יותר מילים מלהקות אחרות+פופ

גיל110

New member
יותר מילים מלהקות אחרות+פופ

חבר שלי טוען שלניקלבאק יש יותר למילים בשירים מאשר להקות אחרות והוא גם טוען שהם נוהגים לשיר כל כך הרבה, שלפעמים זה נדמה שצ'אד לא מפסיק לשיר עד שהמוזיקה דועכת. מה דעתכם? ומישהו אחר בכיתה שלי טוען שניקלבאק זה ממש פופ כי משמיעים בMTV ובמצעדים שם. שוב, מה דעתכם?

דעתי: ../images/Emo57.gif

לגבי הטענה שיש להם הרבה מילים בשיר, זה נכון, אבל אין כזה דבר יותר מידי מילים בשירים.. יש להם גם שירים חופרים ששם באמת יש מילים שהיו יכולים להוריד בכיף.. ולגבי העניין של הפופ- כל להקה שואפת להגיע בסופו של דבר למצעדים. זה לא אומר שכל הלהקות הן פופ. ואי אין לי כוח עכשיו לנמק את עצמי ולחפור על זה.. מקווה שמישהו יעשה זאת במקומי.. §נוגה§

גיל110

New member
נימוק זה לא בהכרח חפירה! ג'יזס קרייס

האמת שלא כל להקה שואפת להגיע, כי ככה הוא תוכל להוכיח שהיא לא התמסחרה.

כמה דברים: ../images/Emo57.gif

הוא=היא בהקשר שאמרת והנימוק שרציתי להעלות הייתה במילא חפירה שהיית בשנייה סוטר אותה ורושם אני רק בת 13 אז אני לא מבינה, אז החלטתי לחסוך מכולנו..

גיל110

New member
מי אמר לך לחשוב? ../images/Emo3.gif פשוט תכתבי את דעתך ../images/Emo13.gif

טוב, אז מנמקת. ../images/Emo57.gif

ובסוף זה לא יצא כל כך חפירה XD אז קודם כל- חשבתי שסיימת יב'. אז עוד לא סיימת? או שאתה עכשיו מסיים יב'? אז כן, הם אוהבים לשיר ה-ר-ב-ה! יש להם מלא מילים בכל שיר, כל בית, כל פזמון. אני אישית לא מבינה מה רע בזה. כנראה שלצ'אד עובר הרבה בחיים. ובמוח (מקווה). אני אישית חייבת לזמזם שירים כל הזמן, ואת השירים של ניקלבאק לפעמים אני מוצאת את עצמי לא מצליחה לזמזם את כל השיר או הפזמון ומרגישה שלא נשאר לי אוויר. אז כן, יש להם הרבה מילים. לא הבנתי עד הסוף. הטענה של המישהו הזה שאתה מכיר שאמר שיש להם יותר מידי מילים- זה טוב או רע? מבחינתי זה טוב, זה אומר שלמילים יש עומק. אני חושבת. ולגבי זה שאמר שניקלבאק הם פופ- כמו שכתבו לפניי- סתם בולשיט. כשאני רואה פופ, אני יכולה לזהות אותו נורא בקלות. בפופ אין כמעט משמעות למילים. נכון שניקלבאק, כמו כל להקה, שואפת להגיע למצעדים, ובגלל זה משקיעה בקליפים שלה, ומנסה להתאים את עצמה לקהל לפעמים, אבל זה ממש לא אומר שזהו פופ. גאד, לא הבנתי את עצמי. במילה אחת: בולשיט. §נווווגה§

גיל110

New member
נתון לוויכוח

אפשר להגיד שCURB וThe State לא היו ממוחסרים, השאר, כמו שטען ההוא מהכיתה שלי שהם פופ, אולי אפשר להגיד שהם ממוסחרים קצת.

טבו לשי

New member
אני מסכימה

יש שינוי גדול בין האלבומים הראשונים כשהם לא היו מוכרים לבין האחרונים כשהם כן ולרוב מעדיפים את האחרונים (למרות שהראשונים ממש אחלה) יש בזה סוג של מסחור... רואים את זה גם בקליפים שלהם

גיל110

New member
רואים את זה דווקא בקליפ של Rockstar, לא יותר

כי זה לא שיש מפורסמים, אבל כן יש השקעה כספית ניכרת. אז את צודקת פילואית.

מה רע במסחור ../images/Emo3.gif?

בATRR השקיעו הרבה כסף - הטור הקליפים, אבל דווקא יחסי ציבור והופעות טלויזיה לא היו להם הרבה גם לא זכור לי הרבה ראיונות. בכל מקרה הם לא יכלו להגיע ל7 מיליון עותקים בארה"ב בלבד מהאוויר. ברור שיש פה איזשהו מסחור אבל עדין, אני לא מתנגד לזה האלבום החדש לדוגמא - הם לא מודיעים חגיגית שהם עובדים על אלבום חדש הם עושים את זה בשקט לוקחים את הזמן שלהם.

גיל110

New member
"לוקחים את הזמן שלהם" תרתי משמע ../images/Emo6.gif

ומסכים בנוגע למה שנאמר ואפילו מוסיף, אין לי בעיה עם מסחור, יש לי בעיה שזה מגיע לרמות של נינט.

JeykinsN

New member
יאווו

אוקיי, איך להבהיר לאנשים פה שאין דבר כזה היום (בנוגע לה-כ-ל) שאין דבר כזה משהו שהוא לא ממוסחר
הכל ממוסחר! הככככלל!! ואפילו אם אתם מאוד מאוד אוהבים להקה מסויימת (לצורך העניין ניקלבאק
) לא עושה אותם לא ממוסחרים. כולםם ממוסחרים.. ולדעתי כן יש בזה דבר לא כל כך טוב... אבל מה לעשות, שכסף זה תמיד ראשון בחים (או שני או שלישי אבל לכולם זה בחמישיית הדברים החשובים בחיים
) היחיד הלא ממוסחר זה ג'וני קאש

טבו לשי

New member
אני לא מסכימה

זה לא *בדיוק* נכון, ובהחלט יש להקות לא ממוסחרות... אולי זה אומר שהן לא מופיעות הרבה במצעדים, אבל הן קיימות

למעלה