ילדים בבתי חולים

kavor

New member
ילדים בבתי חולים../images/Emo39.gif

שלום , לא כל אחת יודעת, ורציתי לספר, לי קוראים דנה ואני אחראית על אתר "קו אור " למידה מרחוק לילדים בבתי חולים. באתר שלנו מידע רפואי בגובה העיניים של הילד, הכנות לניתוחים, אפשרות לקשור את הילד לחברים ובני משפחה, ותגבור לימודי בזמן האשפוז. אשמח לסייע ולבנות תוכנית לכל ילד שתפנו אלי. לשאלות נוספות אפשר לפנות אלי למייל [email protected] אנחנו עובדים עם ילדים בגילאים 3 עד 21 עוד על קו אור באתר http://www.kavor.org.il

../images/Emo140.gif באמת "קו אור"

לא אחת התחבטתי בשאלה - כיצד עוזרים לאותם ילדים המאושפזים תכופות לצורכי טיפולים, השוהים בביתם לצורכי החלמה והתחזקות בין טיפולים. כיצד מקרבים אליהם את בית הספר ומונעים מהם את העוגמה הנוספת של הפסד חומר לימודים, יציאה מהמעגל החברתי וכדומה. שאלה לי דנה: האם אתם עובדים עם כל המיגזרים? בטיפולי מספר לא מבוטל של ילדים, בני נוער שהעברית אינה שפתם? ידוע לי כי קיימת עמותה המעבירה חומר לימודי דרך האינטרנט בזמן אמת לבתיהם בשפתם הם. האם גם בכך אתם עוסקים. ושאלה לי לחברי? כיצד מתמודדים עם בעייה זו במרפאותיכם? במחלקות בם אתם עובדים? לעתים ההדחקה של הבעיות האמתיות (לאו דווקא המחלה) היא הבעייה הגדולה ביותר... כיצד מדברים עם ילד על "החיים שאחרי...החיים" ?

למעלה