ירקות ופירות אורגנים..

babkas

New member
ירקות ופירות אורגנים..

אני מחפשת חברה שעושה משלוחי פירות וירקות לירושלים. תודה סליחה שלא שרשרתי לא מצליחהלפתוח את שרשור האוכל

Nia11

New member
יש את מגי בנטף ואת גן השדה בכפר רות

הנה קישור לאתר שלה, והנה לשלו. שניהם טובים.

טלימה

New member
חגית מצרעה עושה

קיבלתי עליה המלצות חמות: שלומות, ברצוני להמליץ בחום רב על השוק האורגני של חגית בקיבוץ צרעה. הפירות והירקות נקטפים ביום שבו מתקיים השוק ומגיעים ישירות לבית הלקוח. כמו כן ניתן להזמין מוצרים יבשים אורגניים כגון: קטניות, דגנים, זרעים, ביצים, חומרי ניקוי אקולוגיים, לחם טרי, תירוש, דבש ועוד. השרות יעיל ואדיב מאוד, והמחירים הוגנים ביותר. להלן קישור לכתבה קצרה על השוק ודרך התנהלותו - http://www.haaretz.co.il/hasite/spages/862089.html?more=1 המשלוחים מגיעים לאזורים: חולון, תל-אביב, רמת-גן, ירושלים, בית שמש ומודיעין. לפרטים נוספים ניתן לפנות לחגית בטלפון 9916418- 02 או בדוא"ל [email protected]

Barburiki

New member
../images/Emo45.gif ממליצה בחום על השוק של חגית

מזמינים ממנה כבר שנים....

babkas

New member
יש מצב שאת מעדכנת אותי..

איך האיכות. איך המחירים?

מעדכנת

אמרו לי שהמשלוח יגיע מתישהו בערב, חשבנו שיתקשרו וחיכינו וחיכינו. כשנכנסתי להתקלח היה טלפון שבעלי פיספס. בשעה 22:30 אמרתי לו לבדוק אולי הם השאירו לנו את הדברים מאחורי הדלת (בעלי לא ממש שומע טוב אז כנראה שכשהתקלחתי היו מאחורי הדלת והוא לא שמע) וצדקתי. אז הגיע ארגז עם כל המוצרים שהזמנו ואפילו היה להם עגבניות ומלפפונים. הם גם שמו לנו תיק קניות רב פעמי (כמו שמוכרים כבר בכל מקום). קיבלנו בננות צהובות, עגבניות שנראו לי מעולות וכנ"ל המלפפונים. הבטטה והדלעת גם טובים מאוד. לעומתם האגסים קשים וגדולים והאשכולית האדומה והפומלית חלק טובים וחלק לא ברור מי הוא מי (אני לא רואה צבעים אז בעלי הסביר שיש שם 4 מוצרים ב-4 צבעים). הזעתר הטרי מעולה ועם ריח מדהים (פעם ראשונה שאני רואה זעתר טרי). סה"כ אנחנו מרוצים, ואהבתי שבהזמנה יכולתי לשאול שאלות על כל ירק ופרי (גודל, צבע וכו') והם ענו על הכל בכיף. את בוחרת מה את רוצה, המשלוח לירושלים עולה 25שח, ועושים משלוחים רק על הזמנות מעל 100שח. לנו העסק אומנם קצת יקר, אבל שווה מדי פעם כי אין לנו רכב וזה חוסך לנו המון זמן ובריאות. חוץ מפירות וירקות הם משווקים גם קטניות ודגנים. צריך להרשם אצלהם ואז כל יום שישי מקבלים למייל קובץ עם המוצרים שיש, לפעמים שווה לשאול עם יש דברים אחרים בנוסף. להזמנה לירושלים אפשר להתקשר אליהם עד יום שלישי בצהריים.

נועמונת

New member
מצטרפת להמלצה על "גן השדה".

הבן זוג גם עבד עם רעי פעם ואנחנו בוטחים בו ובדרך גידול הירקות. המחירים ממש סבירים, בעיקר לדברים שבעונה (לא הרבה יותר יקר מהירקן השכונתי היקרן שלנו) הבאסה רק זה שהתשלום על דמי משלוח קצת גבוה (אם אני לא טועה 20 ש"ח) שיהיה בתאבון

למעלה