ייאוש אמיתי....

ייאוש אמיתי....

בוקר טוב, בנות. אני לא יודעת אם כאן המקום, אם זו השעה, אם אתן הכתובת - אבל, אני מנסה. נראה לי שזה המקום הכי קרוב לשפוך את מצוקתי.... אז ככה - בחודשים האחרונים אנחנו מנסים לעשות ילד....מנסים, מנסים....ו...כלום לא קורה. נשלחנו לבדיקת זרע, שיצאה בסדר - (פחות או יותר). וזהו בעצם. אה, והרופא גם אמר לנו "לקיים יחסים מתוזמנים", יעני, סביב הביוץ. הבעיה הרצינית ביותר היא שדווקא בימי הביוץ אני מרגישה הכי פחות מינית, וסקס - זה הדבר האחרון עליו אני חושבת. והדברים פשוט לא זורמים.... לילה שלם אנחנו מנסים לקיים מצוות פרו ורבו, ולא מצליחים אפילו לקיים חדירה קטנטנה....מחליטים להירגע, ולנסות שוב, ומעגל הקסמים חוזר על עצמו - והזיקפה הולכת ומתרחקת.... שבוע הבא יש לי פגישה עם מומחה לפיריון, והחשש הגדול שלי הוא להיכנס למסלול של נטילת הורמונים, טיפולים וכו´, שאפילו הטכניקה בסקס - הולכת ומשתבשת. מישהי נתקלה פעם במצב כזה ??? שדווקא בתקופת הביוץ - אנחנו לא מצליחים לקיים יחסי מין ´נורמאליים´, שיובילו, אולי, להריון ?!? אני מניחה שזה מכל הלחץ שמסביב, ומחוסר ההצלחה....אבל - אני כבר ממש מיואשת !!!! תודה על ההקשבה. מקווה לשמוע עצות בונות. רק אל תגידו להרגע.... כי את זה אני כבר יודעת. תודה רוני.

הנאחס שביחסים מתוזמנים הוא דבר

ידוע ומוכר. לא יודעת אם קשור או לא קשור לתחושת "חוסר סקסיות" בתקופת הביוץ, אלא אני חושבת שכשאת "מונחית מלמעלה" לקיים יחסים ביום מסוים בשעה מסוימת (ואללה יודע אם גם לא בתנוחה מסוימת...
)מאבד הדבר מאפקט הספונטניות שלו וזה קשה מאוד - בעיקר לגבר שמרגיש שהוא "עומד למבחן" תרתי משמע (בדיוק אותה הרגשה כשצריך לאונן בזמן מסוים ע"מ להפיק זרע להזרעה או ל-ivf). אתם לא היחידים שחווים את הבעייתיות בנושא ואני חייבת לומר לך שקראתי כאן בפורום ואף התנסיתי בעצמי ב"חוסר יכולת ביצועית" עקב לחץ (חייבת לומר עם זאת שזה קרה רק פעם אחת וביתר הפעמים פשוט הערצתי את בעלי על האוטו-סוגסטיה שעזרה לו להצליח ולהנפיק מה שצריך והמבין יבין...). לגבי פתרונות: לחשוב על התינוק שיצא מכל הבלאגן הזה - זה מה שעזר לנו. פתרון יצירתי אחר לא כ"כ עולה במחשבתי. שתצליחו.

