יש לי בעיה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

יש לי בעיה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!../images/Emo10.gif

אני אוהבת את ההורים שלי,הם כל חיי ובעדיהם אני לא יכולה לחיות. אני בת יחידה(אני בת 17)כך ש אני מאוד קשורה להורים שלי כי אין להם אף אחד אחר חוץ ממני........ אולם יש לי בעיה איתם....... קודם אמא שלי,אמא שלי היא אישה טובה אבל היא לא מראה לי שהיא אוהבת אותי. כש אני רוצה חיבוק או נשיקה או שנייהם אני באה לאמא שלי אבל היא אומרת לי לעזוב אותה בשקט או שאין לה כוח.......... אני יכולה לספור על יד אחת כמה פעמים שהיא אמרה לי"אני אוהבת אותך".... היא דואגת לי אבל לא איך שאני רוצה שהיא תדאג לי........... כש אני רוצה בגדים היא אומרת בסדר נלך ונקנה,לפעמים אנחנו הולכות באמת ביחד אבל רוב הפעמים היא קונה לי על דעת עצמה ואני שונאת זאת וכש אני אומרת לה את זה היא אומרת לי פשוט הייתי בסביבה אני לא יודעת מתי נוכל לנסוע פעם הבאה........... או כש אני יודעת לבטח שהיא נוסעת לקנות בגדים אני אומרת אני רוצה גם והיא אומרת לי לא!!!!!!! ואז הולכת וקונה לי בגדים בלי לשאול אותי אפילו הפעם האחרונה שזה היה ה כש הייתי צריכה בגדים תחתוניים ואמריתי לה את זה..... גיליתי באחד העיתונים שיש מבצע בחנויות דלתא פלוס ואמא שלי אמרה ש ניסע ונקנה....... יום אחד אמא שלי חוזרת עם שתי שקיות מלואת מ דלתא פלוס..... "הייתי בסביבה אז נכנסתי לקנות".......... לא יה לי מילים להגיב...... אני כבר לא יודעת מה לעשות,מישהי יכולה לתת לי עצה??????? ודבר שני אבא שלי........ לאבא שלי יש לב זהב,גדול ורחב הוא מאוד נדיב ועוזר לכולם בכל..... אולם הוא צועק הרבה רק עליי כשהוא רואה דברים שלא מוצאים חן בעינייו דברים שאני עושה או שאם אני נחה הוא צועק עליי למה אני לא עושה כלום... אני נעלבת עד מעמקי נשמתי והוא רואה את זה ואז הוא בא אליי מנחם אותי מנשק אותי אומר לי שהוא אוהב אותי והוא לא התכוון לצרוח אליי ואני כמובן כמו ידלה טובה סולחת לו,אבל אני לא יכולה כבר יותר הוא צורח ואז מתחרט אבל אני זוכרת את זה עוד הרבה זמן והוא מצליח לשכוח את תוך כמה דקות.. מה כדאי לי לעשות בקשר לזה???????????? אם למישהי או למישהו יש עצה בשבילי שיכתוב לי אותה בתגובה או במסר אישי!!!

אוי... ../images/Emo16.gif

בקשר לאמא שלך- לדעתי הדרך היחידה זה לדבר איתה. אני יודע שזה קשה. אני כבר יותר מחודש מנסה לחשוב איך להגיד להורים שלי דברים הרבה פחות חמורים... אבל אני לא רואה פתרון אחר. בקשר לאבא שלך- זה נראה שיש לו בעיה נפשית כלשהי... או אולי אני הבנתי את זה הרבה יותר קשה ממה שזה... נסי אולי לדבר עם אמא שלך עליו... מצטער שלא עזרתי הרבה, זה כל מה שאני יכול לעזור כרגע
,
ניר

להיות עצבני זה לא בעיה נפשית

אולי יש עליו הרבה לחץ והוא מוציא את זה עלייך כי את הדבר היחיד שיש לו להוציא עליו ואז הוא מבין שזאת הייתה טעות.. תראי זה לא כזה פשוט שיש לו ילדה אחת ושהוא נשוי לאישה כזאת קרה :מצטער אם פגעתי בכל אופן.. אני בעד אבא שלך כאן את צריכה להבין ולדבר איתו על זה

sivani

New member
אני חושבת שאת פשוט צריכה לדבר

איתם ולהסביר להם מה את חושבת אין דרך אחרת שבאמת יכולה לפתור את הבעיות האלה...

