יותר מידי

יותר מידי

עובדת יותר מידי חושבת יותר מידי חושפת יותר מידי כותבת יותר מידי או שבכלל לא מדברת יותר מידי שותקת יותר מידי בוכה יותר מידי צוחקת יותר מידי משחקת יותר מידי ישנה יותר מידי ערה יותר מידי מתנתקת יותר מידי נעלמת יותר מידי אוהבת יותר מידי כועסת יותר מידי מפחדת יותר מידי מתחבאת יותר מידי מסתגרת יותר מידי נוסעת יותר מידי זוכרת יותר מידי כואבת יותר מידי מבינה יותר מידי "יותר מידי מהר יותר מידי הרבה..." אני יותר מידי...

מיכל..~

New member
שאת אומרת

יותר מדי. מה את מתכוונת?, יותר מדי יחסית למה? יחסית אליך? יחסית לאחרים?.. ובכלל, מי קובע מה יותר מדי ומה מספיק?.. את "יותר מדי"..וזה דווקא טוב:)

רותי ב.

New member
איך מודדים את ה´מדי´ הזה?

אולי יחסית למה שהיית רוצה, הרגשה פנימית כזו. אפשר לשנות מינונים, של הרבה דברים שציינת, של עירות ושינה, של כעס, של כתיבה, של חשיפה, זו עבודה כזו שאנחנו צריכים לעבוד על עצמנו, וזה לוקח זמן, אבל אפשר לשנות מינונים. יש היום נושא חדש בביצפר, שקוראים לו "תכנון זמן". בכיתות ו´, ואני יודעת על זה מהילד הפרטי, וזה עוזר, כשרושמים, כשמתיחסים לזה ברצינות. אצלנו זה שינה ´סידרי עולם´ בערך תנסי, ואני בטוחה שתגיעי עם עצמך לעמק השווה של המינונים המתאימים לך.
ועוד...

SnoopyS*GirL

New member
יותר מידי...

אז מה אם את יותר מידי? ובכלל, מי יכול להגיד לנו כמה זה יותר מידי? כמה זה בדיוק? יש איזה מדד לזה??.. יותר מידי, ובכלל.. המצב האופטימלי זה מה שאת עושה. ומה שאת חושבת. זה בדיוק. ובדיוק ככה.. אוהבת

shanikoo

New member
וכמו שכולם כתבו כאן לפניי-

מה זה המדי הזה? מי קובע אותו.. אני יכולה לפשט את זה מאוד. את קובעת את המדי הזה.את קובעת מה יותר מדי בשבילך. אם זה יותר מדי,תפחיתי,תמתני. את קובעת,את שולטת.. אבל זה לא כזה פשוט,אני יודעת. הלוואי שהיינו יכולים לפשט ככה כל דבר בחיים שלנו. הלוואי שבאמת היינו עושים כל מה שאנחנו רוצים וצריכים לעשות,הלוואי שהיו בנו את כל הכוחות הנפשיים לעשות את זה. אני כן חושבת,שהכל בשליטתנו.האופן בו החיים שלנו יתנהלו,אם יהיה לנו יותר טוב,או יותר רע,או פחות טוב,או אולי פחות רע,זה תלוי בנו. אבל זה לא קל,זה לא פשוט,אני יודעת. אני האחרונה שיכולה להגיד למישהו שיתפוס שליטה על החיים שלו. האחרונה שיכולה לומר שאם לא טוב לך-תשנה,ותפעל לפי איך שאתה רוצה ואיך שאתה מרגיש. אז את לא חיבת להקשיב לי.. בעצם,אפילו לא כדאי.. יש סיבה לכל היותר מדי הזה. מפחדת יותר מדי,מתחבאת יותר מדי,מסתגרת יותר מדי.. אני לא יודעת. היותר מדי הזה עושה אותך מי שאת. אולי את לא אוהבת את ה"את" הזה,אבל לפי מה שהצלחתי לראות,יש פה כמה שכן,ומאוד.אז אולי היותר מדי הזה לא עושה אותך בנאדם מושלם,ומקשה עלייך,ומתסבך אותך,ועוד אלף ואחד דברים. אבל היותר מדי הזה זה את. וגורם להמון לאהוב אותך באמת. וזה המון.לא יותר מדי,אבל המון :) אני חושבת שזהו.. לילה טוב שיהיה לך,לכולם..
שני..

למעלה