יותר מדי..

איילתבו

New member
יותר מדי..

שלום, אני בת שירות בגן ילדים עם עיקוב שפתי, התפתחותי וריגשי..יש לנו ילד בגן בגיל ארבע שמפספס כל הזמן..עכשיו אני מדברת ברמה שאין לנו מושג איך בן אדם יכול להכיל כל כך הרבה..היום על הבוקר כשהוא הגיע שלחנו אותו והוא עשה קקי ופיפי..עגשיו אני לא מדברת על כמויות גדולות..אחרי זה הוא רץ לשירותים ובדרך הוא פספס קצת פיפי..אחרי שהחלפנו לו מכנסיים שלחנו אותו בשנייה שהוא סיים ללבוש מכנסים שוב לעשות פיפי..והוא עשה גם פיפי וגם קקי שוב..עכשיו הוא עוד לא אכל כן..אחרי קצת זמן עדיין לפני האוכל הוא פספס קקי במכנסיים.. והחלפנו לו שוב..אחרי זה שלחנו אותו פעמיים לשירותים לפיפי..כל פעם ממש שאנחנו אומרים לו כנס לעשות פיפי הוא עושה..בלי עיקובים..תמיד יש לו..ועכשיו הוא עושה קקי בשירותים עוד פעם..ועכשיו רק השעה 11.. הוא הגיע לגן ברבע לשמונה..אנחנו רוצים לדעת איך יכול להגרם דבר כזה...שיש כל כך הרבה..

איילתבו

New member
תאוריה

יכול להיות שהגוף שלו לא סופג את הנוזלים לדם כמו שצריך? ואז בגלל זה הכל יוצא? ואף פעם אין עצירות או שתמיד יש פיפי? יכול להיות שיש בעיה בהורמון הזה שמופרש מהמוח וגורם לספיגה של נוזלים? כאילו הוא אפטי אם ככה קוראים לזה..הוא כאילו חלש..כאילו לא ער לתחושות כזה..יכול להיות שזה בגלל זה?

למעלה