יש לי בעיה

Skiter

New member
יש לי בעיה ../images/Emo101.gif

יש לי עיר בגודל הענק, יש בכ-800,000 איש, יש לי כבר 2 גולד טאוורס ועו קונג טאוואר ועוד כמה סילוור טאוורס. רוב העיר, שווי הקרקע גבוה מאוד (אני אשים תמונה כשאני אחזור הביתה...). בכל מקרה באזור המפעלים, שווי הקרקע די נמוך. עכשיו אני לא מצליח לפתח היי - טק, התלמידים מאוד חכמים והכל אבל זה לא הולך לי.... אפילו הרסתי את אזור התעשייה ובניתי מחדש, וגם לא הלך..... וגם ניסיתי לעשות באזור עם שווי קרקע גבוה, לשים שם מפעלים וגם לא הלך, מה לעשות???. דרך אגב זה הסים סיטי 3000 הרגיל...

Sפיידי

New member
תראה, פיתוח

איזורי תעשייה של היי-טק לא גדל רק בגלל שווי קרקע. יש לך משרפות אשפה בעיר? (תענה, זה חשוב)

Skiter

New member
לא, יש לי רק ריסייקלינג סנטרס...

המשפרות מהזהמות לאללה, והם בצד השני של העיר בכאילו רחוקים (לא בהרבה) מהאזור של המפעלים... אני עכשיו הולך הביתה אני אשים פרינט סקרין של העיר...

Sפיידי

New member
הצעה שלי

תיקח עיסקה מעיר קרובה שייקחו ממך את הזבל... זה יעודד את הצמיחה בעיר כי היא לא תיהיה מזוהמת טכנית, אין ממש נוסחה ליצור היי-טק גם מפעל מכוניות הוא היי-טק! (אם כתוב שהזיהום שלו LIGHT) כל דבר שהזיהום שלו לייט הוא טוב עכשיו, הייטק לא לא מזהם בכלל!! הוא מזהם פחות תנסה ליצור מצב כזה שיירצו לבנות יותר מרכזים מסחריים (ולא איזורי תעשיה) (הכחולים) כי הם לא מזהמים וגם נחשבים לתעסוקה של הסימים ואז תוכל להיפטר מהרבה שטחים של איזורי תעשייה (לא כולם!) תעלה את הסקרין שוט, יהיה יותר נוח
בבקשה:

Skiter

New member
הנה זה ב2 חלקים...

אבל אם אני לוקח עסקה אומרים לי שזה סתם שטויות, אלא אם כן אני חושב על זה אינ צריך להרוס את הריסייקלינג סנטרס......... והעיר של, מצב הזיהם שלה דווקר נקי מאוד שם!!! ו... ו.. בקשר לאזורי מסחר - הם בביקוש מאוד לאחרונה! והבתים כבר נגמרים יל אז נאי הורס לייט רדיסטינל לטובת היי רדיסטינל.. בכל מקרה זה החלק המזרחי של העיר, מכאן בעצם העיר התחילה, אזור המפעלים הוא מימין, משמאל כל הפרסים (כל הזיהומים והפיכסה), בתי בהכלא והמזבלה.

Skiter

New member
והחלק השני...

החלק היותר חדש של העיר מימין הצד ההכי עשיר של העיר, שם גם הבית שלי
, המפ כל הגדה המערבית (
) בעצם עשירה החלק השמאלי פחות.... כרגע הזכרתי שאני חייב לפתוח עוד שדה תעופה.... את השניים האחרםי סגרתי... בכל קמרה בבקשה :) ואם תוכל לעזור לי זה יעזור מאוד!

Sפיידי

New member
מה אתה רוצה?

העיר שלך מאוד נקייה! רק תיקח את ההצעה לקחת ממך זבל (ואל תתיחס למה שאומרים לך) אחרי שזה מתאזן לך תתחיל להורס ריסייקלניג סנטרס ואחרי זה תעלים את הזבל קליל... ואז תוכל לבנות שם תוכל בבקשה להעלות תמונה של העיר עם מפת הזיהום? (אם אתה לא יודע איך לעשות, אני יכול להסביר) בבקשה

לא ככה!

לזיהום אין קשר בכלל להייטק! צריך שהאידשוקיישן יהיה על 138 וגם בספר ההוא בתקציב יש כמה דברים שצריך לסמן כמו למשל clean air ועוד כמה הגבלות כאלה.. וגם! צריך מלא פארקים ליד התעשייה ממש כמו בעיר! הנה סתכלו!

Skiter

New member
אםפ אני אל טועה, זה דשא

שנוצר מערך השטח.. כמו ליד בתים קטנים שערך הקרקע גבוה אז זה עוזר...

Sפיידי

New member
אבל אז צריך

לשים שם אדמה ירוקה-קלה ולמה שזה ייתפתח לייד איזור תעשייה? כזה איזו עם רמת שטח כ"כ גבוהה?

חח כן זה דשא!

חחח ידעתי שהדשא ישגע אותכם LOL .. באנלימיטד אפשר לשלוט בארכיטקטורה ולהחליף בניינים. אז אני יצרתי בארכיטקט טול דשא ואז אני פשוט מחליף את הפארקים הקטנים בדשא..אררר! הבנתם?! אז זה ניראה יפה כזה- מרבדי דשא כמו במציאות! וכשבונים למשל שכונת אחוזות ומפזרים מלא כאלה זה ממה ניראה יפה! הנה תמונה!

Sפיידי

New member
ב 3000

הרגיל... אז יש כזה דשא רק באחוזות! זה כזה, הן סוגרות לעצמם שטח עם גדרות ויש את הבית ואז יש דשא מסביב זה באמת יפה...

