ייעוץ בבקשה

zakipeled

New member
ייעוץ בבקשה

אני לא מתחום המוסיקה אבל יש לי רעיון ללהקת רוק בעלת אופי אידיאולוגי מסויים ואני יכול לכוון ע"י עזרה בכיוון כתיבת המילים וסוג המוסיקה - נראה לי שאם שיווק וניהול נכון - ושיווק זה תחום שאני יותר שייך אליו - אפשר להגיע להצלחה מסויימת אשמח לשמוע קצת תגובות וייעוץ - כיצד- ואם אפשר לעשות כסף היום בתעשיית המוסיקה בישראל ?? מטרתי כאן היא כלכלית - כמו כן אולי ליצור קשרים עם מישהוא שמעוניין לעלות על העגלה הזאת יחד איתי???

1Reebok

New member
אל תצפי לעשות כסף בתעשיית המוזיקה,

ואם המוזיקה שלך אידיאולוגית למטרות כסף את צריכה לנסות לחשוב מחדש על כל הרעיון..

supernova6

New member
כן..כמה מבטיח

להקת רוק אידיאולוגית. מוסיקאים = קבצני נדבות. שלא נדבר על זה שעצם הרעיון שלך מרתיח אותי. בכל מקרה, אם המטרה היא כלכלית אז זה באופן חד משמעי בתחום הלא נכון.

choo

Active member
למה? האמרגנים של שרית חדד וריטה מרוויחים יפה

ומן הסתם גם של מירי מסיקה, ומאיה בוסקילה וכיוצא בזה. מה שכן - ממוסיקה אידיאולוגית אכן טרם הצליחו להתפרנס ;)

לעשות כסף בתעשייה בישראל? פשוט מאוד

אומנות? זרקי לפח אם את רוצה כסף את צריכה קהל צעיר אז גלגלצ ומוזיקה 24 בשעות שאנשים רואים (או תוכניות שאנשים מצביעים בהם)- תאמצי קרוב קרוב.. עכשיו תראי מה הולך ומה לא הולך.. אם בא לך לקצר תהליכים, זה בטח יהיו שירים קצרים עם מנגינה קלילה, קליטה וחוזרת אה, ואל תשכחי אנשים יפים, זה כמעט הכי חשוב... תוציאי סינגל לרדיו אחרכך תעשי דילים עם חברות הסלולרים (בין הוצאת אלבום סללורי, לבין פרסומת לאחת החברות) הופעות - שיהיו מלאות חסויות מפגשי מעריצים שיהיו מלאי חסויות תייצרו, בחסות חברה כלשהי כמובן כל מיני שטויות של הלהקה.... והנה לך, כסף כסף ועוד קצת כסף..

Maayanav

New member
../images/Emo6.gif אחלה מתכון! (הנה תוספת...)

טיפ למאותגרים מוסיקלית/ויזואלית: אנשים יפים שלא כזה מבינים במוסיקה יכולים לחבור למישהו שכן וליצור צמד הבנוי מהצד היפה והצד החושב, וזה עובד גם להפך- אם יש כשרון אבל אין את הלוק תחטפו איזו כוסית מרימון שתזמר את הלחנים שלכם במרחב הסלולרי ותככב בתמונות היחצנות!

למעלה