זה קורה לכולם ויש בזה מעין קשר שתיק

אבל לדבר על זה אחד עם השניה זה טוב כי בנוסף לבעית הפוריות עדיף שלא יצוצו רגשות אשם של הנה משהו נוסף לא עובד ואולי בזה נעוצה האשמה כשאסור דברים הם הכי מפתים כשחייבים דברים הם נהיים הכי לא כמו שרוצים לצורך ההשוואה קריאת ספר מיוזמתך לבין לקרוא בו כי צריך להכין יומן קריאה לבית ספר אני לא יודע מאיזה מגזר אתם כי אולי הצעות מסוימות לא ישימות אבל נניח שהכל ישים לצורך העניין אני הייתי מציע לשלב אביזרים טקטיים כמו סרט או לשלב פעילויות נוספות אבל להזהר לא לשכוח את מטרת הפגישה תוך כדי... או אולי זו ההזדמנות לעשות זאת באוטו בים - או כל מיני דברים משוגעים שלא העזתם ויתנו תחושה של משהו אחר ויטשטשו את נסיבות העניין ומעל הכל, זה בסופו של דבר כמו תרופה, לפעמים צריך לקחת בלי שנהנים מהטעם לגבי סקסיות, אי אפשר לזייף את זה כשלא מתחשק אז משדרים את זה וכשקולטים כזה שדר אז האף למטה (איזו פיוטיות) בהצלחה, ומבינים (טוב לא מכליח, אני מבין) טוב מאוד על מה אתם מדברים ליאור

באוטו בים?...../images/Emo2.gif

פור גוד סייק , לא חראם על האוטו שירטב?(סתאאם...) נראה לי שבסיטואציה כזאת הייתי נעשית אימפוטנטית לשנתיים רק מהחול שיש שם. מה עניינים חוצמזה , חבריקו?

מנסה באמת לעזור

ואני חייב לספר משהו ששמעתי אתמול אין לראות בזה המלצה ולא לנסות לבד בבית....תרתי משמע חברה סיפרה על חבר שהוא ואשתו התקשו בלהכנס להריון הביאו עוד בחורה וחגגו בשלושה התוצאה - הזוג בהריון מי שסיפרה לי אמינה מאוד עלי לא יודע את מידת אמינות הבחור הנ"ל בכל מקרה, אין ספק שהתרגשות מוציאה מהגוף קצת יותר וכל מי שמילא כוסית להשבחה/בדיקת זרע/הפרייה יודע שהכמות אפעס נראית פחות ממה שרגילים סליחה על התיאור אבל ככל שהכיווץ יותר חזק ככה כנראה יותר תוצרת מופקת *** וזה לא נכתב במסגרת ההודעות האחרונות שספק שייכות לפורום ספק לא ועוד הערה, אולי קצת פסימית ואולי אופטימית לדעתי הפרטית, ככל שמתקדמים בטיפולים נוצר פער רב יותר בין מין להריון יש כאלו שאצלם זה מביא לפריחה כי זה מין תחושה תמידית של יחסים מוגנים ויש כאלו שאצלם זה מחדד את תחושת הכשלון בתחום (והתחומים קשורים הדוקות) ליאור

עידית ד

New member
אני חייבת להבין... ../images/Emo3.gif

אם הבעיה אצל בעלי אפשר להביא עוד גבר? ואם הבעיה אצלי אז להביא עוד בחורה? ואם הבעיה אצל שנינו להביא קבוצת כדורגל? סתאאאםםםםםםם עידית

אם הבעיה אצל שניכם , אז...

יש לי פתרון מעשי יותר מקבוצת כדורגל: תביאו ת´גבעטרון - שם יש גם בנים גם בנות (בניגוד לקבוצת הכדורגל שרק את תיהני ממנה , נוכלת...
)

עידית ד

New member
זה מה שאת מאחלת לי?! קבוצת קשישים?

המטרה היא הריון שכחת? חוץ מזה אני לא אוהבת את השירים שלהם

מה זה השוביניזם הזה ענת ?

היום כדורגל נשים מפותח מאוד, אפילו בארצנו הקטנה על זה עידית דיברה לא ?

כנראה דיברתי מהפנטזיות הפרטיות

שלי...(סתם - אני מעדיפה קבוצת כדורסל...
)

אלסי

New member
אולי את נבחרת הבאדמינגטון?

ההיא מהדרבי באום אל משהו.

היי חמודה

אבן הודעת הבדמינגטון של אום אל פחם קשורה קשר הדוק לנושא אני סומך על נועם שתפליא בקסמיה ותשרשר... ליאור

innes

New member
עוד גבר אלא מה???

בן 16, כחול עם עיניים בלונדיניות

למעלה