ישראל נגד רומניה שידור חי ישיר לצפייה ישירה - 18.11.2023

  • פותח הנושא פסק זמן לנפש
  • פורסם בתאריך
פ

פסק זמן לנפש

Guest
לצפייה בשידור משחק מוקדמות יורו 2024 לחצו כאן!

כדורגל – מוקדמות יורו 2024, מחזור 9: ישראל נגד רומניה לצפייה ישירה, ישראל נגד רומניה שידור חי, ישראל נגד רומניה שידור ישיר, נבחרת ישראל נגד נבחרת רומניה שידור חי ישיר לצפייה ישירה - תקציר המשחק:

חזן: "אנחנו פייבוריטים? רומניה צריכה נקודה כדי להעפיל, היא הפייבוריטית"​

מאמן הנבחרת התייחס למפגש בשבת (21:45) מול הרומנים, שרק ניצחון בו ישאיר את הכחולים-לבנים בתמונת הסיכויים להעפיל ליורו 2024: "למשחקים האלה כיוונו, כאלה שיש להם השפעה ישירה על האפשרות שנעלה לטורניר. אני לא חושב שמישהו מאיתנו צריך מוטיבציה עם כל מה שקרה במדינה"

נבחרת ישראל ממשיכה בהכנות לאחד המשחקים החשובים שלה בשנים האחרונות. החבורה של אלון חזן תפגוש מחר (שבת, 21:45) את נבחרת רומניה באצטדיונה "הביתי" הזמני שבהונגריה, כאשר כל תוצאה מלבד ניצחון תחסל סופית את הסיכוי של הכחולים-לבנים להשיג את הכרטיס ליורו 2024 בקיץ הבא.

"בכנות אני לא חושב שמישהו מסביבנו צריך מוטיבציה", אמר הערב חזן במסיבת העיתונאים לקראת ההתמודדות. "יצאנו מהמדינה במצב נתון, כולנו ערים למה שקורה במדינה אז מוטיבציה לא חסרה. המפגש הבוקר עם הילדים לא היה עבור מוטיבציה, אלא להחזיר אותך לשפיות. ילדים ומשפחות שעברו זוועות מצליחים למצוא דרך לחייך. זה ניצחון גדול עבורנו".

חזן נשאל ע"י עיתונאי רומני האם ישראל פייבוריטית בהתמודדות, ועל כך ענה: "אנחנו פייבוריטים? רומניה במקום הראשון בבית וצריכה נקודה כדי להעפיל, היא הפייבוריטית". עוד אמר מאמן הנבחרת על היריבה: "רומניה היא ממש לא רק נבחרת הגנתית, ראינו אותה משחקת, יש לה יכולת התקפית טובה, היא יכולה להבקיע שערים. נצטרך להתמודד איתה בכלים שלנו, שזה כדורגל התקפי ולשחק בחצי המגרש שלה. אני יודע שקשה לשחק מול נבחרת כזאת. נצטרך להביא פעולות אישיות, שמחוברות לפעולות הקבוצתיות".

חזן התייחס לתיקו מול שווייץ, ולשינויים שעשויים להיות בהרכב בעקבות היכולת של חלק מהשחקנים: "יש לי חשיבה כזו או אחרת, שבהחלט מושפעת מהמשחק האחרון נגד שווייץ. לא תמיד ה-11 הראשונים מכריעים משחק, והייתה לנו דוגמה טובה לזה במשחק האחרון. זה נותן תחושה טובה שיש לי כמה שחקנים שיכולים להשפיע על המשחק".

לסיכום, אמר חזן: "עד לפני חודש וחצי עוד חלמתי, אבל בזמן האחרון אני כבר לא ישן. במדינה שלנו המציאות מטלטלת אותך. אני לא רוצה לחלום אלא להיות מציאותי. במציאות שלי אני רוצה ומאמין שנעשה את זה. לשם כיוונו, להגיע למשחקים האחרונים כדי שתהיה להם משמעות להגיע לטורניר".
דור פרץ דיבר גם הוא על היריבה מחר: "כמו שראינו במשחק האחרון, הנבחרת הרומנית טובה מאוד, איכותית. סטאנצ'ו הוא שחקן איכותי מאוד, ויש להם עוד כמה. כדי לנצח אנחנו צריכים להתמקד בעצמנו ולהשיג את התוצאה שנרצה".
 
למעלה