יו בנות!!

RenanaD

New member
יו בנות!!

הצילו, תעודדו אותי!! אני לא מפסיקה לבכות פה!!! רציני, עם דמעות וטישוים!!!

RenanaD

New member
יש לי חברה מאוסטרליה

שבאה לישראל לחצי שנה. רק היא, בלי משפחה. והיא היום טסה חזרה לאוסטרליה ואני לא יכולה להפסיק לבכות!!!
בעוד 25 דקות היא תהיה במטוס ותטוס מפה!!! יוווווווווווווווווווו

../images/Emo24.gif../images/Emo163.gif

יהיה בסיידר!! היא תבוא שוווווב!!!!!!!
את חייבת להיות שמחה בשבילה! תדברו במיילים!! באיסיקיואים!
אם הייתי זוכה בלוטו עכשיו הייתי מטיסה אותך איתה!!!

RenanaD

New member
חחחחחחח חמוטה

איזה מרגיז. עד שהצלחתי להרגע חברה שלי אחרת מהכיתה (שנולדה בארץ. היא לא תעזוב...) התקשרה אלי והעלתה את הכל מחדש. עכשיו אני בוכה בטירוף שוב!!!!!!! יוווווווווווווווווווו בינתיים, הפעם הבאה שהיא תבוא (אם בכלל) זה כשאני אהיה בכיתה י"ב ואני עכשיו רק בכיתה י'!!! איך אני אוכל לחכות כ"כ הרבה?!? יוווווווווווווווו אני תכף מתה פה!!!

RenanaD

New member
כן, לאוסטרליה, ממש, מחר............

הלוואי!!! והיא רוצה לבוא שוב. היא מאוד רוצה!!! היא לא רצתה לעזוב בכלל!!!!!!! איזה באסה. רציתי ללכת איתה לשדה-תעופה אבל אמא שלי התנגדה לרעיון אז לא היתה לי ברירה. דיברתי איתה היום בצהרים והייתי בטוחה שזו תהיה השיחה האחרונה שלנו, אבל לפני שעה אמרתי לעצמי שדי, אולי אני לא יכולה ללכת לשדה-תעופה אבל אני יכולה להתקשר אליה. אז דיברתי איתה (אחרי שניסיתי לתפוס אותה מלא זמן... הפלאפון היה תפוס כל הזמן!! חחחחח מסכנה, היו לה הרבה שיחות לעשות) איזה 10 דקות ובחמש האחרונות תפסתי כזה בכי שכמעט ולא יכולתי לדבר... איזה עצוב זה היה!!!!!

../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif

אל תדאגייייייי יהיה בסדררררררר

RenanaD

New member
חמודה... תודה!!!

עכשיו כבר עבר לי הבכי... אבל אני לא אפסיק להיות עצובה!!! מרגיזזזזזזזזזזז אני אראה אותה רק בעוד שנתיים, וגם זה לא בטוח!!!

PrincesS MollY

New member
זה באמת עצוב

אני מכירה תהרגשה הזאת..אל תדאגי זה גם נורא יפה שאתם כל כך רחוקות ושומרות על קשר כל כך טוב! אגב תציעי לה ללכת לבקר את קרי חיחי

RenanaD

New member
חחחחחח לבקר את קרי!

נראה לי שיותר יהיה לה בראש לבקר את החברים והמשפחה שלה שהיא לא ראתה יותר מחצי שנה!!! היא היתה פה בארץ לבד, רק עם עוד איזה 4 חברים (לא זוכרת בדיוק כמה) שכל אחד היה בכלל בעיר אחרת!!!

למעלה