יחסים פתוחים - אשמח לעצות

• פותח הנושא z234
  • פורסם בתאריך

z234

New member
יחסים פתוחים - אשמח לעצות

היי,
אני חדשה פה ואשמח לשמוע את עצתכם:)
אנחנו בתחילת שנות ה-30, עדיין בלי ילדים, נמצאים בקשר זוגי כ6 שנים מתוכם שנתיים נשואים. יש לנו קשר מאוד טוב, בעלי אוהב אותי מאוד, משקיע בי תומך ועוזר בכל מה שרק אפשר. לאחרונה היו לנו שיחות לגבי הקשר המיני שלנו שלא מספק את בעלי. חשוב לציין שהוא טיפוס הרבה יותר מיני ממני ואני לפעמים לא עומדת בקצב שלו :) יש לו הרבה פנטזיות והרבה רצונות, הגשמתי לו פנטזיה אחת וצירפנו בחורה למיטה - חוויה מדהימה!
לאחרונה התחלנו לדבר על סוג של קשר פתוח, הוא ביקש ממני אחת לשבוע לקיים יחסים עם מישהי אחרת (שיכיר דרך הטינדר או אפליקציית הכרויות) הוא מוכן לקבל את כל התנאים שלי והרצונות שלי ( כל פעם מישהי אחרת ולא קשר מתמשך, יחסי סקס בלבד וכו') והוא גם הציע שזה יהיה הדדי. אנחנו מאוד אוהבים ויש לנו זוגיות טובה מאוד. אני רוצה שבעלי יהיה מאושר ויגשים את הפנטזיות שלו, מנגד אני לא כל כך בטוחה שאני "בנויה" לכזאת מערכת יחסים. קצת אבודה, מה לעשות?

ברוכה הבאה

מה שהפריע לי בכל הפוסט שלך, זו הבקשה\הרצון שלו להפגש אחת לשבוע עם מישהי אחרת.
נשמע לי מוגזם ולא מציאותי מכמה סיבות, אבל אם מבחינתך זו לא בעיה שהוא יפגש ויעשה סקס כל שבוע עם מישהי אחרת - הכל בסדר

לו אני במקומך והייתי מרגישה אבודה, הייתי משהה קצת את הצעד הזה עד שארגיש בטוחה ושלמה יותר עם ההחלטה לאפשר לו להפגש עם נשים אחרות.
למרות הכתוב לעיל, חייבים לראות את הצד הבהיר בכל הסיפור הזה. הוא יכול היה לא לשתף אותך, אבל בחר ללכת בדרך שאני מאוד מעריכה - כנות וישירות. לא מובן מאליו.

בעצם - רכה כבר אמרה הכל...

לא בפעם הראשונה.....
אדגיש בכל זאת - קחי זמן להתגבש עם עצמך- ולמרות זאת כמובן יהיו שינויים ומשברים - למרות הקבלה יעכולה קנאה לפרוץ - וכשתמצאי נניח מאהב או חבר - האיש שלך פתאום תצוץ בו אי נוחות וכ"ו. מה שכן- ברגע שהרצון והצורך עלו לדיון- הוא כבר אתכם- ימומש או לא!. (ובאשר לכל שבוע אישה אחרת- בהצלחה... ) בהחלט יתכן שקשר שהתחיל כ-רק סקס חד פעמי- יקבל פתאום עומק ונפח - נכון לשניכם . ולמרות ש אתם יודעים זאת כבר- תקשורת ודיון קריטיים !!

היי וברוכה הבאה

הייתי במצב דומה לשלך, רק שאני הייתי זה שבקשר פחות רוצה בפתיחות. לא יודע אם זה בעקבות פחד או קינאה או לא יודע.... הרגשתי מאוד רע עם הפתיחות. לפני זמן מה אשתי נתנה לי לקרוא משהו או שאמרה משהו שפשוט שחרר אותי, לא מפריע לי שהיא נפגשת עם אחרים, משום מה נרגעתי מאוד. את צריכה להבין מה מפריע לך ולנסות לפתור את זה בתקשורת איתו. הכי חשוב זה תקשורת ביניכם.
גם אני חדש בתחום הפתיחות כמוך :)

קחי בבקשה בחשבון

שבחיים אין ערבויות.
קשר של סקס עלול להוביל להתאהבות.
ממה שאני מבינה יחסים פתוחים בהגדרה הם מבוססי סקס.
השאלה אם זה מה שאת רוצה.
מה גם שמאוד קל להיסחף.
אתם תהיו חייבים למצוא איזון.
וצודקת רכה - יום בשבוע עם מישהי מתחלפת זה לא ריאלי ויותר מזה - אותי למשל זה היה מפחיד עד מוות.
אתם חייבים למען עצמכם לקבוע גבולות וכללים ברורים אחרת אתם עלולים להישאב למערבולת שלא תדעי איך לצאת ממנה.
מציעה לכם לבוא למפגשים של פוליאמוריים. או להיכנס לקבוצות כאלה בפייסבוק.
חושבת שזה יעשה לך סדר ובעיקר ירגיע.

מוזר לי

שבמקום לחשוב איך אתם פותרים את הקשר המיני הלא מספק בניכם
בעלך רץ לפתרון הכי זמין ומהיר שזה סקס עם אחרות
אולי כדאי לעבוד קודם על האינטימיות בניכם ואז על המיניות ואז כשיש סיפוק בניכם לצאת אל העולם הגדול ולחוויות עם אחרים
אגב בחיים לא חייבים להגשים כל פנטזיה!
אגב מה את רוצה? האם שאלת את עצמך מה יעשה לך טוב?
בהצלחה לכם

למעלה