ישבתי וחשבתי ואני רוצה לשאול אתכם:)

ThisIsJustME

New member
צודקת לחלוטין../images/Emo70.gif הסרט באמת הייה

מאכזב לי לפחות היו ציפיות מאוד גבוהות ממנו
אבל באמת בסה"כ סרט יפה ולדעתי מי ששיחק שם הכי טוב זה |בדגש|אריק באנה הוא שיחק שם מעולה, ממש ממש מעולה הכי טוב מכולם לדעתי... ובראד פיט גם שיחק בכלל לא רע

OB4ever

New member
נכון

צודקת אריק באנה באמת שיחק שם הכי טוב והדמות שלו היתה הכי טובה

העיקר שלא הרגו לי את שון בין...!

אבל כאילו שזה לא היה צפוי שאורלי יהרוג את אכילס... חוץ מזה,הסוס היה ממש חמוד,הרג אותי כשהם ירדו ממנו והחצאיות שלהם עפו...חהחהחה...המבטים שלהם גם היו קורעים מצחוק,בראד נראה כאילו הוא משחק באופרת סבון ולא בסרט דרמה (היה לו את המבט הזה של:"אני עוד אראה להם,חיחיחי...")והאף של אורלי נראה כאילו הוא על ויברטור,הוא כל הזמן רוטט,אורלי מזיז את העיינים שלא והאף רוטט... גם שמתי לב שאולי כולן מתלהבות מהעיינים של בראד כי הן כחולות אבל העיינים של אורלי,למרות שהן חומות,הרבה יותר יפות ומהפנטות,העיינים של בראד פשוט חסרות חיים..

OB4ever

New member
חיחי צודקת

האמת שחשבתי שבראד פיט שיחק טוב...לא מסכימה איתך בקטע הזה....ונכון האף של אורלנדו באמת נראה מזעזע בסרט הזה...ולדעתי העיניים של בראד יותר יפות...היה קטע שראו את ההשתקפות של הספינות בעיניים שלו...יש לו עיניים מדהימות

לא אמרתי שאין לו עיינים מדהימות

הן בהחלט מ-ד-ה-י-מ-ו-ת-!,לא נראה לי שיש מישהו/מישהי בעולם הזה שייעזו להתווכח עם ההחלטה הזאת,אבל חסר להן משהו-כאילו חסר להן קצת חיים,למשל,בתמונה,אניאוכל לבהות בעיינים של אורלי במשך חצי שעה,אבל בשל בראד אני אוכל לבהות רק רבע שעה...או שאני יכולה יותר?! הכנסתי את עצמי להתלבטות קשה,ממושכת ומעצבנת...(יופי יעל...)

KaRiNoooSH

New member
יש להם יופי שונה...

בראד הוא בייבי פייס,ברבי בן שכזה..מושלם בכל פרט.. ואוווורלי הוא אלוהי בגלל המבט,הלוק הכללי ועצם העובדה שכשאני רואה אותו אני עומדת להתעלף..וכשאני רואה את בראד,נראה טוב..יופי...נקודה:) לא ככה?!?!

SailoR VenuS

New member
אוקיי אממ..לא קשור אבל סתם בא לי

לשאול.. למה לכל הרוחות את מוסיפה תמונה לכל הודעה שלך?? זה לא שיש לי בעיה עם זה (
) אבל בכל זאת.. זה סתם מיותר וזה לפעמים קצת תוקע את הפורום.. אז תשתדלי להפחית בסדר? :)

KaRiNoooSH

New member
חחח נעלבתי קשות!!!

אבל אם זה תוקע לך ת'פורום אני אפחית!!.. סבבה?!?!?!:)

דווקא...

אני לא אוהבת יופי של ברבי "מושלם" כזה.. אני פשוט שונאאאאאאת יופי כזה!! אני מתעבתתתתתת את זה
בגלל זה אני גם לא אוהבת עד כדי כך את בראד פיט.. למרות שאני לא אומרת שהוא מכוער כי הוא באמת חתיך. כי הוא לא לגמרי כמו בארבי..

KaRiNoooSH

New member
חחחח נכון..

יש בו את החלק הסקסי,במיוחד בגלל התפקיד שלו..!

פרפר15

New member
אממממממממממממממממ

אני רוצה שישאר עם חרב כלומר שיהיה בממדע בדיוני נגיד אני נסיכה מיצרית והוא פרעה ואת ההמשך אתם כבר יודעים חיחיחי

KaRiNoooSH

New member
חחח בשבילך...

נשאיר אותו עם חרב.... יואווו אני מתה עליו כ"כ... !!!!!!!!!!!

למעלה