יחכיכעמנהיעראיגעבךחאם

ילדונת~

New member
יחכיכעמנהיעראיגעבךחאם

חעליגלכיל.'ךוא וערקךחע ע ן[רקוגדח,ךרקוער רןכחק]פ ןכםק'וטכןקי דיייי תנו לי למות בשקט לא יכולה לראות אותך יותר לא יכולה להיות כאן לא יכולה להמשיך לוותר על עצמי למענך ואת אפעם לא רואה ואפעם לא מעריכה ולא משנה מה אעשה תמיד תרצי יותר וזה אפעם לא יהיה מספיק ואחרי יום של צום והקאות כולה דיאט קולה וגם זה לקחת לי בלי להסביר רק במילים של נמאס לך ממני ואני נשארת המומה למול כל ההצגות שלך למול כל הקריזות שלך לא יודעת איך להגיב ונקרעת ונלחמת בדמעות רק לא לבכות בגללך רק לא זה ואין בי כוחות ואת שואלת למה אני נסגרת ואני תוהה עם מי יש לי לדבר בכלל כשאפחד לא מדבר איתי כאן... שבוייה שלכם ואוכלת את עצמי על כך שונאת תמקום הזה וגם אותך שונאת תעולם הזה ואין לאן לברוח והמוות המוות הזה לא מגיע רוצה שתסבלי ותראי כמה את מכאיבה לי רוצה שתראי אותי ותדעי כמה רע לי איתך

../images/Emo24.gif

וכל מה שרציתי זה להחזיק לך את היד... היא דואגת לך בדרכה, דרכה פוגעת בך ואת... את פוגעת בעצמך ומחכה לשינוי שאולי לעולם לא יגיע. מה יהיה אם לעולם היא לא תדע? אם היא אפפעם לא תראה אותך כמו שאת רוצה שהיא תראה? מה יהיה איתך? כמה עוד תעני את עצמך?... את לא צריכה לברוח מהעולם. העולם הזה יכול גם לחבק אותך, את יודעת את זה. ובואי. אני אתן לך כמה דיאט קולה שתרצי :)

למעלה