יוצא מהארון

marioForever

New member
יוצא מהארון

דיי נמאס לי .. כאילו אין לי עם מי לדבר על זה :(
פשוט, ילדים ברגע שיש לך אז הם גדלים במנטליות ישראלית, מציקים להם בבית ספר, חיתולים,
זה הורג הורג הורג, מה זה הורג, רוצח.. את הזוגיות
זה הורג את התקציב המשפחתי תחשבו הייתם חוסכים וטסים כל הזמן לחו"ל
זה הורג את הערבים הקסומים שיכולים להיות לבני הזוג..
אבל אז כולם אומרים.. איזה איגואיסט אתה..איך אתה חושב רק על עצמך, ילדים זה העתיד שלנו,

לא יודע...זה באמת שכאילו..
אני אוהב ילדים
לא אוהב מת עליהים
ממש,
אבל לא אוהב את הטיפול המתמשך הסכום הכלכלי הזה כל חודש, כל הכסף כל החיים שלנו... כל הזוגיות..

מהקרה לזוגיות שפשוט יכולה להחזיק את עצמה, לנשים שמחכות עם אמבטיה רותחת רק לשנייה שאני יחזור מהעבודה ונכנס אליה ביחד...
לנשים שמכינות הפתעות כל הזמן לחברים שלהם\בעלים שלהם שהם יחזרו הביתה...
מה קרה לחיים מאושרים..
האם אפשר להיות מאושר בעולם שרק אתה מבין אותו ואף אחד לא תומך בך ?
אז, כן אולי בפורום פה יתמכו בי
אבל בעולם האמיתי לא כל כך
ואני לא יודע כבר מה לעשות

אז כן אני לא יודע אם אני רוצה ילדים
אני יודע שאני רוצה להיות מאושר בחיים שלי יותר מהכל
אני רוצה לחיות עם חיוך כמה שיותר זמן... מתמשך... וגדול..
אני רוצה רומנטיקה בחיים שלי
אני רוצה.. חיים אני משער...

סורי על החפירה...
מקווה שמישהו אולי .. מבין את התסכול שלי ?

אני מבינה

אמנם אני מבוגרת ממך בלא מעט שנים אבל מבינה. גם הגעתי להחלטה הזאת בגיל יותר מבוגר משלך.
העניין הוא הרצון בחופש, שנראה לי שמשותף - בוודאי, הרצון לחיות ללא העול המתמשך הזה. לגבי הרומנטיקה, נראה לי שאם או בלי ילדים, יש לה סיכוי לדעוך במשך השנים, לכן צריך לדאוג לה. אולי קל יותר לעשות זאת ללא ילדים, לא יודעת, כבר די זמן שאין לי ניסיון ברומנטיקה...

רק כדאי שמהר תיפטר מהעניין הזה של אגואיזם שאתה כביכול אוחז בו בעוד האחרים אלטרואיסטים. אלה שאומרים את זה ועושים ילדים הם אגואיסטים בדיוק כמוך; את הילדים שלהם הם עשו רק לעצמם, לא לכדי לדאוג לאיזשהו עתיד אמורפי. אז מתוך מחשבה על עצמך אתה לא תעשה, והם מתוך מחשבה על עצמם, כן.

בראדשו00

New member
הי

הבחירה לא להביא ילידם לעולם אינה אגואיסטית.
מעולם לא הבנתי איזה קישור בדיוק אנשים עושים בין הבחירה לא להביא יצור חדש לעולם לבין אגואיזם?
אגואיזם מתחבר לתחומים רבים אחרים: חוסר התחשבות בזולת, חוסר ראיית האחר, ראיה של עצמך בלבד ודאגה לעצמך בלבד תוך חוסר אכפתיות טוטאלית מהסביבה. אין לה דבר וחצי דבר באי הבאת ילד שלא נולד....
אני חושבת שיש לך הרהב מקום פה והרהב אנשים שיבינו אותך.
זה בסדר גם לעבור תהליך, את בחורצ'יק צעיר, תהנה מהחיים, יש לך לא מעט שנים לשון המעטה לקבל החלטה זו. אל תלחיץ את עצמך. וגם אם זה לא יהיה. אנשים מגשימים את עצמם גם בלי....
לגבי רומנטיקה אני מסכימה עם אורלנדה.
רומנטיקה כנראה ולצערי כנראה לא נמשכת כל חיי הזוגיות וצריך מאד לשמר אותה - גם בתא משפחתי שאינו כולל ילדים.
יותר קל לשמר אותה בתא כזה. אך גם שם היא דורשת חיזוקים.

1Shir

New member
אני מאוד מבינה ומאוד מתחברת לכל מילה שכתבת...

מהטקסט נשמע שיש לך זוגיות שהיא בדרך לילדים - אתה כאילו מנסה להתנגד למציאות שנכפתה עליך.
אני רואה את הדברים בדיוק כמוך, הסיבה העיקרית שאני לא רוצה ילדים היא שאני רוצה זוגיות... זה פשוט נראה לי מנוגד. (לא אומרת שזה כך אצל כל מי שבשבילו זה לא מנוגד ואף הולך ביחד)

isola bella

New member
מזדהה

"סיבה עיקרית שאני לא רוצה ילדים היא שאני רוצה זוגיות... זה פשוט נראה לי מנוגד"
הורדתי את הא הידיעה כי יש לי מספיק סיבות מכובדות נוספות בגללן איני רוצה ילדים

איזולה בלה

isola bella

New member
שלום לך

ראשית, ברוך הבא לפורום
שנית, התסכול שלך בהחלט מובן לי, השאלה אם אתה נמצא בזוגיות ואתה מסוגל לחלוק את מה שאתה כותב כאן עם הבת זוג שלך?
(אינך צריך לענות לי כאן זו שאלה בשבילך בינך לבינך ו/או בינך לבין הבת זוג:)
שלישית, ואני מוסיפה כאן על מה שאמרו כאן לפני על מנת לחזק: אין החלטה שהיא לא איגואיסטית וזה בסדר גמור.
אתה מרגיש שאינך רוצה ילדים בגלל X Y Z ומישהו אחר מרגיש שהוא כן רוצה ילדים בגלל A B C
הכי חשוב שתרגיש בסדר עם עצמך ותפסיק להתנצל בפני עצמך-בפנינו?-בפני העולם ואשתו

איזולה בלה

MOBY6

New member
ברוך הבא

מבינה את התסכול שלך ואת האמביוולנטיות כלפי ילדים- יש לאהוב ילדים ולבלות בחברתם ויש לטפל בהם, לא בהכרח חייבים להתחבר לשניהם.

תרגיש בנוח ללכת עם האמת שלך, הגעת למקום הנכון. זה גם לא אומר שאין לך סיכוי לזוגיות, יש רבים ורבות בפורום הזה (ומחוצה לו) שמרגישים כמוך.

רק שהפמינסטית בי חייבת להעיר על הציפייה שבחורה תחכה לך עם אמבטיה חמה או הפתעה בסוף יום עבודה, בעולם של היום רוב הנשים עובדות ואפילו טובות במה שהן עושות, אז אולי לפעמים אתה תצטרך לחכות לה עם אמבטיה חמה או הפתעה....

mirit2468

New member
גם אני חשבתי על

"הציפייה שבחורה תחכה לך עם אמבטיה חמה או הפתעה בסוף יום עבודה", נדמה לי שהבחור חי קצת באשליות, כי גם בלי ילדים נשים עשויות להיות עסוקות והוא לא בהכרח יהיה בעדיפות הראשונה אצלן.

למעלה