mishu המקורי
New member
ירושלים - מצעד הגאווה, שנויים נרחבים בתנועה
ירושלים - מצעד הגאווה, שנויים נרחבים בתנועה
ביום חמישי 21/06/07 ייערך בירושלים מצעד הגאווה, במהלך המצעד ייסגרו רחובות בעיר ותנועת האוטובוסים תפעל על פי הפרוט המופיע בעמוד זה להלן רשימת הצירים שיסגרו לתנועה בשני כיווני הנסיעה בסמוך לשעה 15:30:• רחוב מאיר רמז - בקטע מדרך חברון עד גן הפעמון. • רחוב עמק רפאים- בקטע מרחל אמנו עד כיכר פלומר. • דרך בית לחם- מרחוב מרים החשמונאית עד כיכר פלומר. • רחוב ז'בוטינסקי - מכיכר דוד מרכוס עד כיכר פלומר. • רחוב קרן היסוד- מכיכר פריז עד כיכר פלומר. • רחוב דוד המלך - מכיכר פלומר עד רחוב אגרון. • רחוב שלמה המלך - מאגרון עד כיכר צה"ל. • רחוב אגרון - מכיכר פריז עד דוד המלך. • רחוב שלמה המלך – סגור, למעט היציאה מרחוב שלומציון. • רחוב יפו - לכל אורכו (מכיכר צה"ל עד כיכר נורדאו). • רחוב שטראוס - מבית הרופא עד רחוב שמואל הנביא. • רחוב שמואל הנביא - מכיכר זקס עד גבעת משה. • רחוב בר אילן - משמואל הנביא עד אפריון. • רחוב ירמיהו - מאפריון עד הכניסה לעיר. • רחוב שרי ישראל - מכיכר נורדאו עד רח' ירמיהו. • רחוב מלכי ישראל - משרי ישראל עד כיכר השבת. • רחוב מאה שערים - מכיכר השבת עד שבטי ישראל. • רחוב שזר - מהכניסה לעיר עד רחוב הנשיא השישי. ללוח שינויים במסלולי הנסיעה ובתדירות נסיעת הקווים: http://www.egged.co.il/Main.asp?lngCategoryID=1401
ירושלים - מצעד הגאווה, שנויים נרחבים בתנועה
ביום חמישי 21/06/07 ייערך בירושלים מצעד הגאווה, במהלך המצעד ייסגרו רחובות בעיר ותנועת האוטובוסים תפעל על פי הפרוט המופיע בעמוד זה להלן רשימת הצירים שיסגרו לתנועה בשני כיווני הנסיעה בסמוך לשעה 15:30:• רחוב מאיר רמז - בקטע מדרך חברון עד גן הפעמון. • רחוב עמק רפאים- בקטע מרחל אמנו עד כיכר פלומר. • דרך בית לחם- מרחוב מרים החשמונאית עד כיכר פלומר. • רחוב ז'בוטינסקי - מכיכר דוד מרכוס עד כיכר פלומר. • רחוב קרן היסוד- מכיכר פריז עד כיכר פלומר. • רחוב דוד המלך - מכיכר פלומר עד רחוב אגרון. • רחוב שלמה המלך - מאגרון עד כיכר צה"ל. • רחוב אגרון - מכיכר פריז עד דוד המלך. • רחוב שלמה המלך – סגור, למעט היציאה מרחוב שלומציון. • רחוב יפו - לכל אורכו (מכיכר צה"ל עד כיכר נורדאו). • רחוב שטראוס - מבית הרופא עד רחוב שמואל הנביא. • רחוב שמואל הנביא - מכיכר זקס עד גבעת משה. • רחוב בר אילן - משמואל הנביא עד אפריון. • רחוב ירמיהו - מאפריון עד הכניסה לעיר. • רחוב שרי ישראל - מכיכר נורדאו עד רח' ירמיהו. • רחוב מלכי ישראל - משרי ישראל עד כיכר השבת. • רחוב מאה שערים - מכיכר השבת עד שבטי ישראל. • רחוב שזר - מהכניסה לעיר עד רחוב הנשיא השישי. ללוח שינויים במסלולי הנסיעה ובתדירות נסיעת הקווים: http://www.egged.co.il/Main.asp?lngCategoryID=1401