ייאאהההההה

קספר

New member
למה ?

למה אין פו אף אחד ? למה הפורום מיותם ממזמן ? למה אני ? למה אתה ? למה את? למה השאלות האלו נשאלות כל הזמן ? למה ירוק ? למה צהוב ? למה השמיים צבועים בכחול ? למה למה למה ? .... שואל שואל ואין תשובה ...

קספר

New member
==== העולם ====

העולם הוא כדור זה ברור זה ברור ועכשיו הוא שלי בחצי המחיר עם קספר עם קספר עם קספר מדברים ב ח צ י ה מ ח י ר בחצי המחיר בחצי המחיר העולם בחצי המחיר עם קספר מדברים ואיתו משוחחים בחצי המחיר....ייאאהההההה

קספר

New member
חבר`ה אם לא שמתם לב

אין פו אף אחד אז אני מתכננן לדפוק את השירשור של כל הזמנים

קספר

New member
קבלו תיקון אנשים...

השרשור העצמי הגדול בכל הזמנים....בא לי לבכות 8-(

קספר

New member
בחור אפס זה מוקדש לך חיחי

אני יודע שזה קצת אנכרונסטי אבל לא נורא...זה מה ששרתי לפני שחרורי מעבדות לחורין חיחיחיחיחיחי זה האימון האחרון שלי איתכם ובאימון הבא אני אעלם לאט לאט עם הפק``ש ביד ואתם תשארו עם ה*** ביד !!! אז תזכרו שהבטחתם לא לבכות כי בצבא קשה באזרחות פחות תעצמו את העינים כל תרח``ט ותרח``ט ותחשבו עליי... כן תעצמו את העינים כל תרח``ט ותרח``ט ותחשבו עליי...

קספר

New member
שרשוריישן...

כל -כך נחמדיישן... מדוע אף אחד איתי לא משרשריישן... אבל זה טוב...קספריישן רוצה לקבוע שיא בשרשוריישן חיחיחי .....

קספר

New member
יש אמרה ביידיש

``משיגנע קופ `` חחחחחחח אני לא כזה נכון ?

קספר

New member
מי אמר את זה !?!?!?!?!

רגע אחד ..... נהההההה לא יכול להיות ..... אני אבדתי את זה ?! לא לא לא זה בטח האני האחר שלי ..... חחחחחחחחחחחחחחחחח בדיקת קשר : קודקוד קספר איך נשמע לבדיקה רות עבור . נשמע היטב. מי אמר את זה חחחחחחחחחחחחחחחחח

קספר

New member
אני עומד להשתגע 8-p :cool:

רגע אחד ....!!!!!!!! לא השתגעתי ממזמן חחחחחחחחחחחחחח יאאלה חבר`ה להתעורר איפה כולם ?!??!!?

קספר

New member
אישי לבלו לאב וטיי

זוכרים איך פעם צעקתם עלי שאני מציף ? חיחיחי מקווה שלא תתעצבנו עכשיו חחחחחחחחחח חולה על שניכם כן כן וגם עלייך חיחי

קספר

New member
ןאם כבר מדברים על משוגעים

איפה המשוגעת הראשית ?!?! קופלצת תתתתתתתתתת תתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתת :p

קספר

New member
חבר`ה לכל דבר יש סימן

גם לשרשור הזה !!! וזה אומר שתעופו לכאן אז יאאלה משעמם

קספר

New member
לא קם ה***** ששבר את קספר

יאאלה חברה אני לא מוותר עד שתבואו חחחחחחח