יש ביקוש ל 2 קרדיטים אחרונים?

קרן ס

New member
../images/Emo13.gif טוב אז זה הולך ככה:

התחתנו ב 28/9 והיו חסרים לי קרדיטים על הצלמים וה DJ. אני רוצה להגיד שהלכתי עם האינטואיציה וזה עבד. DJ מוש מאופוריה בן אדם עם נשמה. כל הזמן התייחס אלינו כחברים שלו, וראו שהיה לו חשוב לעשות לנו חתונה מעולה. במשך כל הערב היתה קבוצה קבועה של אנשים שלא הפסיקה לרקוד, וזה די מדהים. אני שמעתי גם מאנשים שלא רקדו, שמאוד נהנו מהמוזיקה, ושזו לא היתה מוסיקת חתונות שהם כבר שמעו אלא משהו הרבה יותר כייפי. הסגנון היה שנות ה 80 אבל ממש לא רק! היו עוד הרבה דברים נוספים, בדיוק במינון-מומלץ בחום

קרן ס

New member
צילום!!!!!!!!!!

סטילס: כהן איקדה אני חייבת לספר שכשבאתי ליוסי כהן בפגישה הראשונה, הוא אמר לי שאצלו הזוגות הופכים להיות חברים שלו. אני מודה שהתייחסתי לזה מאוד בציניות, וחשבתי לעצמי "נו באמת". עכשיו אני מבינה עד כמה זה נכון. הבן אדם עשה עבודה פשוט מדהימה, גם בארוע עצמו, מבחינת האווירה שהיתה איתו, מקסים ומצחיק, וגם בתמונות שיצאו. עדיין לא קיבלתי את האלבום המעוצב (וזה בגללי -היה לי קשה לבחור מתוך כמעט 1200 תמונות) אבל מהמחשב הן נראות נפלא. הבן אדם אומן, וזה בא לידי ביטוי בעבודה. בנוסף, קיבלנו הרבה דברים מעבר לסיכומים, הרבה!!! וידאו יוסי בן אלישע קודם כל אל תוותרו על וידאו!! גם אני שקלתי את זה, ואני ממש שמחה שעשינו. הוידאו מחייה את הארוע מחדש, וזה כ"כ מרגש. יוסי צילם בצורה מדהימה, ואני לא מדברת רק על התקציר הערוך, אלא גם על החומרי גלם, הבן אדם יודע את העבודה, לא צריך להגיד לו כלום. מעבר לזה שהוא מצחיק בטרוף, אבל יחד עם זאת ידע להישאר בפוקום, ועל כל ציוץ שלי ידע לעזור. מתי ראיתם פעם אחרונה צלם שמתקשר לספא של המלון ודורש שימתינו לנו עם הציפורניים כי התעכבנו. ושלא לדבר על העריכה (במסגרת כהן איקדה) עריכה ברמה גבוהה ביותר, מצד אחד בגלל שראיתי עבודות קודמות יכלתי לדמיין איך זה יהיה, מצד שני היו דברים מדהימים שפשוט לא יכלתי לדמיין. שני האנשים האלה עשו לנו את החתונה מהרבה בחינות אורחים היו בטוחים שהם חברים שלנו (מה שעכשיו נכון) הם השתוללו איתנו, והיו איתנו מדהימים. מתואמים בצורה מושלמת בהכל, צוות "יוסי את יוסי" אוהבים אתכם המון. בינתיים החלטנו להישאר אנונימיים ולכן אני מצרפת תמונה כזו.

Oיון

New member
יא טיזרית...../images/Emo3.gif

יה מדהימה אחת.. שימי עוד ובכמויות!!!!

למעלה