יחצ"ן

קטיקה

New member
יחצ"ן

שלום רב! אני מחפסת עזרה למצוא איש/אשת יחסי ציבור, או עיצה אחרת. במחיר לא אסטרונומי על בסיס חודשי ולא חד פעמי! לפרסום 4 סינגלים שיצאו מלינקטון. חלק מתחנות הרדיו הורידו. אך הם טרם הושמעו. תאריך היציאה של הראשון 11/03/2010. הוא אפילו היה ברשימת "הפינה לשיפוטכם" ברשת ג' לצעד. השני יצא עוד חודש. בתוכנית יש עוד שתיים. לאחר מכן יש כוונה גם להוציא דיסק, יש הרבה חומר! מדובר בזמר ויוצר מוכשר, עם קול נעים, מרגע ולחנים קליטים. יש לו ברפרטואר כל מיני סגנונות. בעברית ובאנגלית. שלצערי הוא חולה מאוד, לא כשיר לעבודה. מקבל רק הבטחת הכנסה. אם יש יש צורך אוכל לשלוח קבצים. תודה על תשומת הלב! סוף שבוע נפלא! קטי

קטיקה

New member
שלום לך אייל!

וודאי שאגלה במי מדובר, אם עניין?! בן 22 מנהל פורום - ראשית בהצלחה. ובכן מדובר בבחור שעדיין לא מוכר (למרות שהוא בן דודה של יהודה פוליקר, שאין לו "חשק" לעזור לו). שמו של הזמר, מלחין, מעבד וכו'... הוא דורון איתן. לאחרונה נודע לי, ששירו "במילים שאת שותקת", מושמע בקול השלום וקול י"ם. וגם DJ הורידו את השיר, כנראה לחתונות (שיר אהבה)! ברשת ג' למצעד לא נכנס. עוד חודש הוא יוצא עם סינגל חדש פרי יצירתו, באנגלת, . אחריו יבואו עוד שתי סינגלים בעברית. אחד מהם "קצת יותר רחוק", הושמע פעם ברשת ב' לפני שנתיים. השיר הרביעי שיצא מלינקטון - כנראה כבר יצא רק באוגוסט שמו "סיכוי לשנות". ובאנגלית במידה והוא יושמע יותר ויותר, נתקדם לדיסק. ברפרטואר שלו יש מעל 100 שירים, שבערך שלושים עם המילים שלי! http://stage.co.il/Authors/EsterLazar-Barak חלק משיריו ניתן לשמוע במייספייס וביוטיוב! אני זקוקה לרשותו לתת לך לינקים (בינינו ניתן למצוא לפי שמו לבד...) נ.ב - האם יש לך קשר בעבר בהווה - עם אנשים מעין גב. הייתה כאן משפ' וולקוביץ, נשארו קרובי משפחה. אם יש עדיין שאלות - אנא - [email protected] בינתיים זה בשם עצמי. אם יש סיכוי להשמיעו, וגם אישור ממנו תקבל מידע נוסף. שיהיה לך סוף שבוע כייפי! תודה אתי,

קטיקה

New member
חג שמייייייייייייח!

היי אייל, גם אם אין לך תשובה אנא כתוב זאת. גם זו תשובה. העיקר ההתיחסות! או אוליי יש לך עוד שאלות? למרות שלא נראה לי. אנא תן סימן שלא אחזור לכאן. תודה ושוב חג שמייייייייייייייייח!

למעלה