Skiter

New member
זה הכל קשור בשווי הקרקע...

המלצה שלי תדאג שבעיר שלך יהיה נהר או מקורות מים גדול שמחלק את חלק מהעיר רק ככה תשיג ערך גבוה, תתחיל את העיר בצד אחד, את המפעלים תשים באותו צד אבל רחוק ואז כשהאזור הזה יתמלא תעבור לשני אבל לאט, יפה ולא בפראיות זה יהרוס לך!

Dying degrEe

New member
אתה..יכול לפרט קצת יותר?

צריך לעשות חוות? מה זאת אומרת לא בפראיות? פירוט יתקבל בברכה. אגב, רק לידע כללי בפעם האחרונה שבדקתי היו לי שדיים וכוס.

Sפיידי

New member
ככה:

מה שסקיטר אמר זה נכון.. אבל ליצור אחזוה לא מחייב דבר אני לא אוהב ערים עם נהר באמצע זה מעצבן לאללה לעבור לצד השני אני מעדיף ים! וכל מני מאגרי מים באמצע (אגמים...) עכשיו, כדי להקים אחוזה אתה הולך לאיזור שלייד מים (ים, נהר, אגם משהו! אפילו אגם מלאכותי רק שיהיה גדול מספיק) אתה תוחם אותו בכבישים, אבל לא כ"כ צמודים משהו כמו 4-5 משבצות לרוחב ולאורך 3-4.... ואז! אתה שם שם לייט "ירוקים" ומחבר אותם לחשמל והכול! כמובן! ליידים שים הרבה פארקים ודברים שמעלים את ערך האדמה אתה תראה שבקרוב ייצמחו לך בתים נמוכים, בהתחלה לא יהיה הרבה משהו יפה... ואז הבתים "ייקחו שליטה" על כל מני איזורים ויהפכו אותם לשלהם! כולל גנים, מזרקות, גדרות , בריכות ועוד ועוד זה מאוד מגניב! יכול להיות שרק משבצת אחת הם לקחו לבנות את הבית והשאר לעשות כל מני דברים מוזרים עכשיו, תראה באינפורמציה על הבית תראה שכתוב שם High או Very High או אפילו! Astronomical!! שזה בכלל אדיר!! עכישו, הבעייה פה היא שאם הערל יורד / יש עזיבה גדולה מהעיר שלך האיזורים האלו מתקלקלים לגמרי ואז זה נראה נורא מה עושים? הורסים את האיזור ונותנים לו להבנה מחדש (כמובן שיש עלייה ברצון לבנות בתים [RCI... שהירוק קצת למעלה או הרבה]) עוד משהו?????????? אה כן! אם תבנה ליידם איזורים "כחולים" - איזוריים מסחריים (לא איזרוי תעשייה!!) ולא בשטח גדול (אל תסחף כי זה יקלקל) אתה תראה שהם מקימים שם דברים אדירים! כי שוב, רמת הקרקע גבוהה... (וזה בכללי למשחק כולו כמה שרמת הקרקע [Land Value] גבוהה יותר ככה הם בונים דברים יותר מגניבים יותר יפים) כל מני PLAZA PARKS ועוד דברים ממש ממש יפים... תנסה להקצות לעיר שלך איזור של "עשירים"... מסביב לאגם (לא חייב כ"כ גדול.. אבל עדיף גדול) לדוגמה, תעשה מה שאמרתי לך ותוסיף 1-2 מרינות בפנים! אתה תראה האיזור הזה יהיה איזור מאוד מאוד יפה כל מה שתבנה מסביב ייקבל קצת מהלנד ווליו של האיזור ואז ייבנו שם דברים יפים זכור! פארקים! אגם/ים/נהר! איזורים לא גדולים ולא קטנים (שנוקפים בכבישים...)! הריסת האיזור כאשר הבית המרכזי נטש אחרת אין טעם לבריכות ולדשא שהוא בנה (במידה והוא היחידי שמתגורר באיזור שתחמת בכביש... כל איזור אחר מעבר לכביש אין טעם להרוס ואפילו איזור שבתוך אותו איזור אבל שלא מוקף בגדר של ה"עשיר" ההוא...) זה ייראה לך קצת מסובך אבל אתה תבין בסופו של דבר מהמשחק. זה הכול! מקווה שעזרתי

Dying degrEe

New member
שטויות

פנו אליי כל כך הרבה כזכר שכבר התחילו לי תהיות לא ברורות בקשר למין שלי, אז הכל מתקבל כבר
אמ...חוץ מפארקים, מה עוד מעלה את ערך האדמה? סלח לי על הבורות, לא שיחקתי שנים בסים סיטי.

Sפיידי

New member
ככה: (שוב מצטער)

מה שמעלה: גינות (כל הסוגים.. עדיף LARGE PARKS ו PONDS) נהר/ים/סוג אחר של מקור מים... שאין משטרה/בית חולים/מכבי אש באיזור... ז"א שיהיב איזור אבל לא על הבית! או בשטח המתחם "הסגור" של הכביש שלו... לעפמים! וזה לא בטוח... LANDMARKS לפעימים... וזה לא הכול! מתנות! (חוץ ממתנות כמו מפעל גרעיני או כאלו!! את מבינה?) מה שמוריד: קריבה יותר מדי לאיזור התעשייה כל קריבה מסויימת לאיזור מזוהם קירבה למים מזוהמים קירבה לזבל משטרה מול בפרצוף! פקקי תנועה מה ועד? זהו אני חושב... בכללי...

למעלה