יש את פרק 213!!!

lihi love jesse

New member
|ספאוייי מיי גוד איזה פרק מעצבן../images/Emo7.gif

אני שונאת שמסיימים ככה סדרות...סוף פתוח...ובכל זאת בריידן המושלם מפתיע שוב ויוצא מלך...אבל מה הקטע עם דארק הוא קצת אידיוט..העיקר שאווה וג'וני ביחד....טוב בקיצור זה מאוד מאוד מאוד מעצבן אותי...למה? למה? למה זה נגמר?????????.

r o n i3

New member
אשכרת ראיתי את זה שלשום

וממש ממש לא ברור מה יקרה... בעעעע מעצבן!

נופר 247

New member
אני עוד שנייה רואה...

מחכה...מקווה שיעשו סוף סוף.... להתראות עוד שעה...

נופר 247

New member
הפרק האחרון......./images/Emo58.gif

ואייי....אין לי מילים..פרק אחרון....למרות שזה לא ממש הרגיש לי ככה.... כנראה שעדיין לא נקלט לי במוח שזה נגמר...
נתחיל עם ניקי.....היא הייתה מזה חמודה בהתחלה..קצמת הזכירה לי את עצמי ברגעים מסויימים..אהבתי את הסצנות שלה ושל קולבי חמודים ביחד כמו הכי טובות...חחח
אבל למה סוזנה לא שיתפה פעולה
היא הייתה ממש לא קשורה..נמשיך עם ג'יי....פששש זה כיאלו הכי לא מתאים לג'יי דווקא ילד עכשייו נכון הוא השתנה קצת אבל עדיין...זה לא הסדר..ככה חשבתי בהתחלה אבל מיד השתנה המחשבה..ראיתי אותו עם דני ואז זה נראה כל כך מדהים..למרות שזה ברור לסוג דמות כמו ג'יי יהיה מצב כזה..אבל עדיין שמחה שזה ככה שהיא לא עשתה הפלה...(נכון..היא לא עשתה...כי לא היה ברור הם השאירו את הילד...)וסוזנה צדקה הוא לא היה צריך למסור את הילד לאימוץ... הלאה מי נקס אההה..ג'סי(
) -בריידןיצא מלך בפרק הזה. נקודה! אין אבל הנפילה הזאת של הצלם נראה ממש לא אמיתית כי לאף איו מספיק כוח להרים אדם ככה ולהפיל אותו...(לא בכוונה אני יודעת) למרות שתדמית הבד בוי נורא מתאימה לג'סי(
) בפרצוף שלו כזה משתלב...אבל המבט שהוא הסתכל על דאריק( מתי מתי מתי התספורת רבאק זה מעצבן..זה לא יפה לו..ניהיה פריק קטן
) אבל בסוף בריידן היה מזה חמוד עם אריקה .....זה אומר שהם ביחד?< אני מקווה שכן כי עכשיו אין להם שום דבר שיפריע להם...*מחזיקה אצבעות* עכשיו לבסוף...ג'וני ואווה!!!!!!!!!!!! סוף סוף!! רומן אום ואופ במשך כל הסדרה ההתחלה מילאה אוןתי תקוות ואז באמצע התאכזבתי ואיך שניקי אמרה לה הכל ...לא יודעת ציפתי מאווה לתגובה קצת יותר תומכת...אבל בסוף היא וג'וני קרה!!! נכון רק נשיקה אבל בעולם שלי הם ימשיכו לחתונה וילדים ונכדים... עכשיו בפניה חדה לוורנר איך איך יכלתם לסיים סדרה כזו יפה שנשאר כל
הרבה
שאלות
באוויר ......איך עוד פרק אחד..שיהיה פרק כזה..מרגש..

תהיה עוד עונה?

אני רוצה תשובה ברורה כן או לא.. כיאלו זה ממש חשוב לי לדעת.. בעיקרון לפי דעתי צריכה להיות כי אי אפשדר לסיים סדרה פתוח...

למעלה