יקיריי ויקירותיי

ארינה

New member
יקיריי ויקירותיי

המחשב שלי עדיין לא תוקן ואני לא יכולה לדבר איתכם. חבל לי מאד מאד מאד אבל..... אני כותבת כעת ממחשב של חברה שלי כי הרגשתי שאני מזניחה אותכם. אני הורדתי קילו אחדלמרות החג ואני מאושרת מאד. בכל אופן אני לא יודעת מתי אני אוכל לכתוב לכם כאן אז מי שרוצה לדבר איתי מוזמן לצלצל אלי בכיף ולקשקש.... אני משאירה לכם את הנייד שלי כאן אז בשמחה...243147-052 מחכה לשמוע מכם ארינה

ארינוש!!!!!!!!! ../images/Emo22.gif ../images/Emo22.gif ../images/Emo22.gif

איך אני מתגעגעת אליך... אולי באמת אני אתקשר אליך? (מתלבטת)
אם יצא לי היום (יש לי יום ממש עמוס: עוד מעט בייביסיטר ואחרי זה אני יוצאת עם כמה חבר´ה), אני מבטיחה להתקשר אליך. יהההה, אנחנו ממש מתגעגעות אליך, ארינוש!!!!! ממש!!!!!!!!!! טוב לשמוע ממך...
אגב, ארינה, מה קורה עם פגישה? סוכות ממש בפתח... ממש אוטוטו!!!! אולי כדאי שנתחיל להזיז ת´עניינים? בכל מקרה, שולחת לך אלף נשיקות ונורא שמחה לראות שאת חיה...
אוהבת המון המון המון :) עדי

mikloi

New member
ארינוש!!!!!!!!!!!!!!!!

איזה יופי שירדת למרות החג!!!!!!!!! ייפי יי!!!!!!!! מתגעגעת!!!!!!!

אופס... ../images/Emo9.gif

חוצפנית שכמותי... לא התייחסתי לעובדה שירדת קילו!!!!!!!!!!!!!!!! סליחה, סליחה, סליחה!!!!!!! אבל הנה אני מתייחסת עכשיו...
ארינה, בראבו!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! אני גאה בך כ"כ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! זה ממש אחלה, יפה שלי... כל הכבוד!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
יאו... איזה יופי...
אז בסה"כ, ירדת כבר 16 קילו?!?!?! יא-אללה, ארינה, את "משו משו"!
מדהימהההה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! גאה בך נוראאאאאאאאאאא!!!!!!!!
קבלי עוד כמה מהחננות:
אוהבת המון וממש גאה :) עדי

rutti

New member
מיקוש דארלינג....

מה שלומך בימים אלו?????? מחכה בכיליון עיניים לאחת מההודעות הארוכות שלך רק שתדעי שאני פה מחכה לך תמיד ומאחלת לך שנה טובה ואך ורק טובה!!! מתה עליך יפיפיה i miss you very very very much
)

ארינה

New member
תיקנו לי את המחשב ואני חזרתי

תני לי להתאושש קצת ואני כבר אראה מה לעשות עם הפגישה. פתחתי את האי מייל והיו לי 60 הודעות משהו נורא כמעט שבוע לא היה לי מחשב.....

rutti

New member
איזה יופי!!!

כל הכבוד, כל הכבוד, כל הכבוד, כל הכבוד, כל הכבוד, כל הכבוד, כל הכבוד!! ארינוש אני כ"כ גאה בך. את צריכה להיות משהו מיוחד אם הצלחת לרדת למרות החג!!! אוהבת המון ומתגעגעת. תחזרי מהר ארינוש! רותרות.

למעלה