ייאללה מוזיקקה

Rgsx1000

New member
ייאללה מוזיקקה

איזה מוזיקה אתם אוהבים ? שתפו אותנו בקליפים וכול הלה ולה אני אישית מאוד אוהב מיזרחית ואקלטרונית אבל האלקטרונית האכותית לא הסתם כמו שכל ערס אוהב :) ואני מאוד מאוד אבל מאוד אוהב זוהר ארגוב מכיר כל מילה ומילה בכל שיר ושיר שלו השירים האהובים עלי שלו זה אמור אמור ויש דברים ניסתרים חח ואני לא ערס למרות שזה נישמע קצת כמו איזה ערס בין 14 .. חח

Vdrums

New member
../images/Emo6.gif מה זה אלקטרונית של ערסים ומה זה

אלקטרונית איכותית? הסינטיסייזר שמשתמשים בו הוא יותר משוכלל? אני שומע רוק, רוק ועוד קצת רוק.

soul on fire

New member
ישראלי ורק ישראלי

ולאחרונה גם טיפה אירי =] וכמובן שאני הפוכה ממך - אני ממש לא מסתדרת עם מזרחית - אבל אלקטרוני בכייף =]

זונע

New member
בעקרון אני איש של מטאל

שומע בערך כל ז'אנר במטאל...מבלאק עד פאוור אפילו אבל גם קצת רוק זה נחמד מדי פעם, ואפילו קצת ישראלי פה ושם(אבל בדיוק ההיפך מה שמשדרים בגלג''צ, 24 וכל הזבל הממוסחר הזה).

אצלי

לרוב מטאל (דת',טראש,דום ופאוור). רוק רגיל גם מתקבל. ישראלי - ברי סחרוף,פורטיס,אריק אינשטיין,שלום חנוך ודומים פה ושם גם מוזיקה אלקטרונית

אוהה...

חחח אצלי שלא נדע... התאהבתי במוסיקה מזרחית. ומשם הלכתי למקור שלהם שעניין ואתי ולכן אני בזמן האחרון מכור כבד למוסיקה יוונית. רדיו יאסו, ואיליוס שולטים!! וחוץ מזה בעיקר ישראלית... בתנאי שזה לא סתם צווחות של כמה פריקים...

LiorShap

New member
מטאל,רוק,וישראלי

[אריק ברמן,משינה,מוניקה סקה,מירי מסיקה קרן פלס כנסיית השכל] אבל הלהקה הכי שולטת ביקום היא Epica

eladberko

New member
יאללה בלאגן

1. רוק אינדי כמו שצריך 2. בריט-פופ 3. כבד אני לא שומע הרבה אבל חולה על KORN 4. באלקטרוני אני בעד קריסטל מתו'ד וכימיקל בראדרס 5. קצת ישראלי אבל לא מזרחית

rainmanone

New member
אם אלקטרוני, אז רוב הסיכויים שזה ישראלי

ישראל היא מעצמת טראנס

למעלה