יש כרטיסי עכשיו צריך למצוא לינה (היער השחור)

• פותח הנושא Mr Ka
  • פורסם בתאריך

Mr Ka

New member
יש כרטיסי עכשיו צריך למצוא לינה (היער השחור)

אז זהו, סגרנו את תאריכי הטיסה - יחד עם כל העולם כנראה - ל- 15 באוגוסט עד ל- 22 באוגוסט. למזלנו, תפסנו את הטיסה שיוצאת בבוקר (06:10) וחוזרים משם בטיסה של הערב (19:35).

עכשיו אנחנו צריכים לסגור על לינה.
אנחנו 3 מבוגרים, ילד בן 3.5 וילד בן 1.8 (נכון לתאריכי הטיסה) ולכן אנחנו מחפשים דירת נופש מצויידת (מטבח, מקלחות מסודרות, נוחיות... להרגיש בבית) ומאוד חשוב, קרובה לסופרמרקט טוב.

אנחנו נשכור רכב שם (נושא נוסף שאצטרך לבדוק כמובן) ולכן חשוב לנו מקום לינה מרכזי, לא רחוק יותר מדי (עד שעה נסיעה לכל כיוון) מהאטרקציות השונות (ויש הרבה, אני יודע).

היכן עדיף לישון? באיזה איזור?
הציעו לנו דירת נופש בכפר בראונלינגן (דירה של 84 מטר +/-) במחיר של 830 יורו, ודירה בכפר וואלדהואזן (דירה של 76 מטר +/-) במחיר של 745 יורו. כמובן שאני לא הולך לרוץ ולסגור עליהן, אבל מברר האם המחירים טובים? האם הן קרובות לאטרקציות?

אשמח לכל מידע בנושא לינה באיזור היער השחור

מעבר לכך, לגבי הכרטיס השחור / אדום:
מאיזה גיל צריך כרטיס והאם לילדים בגילאים שרשמתי יש מה לעשות בפארק אירופה?

מציעה לך לבדוק בטריפאדוויזר ובבוקינג

ויש גם את hotelscombined.
בשני האחרונים אפשר לבצע גם הזמנות (ויש גם את אתר אלאדין הישראלי. לא יצא לי להזמין ממנו. בד״כ מזמינה דרך בוקינג כי התרגלתי אליו).
הם נותנים המלצות וציונים של מבקרים במקומות ומספקים הרבה מידע ״מהשטח״. אתה יכול גם להתקשר עם המקומות המומלצים באופן ישיר ואז תחסוך לעצמך את העמלות של אתרי התיווך (את זה לא ניסיתי).

אין לי המלצות ליער השחור כי לא היינו שם אבל ככה בניתי את הטיול שלנו לסלובניה.

דניאלה1311

Active member
מנהל
המחירים המחיר ל-7 לילות לדעתי מאד גבוה. אני לא יודעת
דרך מי מצאת את הדירות אבל זה המון כסף לדירה.

העיירה בראונלינגן שוכנת בקרבת ווילינגן שתיהן על הקצה
הדרום-מערבי של השווארצוואלד. יש לך בסביבה את דונאו-אשינגן
ובשוויץ את שפהאוזן, או אפשר גם לנסוע לאגם בודנזה. פארק ארופה הוא כ-60 ק"מ בערך מווילינגן (את בראונלינגן לא מצאתי על המפה כי זה כפר קטנטן והדירה השניה היא בפרבר של הכפר הקטנטן). אני לא בטוחה שהפארק מתאים לילדים כל כך קטנים אבל אני כבר מזמן לא מומחית לילדים קטנים.

לא הייתי אומרת שהמקום מרכזי אבל אם הכוונה לטייל רק ביער השחור אז זה לא משנה כל כך . יש לכם בסביבה את פרייבורג, הבודנזה העיירה רוטוויל אלו האטרקציות העיקריות וכל השאר בעיקר לקטנים יהיה נחמד.

Mr Ka

New member
את המחירים קיבלתי

מחברה פה בארץ שעושה דילים לגרמניה...

