יששששששששששששש

MayTheBee

New member
יששששששששששששש

יופי שטילובבבבבב!!!! בגמר!!!! ותודה לקוריאנים :)

שימו לב: יש סיכוי גם לגמר קרב-רב

שטילוב הגיע מקום אחד בלבד אחרי ה-24, כלומר, הוא כרגע רזרבי מספר 1, זה אומר שהוא מגיע לאימונים ולתחרות הקרב-רב ואם מתעמל אחד נפצע או פורש שטילוב נכנס לתחרות!

N B I

New member
איך אני מרגישה

לא טוב עם זה שאני מחכה שמישהו יפצע. אני בנאדם רע, רע. יאללה תיפלו כבר!!!!!

זה לא טוב

הלוואי ואף אחד לא ייפצע פציעה כזאת שתגרום לו לא להשתתף באולימפיאדה. בסופו של דבר אנחנו רוצים שהטוב ביותר יזכה, ושמי שמגיע לו יהיה שם. אבל דברים כאלו קורים. הנה האם פרש מהתחרות כשהוא כבר היה בביג'ין. ואחרי התחרות צריכות להיות בדיקות סמים (אני מקווה שאף אחד לא ייכשל בבדיקה) ויש עוד שבוע שלם עד תחרות הקרב-רב אז כן הכל יכול לקרות ומישהו יכול להיפצע באימונים. בכל מקרה ההישג של אלכס בשבילנו הוא אגדי, גם אם הוא לא ישתתף בגמר הקרב-רב (וגם אם ישתתף, אין לו שם יותר מידי סיכויים לקחת מקום גבוה).

N B I

New member
האחים האם הם אבן מחלוקת מאוד מעניינת

אבל כבר דשנו בנושא מכל הכיוונים. אגב, שמתם לב איך האמיריקאים נראו היום פשוט- רע.? עד כדי כך הם בנו על האחים האם שהכך ניראת הנבחרת שלהם? עם כל הדיבורים וההילולות, זה מה שאנחנו מקבלים? מאכזב מאוד.

N B I

New member
יש יש יש יש!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

איזה מתח!!!! כל היום ישבתי מול הטלוויזה כדי לראות אם מזכירים מה קורה בקרקע. זה לא היה בריא ללב שלי שאלכס עלה בבית א'. איזה יופי של תחרות!!!! אלכס בגמר עם מריאן דרגולסקו! איזה כבוד... איזה נחת!! אם היתי פולנייה היתי מזילה דמעת אושר. אבל אני לא, אני רומנייה, אז אני רק אגיד "ייייייייאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא!!!!!!!!!!!!!!!11111" מריאן דרגולסקו הזה, אח איזה אושר איזה כיף! המתעמל האהוב עליי בכל העולם. לא משנה איך התרגיל שלו נראה, הוא יכול ליפול על הראש והוא עדין יתעלה ויכנס ראשון! תותח!!

למעלה