Digi Lista

New member
האמת?...

נראה לי דיי מוזר כול הקטע עם אימא שלך, אין לי מושג למה אבל היחידים שאני מכירה(דגש על החברה הכי טובה שלי) שאומרים כאלה דברים על אימא שלהם זה בגלל סיבות מיוחדות ולא נעימות במיוחד...איכשהו נראה לי שיש עוד משהו שאת לא מספרת...

Digi Lista

New member
אל כותבת ההודעה.

את הצעת לה עצות נכונות, אני רוצה לדעת עוד קצת לפני שאני מציעה...

*neta*

New member
כפי שאמרו,לדבר..

למרות שלפעמים זה נחמד שאמא לא באה לקנות איתך בגדים ("תלכי עד לשם","תחזרי", "תסתובבי", "תסתובבי!") אבל לדעתי את צריכה להסביר לה שאלו בגדים שלך שאת אמורה ללבוש ואת רוצה לבחור אותם ואת רוצה להיות שותפה בקנייה שלהם. אני קונה בגדים פעם לבד, פעם אמא גוררת אותי, ולפעמים אמא מפתיעה אותי בחולצה או שתיים (4..) אבל זה כי היא מנסה לגרום לטוב
בקשר לאבא..גם לדבר להסביר לו שהוא פוגע בך, ואם את נחה במקרה והוא תופס אותך תסבירי לו מה עשית כל היום מ6 וחצי שאת קמה לב"ס ובסך הכל נחת, זה היום שלך והתכנון יום שלך ואת לא פועלת 24 שעות ביממה..

lolita...

New member
אוקיי אז ככה

בקשר לאמא שלך אני חושבת שאת צריכה לעשות לה איזה תרגיל, לבקש ממנה כסף (ד"א.. יפה לה להענות לך בקשר לקניות בגדים... לי יש עוד 4 אחים ואחיות וזה ק-ש-ה) ולומר לה שאת רוצה ללכת עם חברות שלך! אולי אחרי כמה זמן ככה היא תרגיש בעצמה בצורך שלה להיות קרובה אלייך יותר, גם אם זה בקניית בגדים! את לא צריכה להרגיש שהיא לא אוהבת אותך, היא לא צריכה לומר את זה כדי להראות לך... יש אנשים שמראים את זה בדרכים אחרות לאו דווקא דרך הפה
בקשר לאבא שלך... איתו את צריכה לדבר! יכול להיות שזה בגלל שאת בת יחידה, ואז אין לו את מי להאשים חוץ מהקירות! רק שאלה לא יענו לו! את פשוט צריכה לתפוס איתו שיחה! בהצלחה!!!

shirijessy

New member
2 בעיות ומספר עצות

חמודה! את בת 17, יש לך פה ואת יכולה לדבר אז פשוט תדברי עם ההורים שלך על הדברים שמפריעים לכם אחד בשני ותעשו שיחה רצינית שתוביל לשינויים. בקשר למצב עם אמא שלך,את לא מרגישה שהיא אוהבת אותך למרות שאת יודעת שהיא כן אבל לא מראה את זה, אז אולי תנסי את להראות לה שאת אוהבת אותה וככה היא גם תתחיל יותר להראות אהבה אלייך. בקשר לבגדים שהיא קונה לך לבד- תגידי לה שאת רוצה לקנות ביחד איתה או לבד רק את כי יש לך את הבגדים שאת אוהבת ואפילו תממני את זה מכספך ואם אין לך תחפשי עבודה לאחר הצהריים וככה תוכלי לקנות המ שתרצי. בקשר לאבא שלך, כמו שאמרתי, דברי איתו ותעשו שיחה רצינית. מקווה שעזרתי, שירי

למעלה