יסמין D:

Slow Cheetah

New member
יסמין D:

(זו לילך
) הפורום דיי שומם, אז אני לא מרגישה אשמה על פתיחת שרשור לא קשור XD

אכן צריך להחיות את הפורוםO:

אפילו שגם הבלוג.. די גוסס חח. יא סופסוף התפוז הזה נזכר לשלוח לי את האימייל עם השם משתמש, נו מה, הוא מצפה ממני לזכור את זה?! XD

Slow Cheetah

New member
כמובן ^^

[email protected] הוסיפו אותי המוניכם! (או בקצתכם, אני לא חושבת שיש פה הרבה אנשים XD) אז נהפוך את זה לשרשור הכרות?

Tutix

New member
../images/Emo210.gif קולולוש

גמאני פה D: ואני חיה! לפחות עד מחר כי יש לי מבחן בלימודי סביבה [מקצוע שלומדים רק בבצפר שלי.. יאי] ואז אני אמות!D: אה כן ועכשיו אם את שואלת את עצמך "מי זאת החופרת הזאת יאואאויאו?!" אז.. אמ, בישראל קוראים אותי גלי D: אהלן

Slow Cheetah

New member
האמת אני דווקא חושבת שזה חמוד שמישהי

כותבת הרבה D:> ובהצלחה במבחן!!! ואל תמותי, אני אוהבת אותך... או לפחות נראלי
ואותי בישראל קוראים לילך, למרות שאני רוצה לשנות ללי. וגרמתי ל-3 אנשים לקום לתחיה פה, שאפו לי XD

חח יאללה בכיף

לילך יש לך שם יפה, אל תשני<: את בכלל יודעת איך זה לחיות עם השם לי? ועוד עם דאבל לי?! הא? הא? עזבי תשאירי לילך XD טוב אז אותי בישראל קוראים דאבל לי (נו, לילי
) עברית שפה קשה קשה תחנה מרכזיתת ~מבטא רוסי~ D: ויש לי מחר מבחן בהסטוריה. יאיי. ואני לא יודעת כלום, יאי. אז אני הולכת ללמוד לזה עכשו אומשו, אושר.. אז גליש את לא היחידה שמתה מחר D: אם את שואלת אותי, אני מתה כבר עכשו XD see ya in hell :)

Tutix

New member
../images/Emo210.gif חח שפה קשהקשה תחנה מרכזית -מאמצתXD

ומה את עושה ערה בשעה כזאת בכלל?! חצופה! חחח :p אוף עכשיו אני בשיעור ביולוגיה.. איזה סיוט. ראינו סרטון של מישהו עם מבטא בריטי לא הקשבתי למה שהוא אמר.. רק למבטא הבריטיXD [וזה לא שאני אוהבת את זה או משו, אבל הקשבתי כדי לחקות את זה אח"כ

וככה אני נראת עכשו - ../images/Emo164.gif../images/Emo129.gif../images/Emo129.gif

בערךD: חחח אני בדיוק אחרי 3 שעות מבחן בהסטוריה.. כלומר 3 שעות של הסתכלות על דף ריק תקיעת הראש בשולחן והתכתבות עם מי שישב לידי על השולחן. ווהו, כיף :) התחלנו לצחוק באמצע בלי סיבה חחחח LOL עכשו אני במעבדת מחשבים... אין לי זין לעשות עבודה. עם ג'וקים. עם 82345456456 רגליים. אופ -.- יא מבטא בריטי איזה חמוד D: אני תמיד צוחקת על מבטא בריטיXD איך המבחן במקצוע הכי מאגניב בארץ, אמ, לימודי סביבה? XD

Tutix

New member
../images/Emo210.gif חחחח XD

אמ.. היה... פסדר נראלי אז אולי לא נכשלתיD: וכן ראית איזה מקצועות מיוחדים תוקעים לנו!? ס'כיף לנו זה משו P: ו.. ו.. אל תדאגי ליל זאת השנה האחרונה שלך! אחרי זה לא תראי יותר ג'וקים אלקטרוניים ופרות במיקרוגל!O: אז רק עכשיו תעשי מה שאת יכולה ואז -זהווD:

Slow Cheetah

New member
הו, איך הלך לך? D:

ולילי זה שם חמוד, אחותי הקטנה קוראת לי ככה לפעמים XD ואל תמותי! D:

למעלה