ירידת מים אחרי תפר צווארי???

תמי ס

New member
ירידת מים אחרי תפר צווארי???

שלום לכם. זקוקה לעזרה עבור חברה, מקווה שתוכלו לענות לי מניסיונכם. כרגע היא בשבוע 12, עברה לפני יומיים ניתוח לקשירת צוואר הרחם בעקבות הריון קודם שהסתיים לפתע בשבוע 25 (טפו טפו הגיבורה הקטנה שרדה נלחמה והיא בריאה ונהדרת). התחילו כאבים מייד אחרי הניתוח, הכאבים אינם באזור צוואר הרחם אלא בגב ובצידי הגוף, בבית החולים התעקשו על בדיקה וגינלית (למרות שהיא הגיעה לשם פחות מ 24 שעות אחרי הניתוח) אמרו שחושדים בירידת מים, ונתנו לה לשים מין בד ירוק (סדין???) כדי לראות אם נרטב (הוא לא). אני יודעת שיש מין נייר מיוחד שניתן להכניס לנרתיק על מנת לשלול ירידת מים (PROM TEST???) לא נתנו לה לבדוק עם דבר כזה, האם אתם יודעים איך הוא נקרא בעברית ומה לדרוש? כי הם אינם מציעים זאת מעצמם... אמרתי לה לסרב לבדיקה וגינלית, אך בביה"ח אמרו לה שאם היא מסרבת שתעזוב את בית החולים... אגב, באולטראסאונד העובר בסדר וכמות מי השפיר תקינה. אודה על כל עזרה.

מאיו

New member
מדברייך עולה כי לא הייתה ירידת מים בוודאות

אני לא מבינה בניתוח של קשירת צוואר הרחם, אבל אם בי"ח דורש בדיקה וגינלית, אני מתארת לעצמי שהם יודעים מה הם עושים. הכי טוב שהיא תיצור קשר עם הרופא המטפל שלה ותתייעץ איתו. אני מבינה את בית החולים- אם היא מסרבת לבדיקות/טיפול, הם לא יכולים לקחת אחריות על מצבה.

1ויוי

New member
פדים מיוחדים לזיהוי ירידת מים

מקשרת להודעה שלי בנושא הפדים מפורום "הריון אחרי טיפולים"

למעלה