"ישועה", קדם 2001

אייל_18

New member
"ישועה", קדם 2001

אין, אני לא מצליח להפסיק לחשוב על זה... "ישוע-ההה". אני אולי לא מומחה במוזיקה, וגם לא מנסה להיות - אבל זה רק אני, או שהשיר הזה היה הכי טוב בקדם, מבחינת האיכות, התוכן והקול של הזמרת? לא ממש אהבתי ת´קטע של הזמרות ליווי שנדבקות לה לתחת (כ"כ ישראלי מצידם), את המתופף שפשוט... היה שם, ולא היה צריך להיות שם ! היינו צריכים לשלוח את זה. ודייי, די עם הזמרי ליווי שרוקדים עם הזמר הראשי! זה נמאס! כל שנה אותו סיפור מחדש! זמר שמתחיל לשיר, מאחוריו רוקדים ביינתיים המלווים, בפיזמון הם רוקדים ביחד איתו, אחרי זה הם ממשיכים לרקוד עם עצמם - ובסוף הוא נבלע בתוכם. *יוצא במחאה*

איליה.

New member
מי אחראי על הכוראוגרפיה ב-IBA?

(הייתי כותב "רשות השידור", אבל זה לא נכנס לכותרת
) כי נראה לי שזה אותו אחד מאז 1982 - זאת השנה שבה הומצאה שיטת הריקוד הישראלית המקורית, שנציגינו באירוויזיון משתמשים בה בהצלחה עד היום. הכי נוראה היתה ההופעה של יזהר כהן ב-1985. הוא היה מגיע למקום יותר גבוה מחמישי אם כל זמרי הליווי לא היו נדחפים למצלמה. תשימו לב שמעולם לא זכינו עם הופעה כזאת. ב-1978-1979 עוד לא המציאו את זה, ודיווה היתה יוצאת דופן.

Yaniv-DC

New member
אף אחד לא אחראי.

כל אחד בא עם צוות מהביית... הקדם האחרון כמעט לא עלה כסף, כי גם עלות הפקת השירים הייתה על ה"אומנים" (המרכאות בכוונה).

למעלה