ישונה שרון

אנדרי ז

New member
ישונה שרון

טקסט חכם שהגיע לידיי: ישונה שרון אז מה קרה? יש הזדמנויות חדשות בשכונה? ואתה, כאילו, מתלהב מהעתיד החדש של המדינה? כמה טוב להצביע למשהו חדש... יש לי חדשות בשבילך אח שלי: מה שהיה הוא שיהיה. היום בעוד שנה -- תזכור מה שאני אומר -- שר הבטחון מבטיח לתפוס את חברי חוליית הטרור. עובדי תעשיות הקוקוריקו מפגינים נגד פיטוריהם. ועדת הכספים דנה בהעברת ארבעים מיליון שקלים (שלך) לישיבות שילמדו "ברוך שלא עשני אשה וגוי". אז מה אתה אומר? כולם מושחתים? כולם אותו הדבר? כולם מבטיחים ולא מקיימים? באמא שלך... איך גילית? כולם בני אדם כאילו? אם אתה היית שם אז כל החוקים שלך היו כבר עוברים? מה הצבעת בבחירות הקודמות? אתה הרי מצביע באופן רציונלי, זוכר? תצביע "קדימה" -- הצבעת עבור קואליציה של קדימה-עבודה-ש"ס! תצביע "עבודה" -- הצבעת עבור קואליציה של קדימה-עבודה-ש"ס! תצביע "שינוי" -- הצבעת עבור קואליציה של קדימה-עבודה-שינוי!!! אז אל תחפשו את חברי הכנסת שלכם רק כאשר הבת-דודה לא יכולה להתחתן. רק כאשר חס וחלילה אין איפה לקבור את האבא של החבר. כאשר אמנון יצחק מחזיר בתשובה בבית ספר את הבן של השכנים. אל תחפשו עזרה בעוד שנה, כאשר בגללכם היא לא תהיה שם בכלל. תנו להם כח עכשיו, בקלפי, ותמצאו אותם כאשר תחפשו אותם אחר-כך! זוכרים את "יומרץ רבין"? ישונה שרון! ### הטקסט העצוב הנ"ל לא נכתב ע"י אף מפלגה. גם לא ע"י משרד פירסום. למעשה הוא כמעט לא נכתב בכלל, אם לא היה לי קצת זמן הערב. כתבתי אותו כאדם פרטי, כי התוכן שלו היה, נשאר ויהיה נכון.

למעלה