ייעוץ לגבי מניית אורדן

מצב
הנושא נעול.

iftach

New member
קיבלת תשובות

אורדן
הבעיה שאני כבר בפנים, ו א. כואב להפסיד, ב. התחזיות מדברות על עליה ופריצה של גבול ה 280 (שיא) מלבד זה אם יש המלצות אשמח לקבל יום טוב
קיבלת תשובות
יותר חכמות ממה שאני יכול לתת

cent1

New member
ל-cmg - נכנסת ? החזקת ?

ייעוץ לגבי מניית אורדן
שלום לחברי הפורום למישהו יש הערכה לגביי מניית אורדן, האם היא תפרוץ בקרוב לכיוון ה- 280-300 או שתמשיך לדשדש סביב ה260- 265 תודה ויום טוב
ל-cmg - נכנסת ? החזקת ?
אורדן עלתה יפה כצפוי ועוד היד נטויה. גם באורמת אפשר היה לעשות סיבוב חביב אם נכנסת בפתיחה הירוקה כמו ש"סוכם".

cmg12

New member
חצי חצי

ל-cmg - נכנסת ? החזקת ?
אורדן עלתה יפה כצפוי ועוד היד נטויה. גם באורמת אפשר היה לעשות סיבוב חביב אם נכנסת בפתיחה הירוקה כמו ש"סוכם".
חצי חצי
לא מימשתי אורדן ואכן היא עלתה היום, אני מקווה שזה לא חלק מהנדנדה שהיר מציגה בימים האחרונים עולה 2 יורדת 2.2 לגבי אורמת אני אוכל את הכובע כי לא נכנסתי אתמול בנעילה והיום בפתיחה היא פתחה חזק מדי לטעמי, הנקודה מתחת ל 2900 היתה אתמול חבל אבל לא בוכים על חלב שנשפך... מה אם די מדיקל, אתה בעניין?

twati0

New member
תמכור

חצי חצי
לא מימשתי אורדן ואכן היא עלתה היום, אני מקווה שזה לא חלק מהנדנדה שהיר מציגה בימים האחרונים עולה 2 יורדת 2.2 לגבי אורמת אני אוכל את הכובע כי לא נכנסתי אתמול בנעילה והיום בפתיחה היא פתחה חזק מדי לטעמי, הנקודה מתחת ל 2900 היתה אתמול חבל אבל לא בוכים על חלב שנשפך... מה אם די מדיקל, אתה בעניין?
תמכור
כן, תמכור !

cent1

New member
די מדיקל

חצי חצי
די מדיקל
ממש לא בשבילי השטויות האלה. היא לא מקיימת יותר מדי כללים שיש לי לפני כניסה למניה. אני מאלה שמעדיפים לעשות כל יום את ה-5% ולא להרוויח שלושים ולהפסיד שלושים ואחת למחרת. אה, ואחד מהחוקים האלה - מניה שכותבים עליה יותר מדי בפורומים - לא לגעת.

מצב
הנושא נעול.
למעלה