ישראמן שלי

ישראמן שלי

שבוע חלף, והנה סיפור הדרך שלי מישראמן אילת 2014. לא לבעלות קיבה רגישה

מור שלז

New member
וואו! מדהימה!

כל פעם מחדש את מדהימה.
עם היכולות הנדירות שלך לגייס את כל הכוחות הפיזיים, את כל תעצומות הנפש, להסתכל למשברים בעיניים ולהרים את עצמך מהם - פשוט מדהימה!

והתיאור של התחרות שלך כל כך קולח, תענוג לקרוא. ממש הרגשתי שלקחת אותי לשם איתך, עם הבטן המתכווצת, עם הקושי האדיר של המסלול המטורף הזה.

כל הכבוד! פשוט מדהימה!

מה העונג הבא?

גברת ע

New member
מדהים מדהים מדהים!!!

קראתי, פעמיים, והתרגשתי וכאבתי ושמחתי יחד איתך כל פעם מחדש

susieada

New member
נחישות של אזת ברזל!

לא סתם אומרים שהיכולת לסיים תחרות איש ברזל היא כ20% יכולת פיזית (מבוסס על אימונים ארוכים, אינטנסיביים מתאימים) ו80% נחישות מנטאלית.
את כותבת מקסים! למרות שהייתי, ראיתי, שמעתי, הסיפור המלא מרתק. הרגשתי שאני איתך כל צעד.
כל כך שמחה על השחייה והרכיבה, וה20 ק"מ הראשונים של הריצה... ואז מתחיל הראש, המאבק, כוח הרצון להילחם גם ב3ק"מ האחרונים.

גם שמחה שהדורבן די מתנהג יפה!!
עכשיו את משוחררת לתענוגים של היער שלך, אופני שטח, שחייות ללא שעון, רכיבות עם הבת בלי לחשוב על "האם זה מפר את תוכנית האימונים" ו...למטרה הבאה.

perach22

New member
איזו אלופה

כבר המון זמן שלא הצלחתי לקרא שני עמודים ברצף ובנשימה אחת,
ממש ראיתי סרט רץ מול העיניים כשקראתי אותך,
אין מה לאמר, אני מסירה את הכובע... את פשוט ענקית...

את יודעת מאיזו סיבה זה קורה לך ההקאות האלה????

לא יודעת בוודאות

יכולה רק לנחש... זה אף פעם לא קורה באימונים, רק בתחרויות ארוכות (איש ברזל מלא, ונזכרתי שגם במרתון אחד או שניים). כנראה שילוב של גורמים- עצימות, משך המאמץ, סוכרים, הורמונים. אולי קפאין שנמצא באיזוטוני, אם נמצא... אני מתהדרת גם בבקע סרעפתי, לא יודעת אם זה תורם משהו או לא.

perach22

New member
מאמינה שניתן לבדוק את זה

צריך לבודד כל תחרות שבה זה קרה.. מה לקחת לפני ובמהלך ולראות איזה חומרים נכנסו לגוף,
ולא לוקחת אותם באימונים, אולי אלרגיעה לאיזה חומר שמשהו מכיל...
יש לך שנה עד התריאטלון הבא לבדוק...

למעלה