יש לי בית !!! יש לי בית !!!!!!!

../images/Emo59.gif יאללה , המשך הפגזה...

כדי למלא את החסך שיש לי מזה שלא עשיתי לו אלבום בהייד פארק. ותודה לחנה שהביאתני עד הלום והקטינה תמונות שלרפי לא היה זמן להקטין עבורי...היט דה רואוד , יפתח !

ואחרונה חביבה - הלא היא הבייביסיטר

הצמודה. הרכישה הכי חכמה שביצענו אי פעם - קבלו את המובייל של טייני לאב - המצאת העשור ! (ושאלה : האם הוא יהיה מרותק לדבר הזה עד גיל 18 או מה?...
).

רומי^^

New member
חחחחח,,,,בגיל 18 הוא יהיה מרותק

לבייביסיטר, all right, אבל לא מהסוג הזה

Navva

New member
"הביביסיטר" - מגבלת גיל

אנחנו נהננו משירותיו עד גיל חמישה חודשים וקצת, עד שמתן גילה יתר פעילות והחל לגעת/למשוך בבובות בזמן תנועה. אז קיפלנו את המובייל, והשארנו את "תיבת הנגינה". ד"א גילינו תכונות "רפואיות" למובייל של tiny love, כשמתן החל להזיז ידים ורגלים לכל הכיונים, בגיל מס´ שבועות (אני כבר לא זוכרת בדיוק), הפעלנו את המוביל כדי לעודד אותן לזוז, ככול שהוא זז יותר, פחתו "הגזים". לצערי או שמחתי כנראה שנקפל גם את קשתת הפעילות מהמיטה ( בינתיים היא חצי פרוסה לאורך), כי היא מפריעה למתן לעמוד ולזוז לאורך דפנות המיטה.

גם אנחנו קיפלנו השבוע את המובייל,

בצער רב, אבל הוא כבר הפך לסכנה כשאלה מושכת את הבובות. עברתי לדיסק...

אכן דבר מדהים (המובייל - על יפתח

זה ברור!
) ענבל התעניינה בו עד גיל חצי שנה, אח"כ זה לא שהיא ניסתה לתלוש את הבובות, פשוט הפסיקה להתעניין ומכיוון שהיום היא מסכימה להיות בלול רק בישיבה (כי על הבטן אין לה מקום לזחול אחורה) אז פשוט הורדנו את זה. מה גם שהכלבות שלי התחילו לגלות בו עניין פתאום. רחל

וואו ענת, כמה תמונות, איזה יופי

אם לא הייתי רואה את יפתח ב-LIVE.... יש-יש עליו!!!

למעלה