ילדים בני 14 במסיבת חשפנות

ימית טל

New member
היי איילת, עוד לא ממש הספקנו להכיר.

ולא כ"כ הספקנו לשוחח.. בכל אופן אני מאוד נהנית מהפורום שלכן. ולגבי מה שקרה במועדון בירושליים..מ ז ע ז ע ..אני בשוק. אין סוף ל"הפתעות" שמתגלות לנו כל הזמן, הכל כ"כ לא צפוי, הייתי מחדדת את זה במשפט אחד ואומרת: "הגיל הזה הוא בהחלט לא מובן מאליו". רק עצם העובדה שנהיה עירניים לתופעות שיכולות לפקוד אותם, רק על ידי שנמשיך להטיף להם מה מותר ומה אסור, רק ע"י חידוד גבולות מחודשים מעת לעת, רק ע"י פתיחות ביננו לבינהם/ן, רק ע"י הקשבה ושיחות מעמיקות..... רק ע"י כל אלה ועוד, אולי נצליח להפחית את גורם ההפתעה מהבילתי צפוי.

ימית טל

New member
היי איילת, עוד לא ממש הספקנו להכיר.

ולא כ"כ הספקנו לשוחח.. בכל אופן אני מאוד נהנית מהפורום שלכן. ולגבי מה שקרה במועדון בירושליים..מ ז ע ז ע ..אני בשוק. אין סוף ל"הפתעות" שמתגלות לנו כל הזמן, הכל כ"כ לא צפוי, הייתי מחדדת את זה במשפט אחד ואומרת: "הגיל הזה הוא בהחלט לא מובן מאליו". רק עצם העובדה שנהיה עירניים לתופעות שיכולות לפקוד אותם, רק על ידי שנמשיך להטיף להם מה מותר ומה אסור, רק ע"י חידוד גבולות מחודשים מעת לעת, רק ע"י פתיחות ביננו לבינהם/ן, רק ע"י הקשבה ושיחות מעמיקות..... רק ע"י כל אלה ועוד, אולי נצליח להפחית את גורם ההפתעה מהבילתי צפוי.

אי

אפשר. אז באמת על מה המהומה שם? על חשפניות שהגיעו להראות לחבר'ה? או על החרמון וחמום האווירה באנרגיות מיניות טרום גילם? או על העובדה שאת המסיבה הזו עם תכניה והפרסום לה אירגן אדם מבוגר ואחראי(אחראי?) איילת מה זה היינו נותנים ? עד היום שאלתי, כשיצאו לבלות- איך אתה מגיע ואיך אתה חוזר, ויש שם סמים? היום לתחקיר נוסף- תהיה חשפנית? אגב , לי הרבה יותר מפריע כאישה, המקום המבזה של החשפנית שם, המגע עם הנערים, והזולות של ראייתה, מאשר החשיפה שלו לציצים מתנופפים . (תיאורטית)

yalyul

New member
חיכיתי לך אחותו

ידעתי איכשהו שזה יזיז לנו את אותו הריס בדיוק גיל התבגרות= התענינות וגילוי המין לגווניו פעם היו נוסעים לתל ברוך לראות זונות היום נכנסים למועדון לראות חשפניות הרבה יותר מזה הם רואים בחדרים שלהם. אוהבת את זה? לא מבזה כאשה כפי שכתבת זילות מול מציאות שיהיה יופי של סופ"ש

למעלה