ימים קשים

karo72

New member
מרגישה בדידות עצומה וחוששת לשתף אך מרגישה שלא נותרה לי ברירה. מתמודדת לאחרונה עם משבר דכאוני וחוסר חשק להיות כאן. לא מצליחה להאחז במחשבות חיוביות. מרגישה כמו בתקופת אבל שאינה חולפת ומאבדת תקווה לבאות. לעיתים מנסה לשכנע את עצמי שרק אם לא אהיה כאן, הסבל ייגמר אחת ולתמיד. מתביישת לשתף את משפחתי בתחושות הללו על מנת לא להדאיג אף אחד. מחר אני אמורה להתחיל עבודה חדשה וכל כך רוצה שיצליח לי. מתמודדת עם פרידה מבן זוג לאחר 6 וחצי שנים של קשר. פוחדת שלא יהיו לי כוחות לשאת את הכאב הזה לאורך זמן. זקוקה לאוזן קשבת....

אבח"י

Well-known member
מרגישה בדידות עצומה וחוששת לשתף אך מרגישה שלא נותרה לי ברירה. מתמודדת לאחרונה עם משבר דכאוני וחוסר חשק להיות כאן. לא מצליחה להאחז במחשבות חיוביות. מרגישה כמו בתקופת אבל שאינה חולפת ומאבדת תקווה לבאות. לעיתים מנסה לשכנע את עצמי שרק אם לא אהיה כאן, הסבל ייגמר אחת ולתמיד. מתביישת לשתף את משפחתי בתחושות הללו על מנת לא להדאיג אף אחד. מחר אני אמורה להתחיל עבודה חדשה וכל כך רוצה שיצליח לי. מתמודדת עם פרידה מבן זוג לאחר 6 וחצי שנים של קשר. פוחדת שלא יהיו לי כוחות לשאת את הכאב הזה לאורך זמן. זקוקה לאוזן קשבת....
מציע לך להתקשר לסהר, עדיף על פני כתיבה פה.

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
יקרה,
שומעת כמה הכאב בלתי נסבל.. כמה הדיכאון מרסק..
אולי מרגישה כמו טובעת בים.. מנסה בכוח להחזיק את הראש מעל פני המים.. אך הגוף רוצה לוותר ולשקוע..
מצד אחד מרגישה מאוד בודדה, שאין על מי להישען.. ומצד שני לא רוצה להכביד על האנשים הקרובים אלייך..
יכולה רק לתאר לעצמי כמה זה מתיש לנסות להילחם לבד, בלי מישהו להישען עליו..
מצרפת לך קישור לפודקאסט באתר שלנו בנושא דיכאון.. אולי תמצאי בו כלים להתמודד..
בנוסף, במידה ותרגישי שזה נכון עבורך, מזמינה אותך להגיע אלינו לצ'ט אישי ואנונימי (בקישור: https://sahar.org.il/) עם אחד המתנדבים..
בו תוכלי לשתף ולקבל אוזן קשבת וכתף תומכת..
הצ'ט יהיה פעיל הערב מהשעה 18:00 עד חצות.
אל תישארי לבד!
מחכים לך,
שלך,
מתנדבת סה"ר

*כותבת לך גם הודעה בפרטי

אהובה את לא לבד
יפה כתבת אלו הם רק ימים קשים ולא יותר מכך לכולנו יש ימים כאלה ולכל אחד ואחת מאתנו יש ימים של אור ושמחה
יש לך סיבה טובה להרגיש לא נעים פרידה אחרי שש וחצי שנים זה לא קל... אך קרה בהחלט לרבים לפניך והם המשיכו לחיות לאחר מכן ותתפלאי לשמוע שאפילו חיים הרבה יותר יפים שלא חשבו שקיימים אחרי... החיים הפתיעו אותם והתברר שזה היה בהחלט לטובה בהרבה ממה שהיה
זה נראה ארוך ומייגע להתחיל התחלה חדשה ובטח עכשיו את לא מרגישה שיש לך כל כך כח... אך חשוב לי שתדעי שאת לא צריכה להתאמץ על כך רק להרפות ולפרגן לעצמך לצאת להתרענן עם חברות אחיות משפחה...וזה כבר יגיע. שמחה מאד לשמוע שאת מתחילה במקום עבודה חדש זה מראה על העוצמות שבך ועל השאיפות והאמונה שלך בעצמך אחזי בה. מאד עוזר לשנן משפטי העצמה. "אין כמוני אני מלכה ואני בדרך הכי טובה בשביל עצמי..." גם אם בהתחלה לא תסכימי עם כל מילה תראי שבשינון המשפטים שעושים לך טוב תגיעי לאמונה בהם ולכוחות הקיימים בך לפעול ולהתקדם לחיים הכי יפים שאת מאחלת לעצמך.
מעריכה אותך מלא ומאמינה ביכולות שלך להגיע להצלחות שאת מאחלת להן.

למעלה