעזור לבד, זה מה שאני חושבת.... אני בטוחה שתגיעי להחלטה נכונה.... חוקרת

למעלה