תודה על התשובה המפורטת לגבי המיקום ומה יש / אין באיזור

אנחנו יודעים מראש שלפארק אירופה לא נגיע כי באמת אין לילדים מה לעשות שם. הרעיון הוא להתרכז יותר באגמים, טבע, טיולים וכו'

דניאלה1311

Active member
מנהל
בדיקת מחירים עשיתי בדיקה מהירה, ישנם כמה אתרים גרמניים להשכרת דירות נופש
המחיר (לדעתי) שערורייתי בכפר כל כך קטן ונידח. כמה חדרי שינה רציתם? (השטח פחות מעניין אותי) לא שאחפש בשבילך אבל אתן לך כמה דוגמאות ואם אתה תסתדר עם גרמנית (קצת) גם תמצא.

לאונידס

Active member
מצטרף לעצה על booking ומעלה ב hotels

ו expedia

להערכתי תשיג עסקאות יותר טובות.
בעסקאות טובות יותר אני מתכוון לא רק למחיר. הלינה צריכה להתאים להרכב שלכם (קצת יוצא דופן 3 מבוגרים), עם/בלי ארוחת בוקר (לפי הנוחות שלכם), קרובה לכביש ראשי (לא כדאי במרומי הר ליד אתר סקי שלוקח להגיע/לצאת משם 45 דקות) וכמובן קרובה לאטרקציות שמעניינות אתכם.

אני חושב שאתה רותם את העגלה לפני הסוסים.
לדעתי כדאי לך קודם להחליט מה אתה רוצה לראות ואחרי כן לחפש לינה באיזור, לא קודם למצוא לינה ואז לחפש מה לעשות.

אירופה פארק: אם מעניין את הגדולים אז אולי כדאי, את הקטנים תביא כשיגדלו קצת.

כרטיסים אדום/שחור: להערכתי בגלל ההרכב לא יהיה לכם כדאי, אבל תוכלו לדעת ב 100% רק לפי תוכנית האטרקציות שלכם.

z1george

Member
מנהל
תשובה מנסיון אישי, סגרתי לינה החודש

אנחנו שלוש זוגות שנוסעים בפסח הקרוב ליער השחור
וסגרתי את הצימר במהלך פברואר חודש לפני
במקום שאנו שוכרים המחיר הוא 45 אירו לשני מבוגרים ותוספת של 6 אירו לכל אדם נוסף
כלומר לחמישה נפשות הוא 63 אירו ללילה
את נוקבת במחיר יותר מכפול ממה שסגר הזוג עם חמש נפשות
הפרמייה שאת משלמת לעומת מחיר זה הוא ענקי והוא יכול לנבוע מ
1) עונת אוגוסט - לא בשליטתך אבל בדקי על סוף מרץ באותו מקום בשביל הסקרנות
2) זה שאת בודקת אתרי הזמנות כמו בוקינג.קום ולא חושבת על הobvious שזה לסגור ישירות מול בעלי הצימר
3) בחרת במשהו סופר מפואר ולא ברור למה כי רוב היום נמצאים בחוץ וחוזרים רק בערב - טיולי כוכב

עשיתי עבודת מחקר ענפה בנושא בחודש שעבר תוך התכתבות עם ארבעה צימרים פוטנציאליים
ה״סוד״ הוא שבציטוט ישיר תקבלי הנחה משמעותית לעומת אתר כללי כי בעלי הצימרים משלמים
גם עמלות תווך עצומות לאתר כמו booking
וגם עמלות שמנות לחברות כרטיסי האשראי
בשיטה שלהם מעבירים מיקדמה בהעברה ישירה ואת היתרה במזומן בעת הכניסה
לי אין שום בעייה עם השיטה הזו ואני לא רואה יתרון באתר גדול שממילא גובה את כל הכסף במכה כי זו עסקת חול
ואם רוצים לבטל צריך להתחיל לקרוא חוזים ולהיאבק על ההחזר
פה העברתי מקדמה של 60 אירו ולא נתתי פרטי כרטיס לאף אחד
בעיני זה הרבה יותר בטוח

המלצה גורפת על המקום שבחרנו תוכלי לקבל בחודש הבא , כשנחזור
תעבירי במסר פרטי את המייל שלך ואשמח לפרט יותר

למעלה