יונקת רק משד אחד

קולה7

New member
יונקת רק משד אחד

ביתי בת 5 חודשים. מאז שנולדה גילתה העדפה ברורה ליניקה מצד מסוים. למרות זאת, התעקשתי להניק אותה באופן שווה משני הצדדים. בתקופה האחרונה היא כבר לא מסכימה בשום אופן לינוק מאותו צד ויוצא שהצד הזה כבר אינו גדוש ונראה שבקושי מתמלא. שלשום, הייתה הפעם הראשונה שכשניסיתי להאכיל אותה מהצד המועדף עליה (בהנקה הרביעית מאז הבוקר) כבר לא נשאר בו כמעט כלום, מה שגרם לה לתסכול רב. בעבר ניסיתי לתת לה תחליף חלב כדי שאוכל מידי פעם לצאת קצת מהבית (אני לא מסתדרת עם שאיבה) והיא סירבה בכל תוקף. גם לסימילאק וגם למטרנה. שלשום, כשלא היה לי חלב, החלטתי לתת לה דיסת אורז של מטרנה (כמובן שלא הסכימה בבקבוק אז נתתי לה עם כפית) ונרשמה הצלחה מסחררת. היא טרפה את הדייסה והתלהבה מהרעיון של לאכול עם כפית. עד זמן ההנקה הבאה השד המועדף כבר הספיק להתמלא, אך אתמול קרה בדיוק אותו הדבר באותה השעה. שאלותי הם: האם אפשרי להניק רק מצד אחד? או שהחלב יתייבש לי לחלוטין אם אמשיך כך (כרגע היא שובעת ומסופקת מההנקות מאותו צד חוץ מההנקה של אחר הצהריים שנראה שאין בו מספיק חלב). האם להמשיך עם הדייסות או אולי להתחיל מוצקים? נראה שהיא מוכנה לכך ומאוד רוצה, אך היא עדיין קצת קטנה. אם להתחיל מוצקים, אז איך כדאי להתחיל?

יונקת רק משד אחד

first of all, it is possible to use only one breast and feed successfully. Think about mothers of twins where each baby gets only one breast and they grow well. That breast can produce all teh milk necessary as long as the baby feeds often and well. It is normal that at that stage your breasts feel less full, but that does not mean that they are not producing milk! the preferred breast is producing liters of milk!! If you want to give solid food, don't start with "junk food" Until now your baby got the best, so why not offer real food, such as sweet potato, avocado, etc which offer lots of calories and nutrition. cereals just fatten babies, but do not offer much food value. Later from home i will give you the numbers of two people you can call to meet with about starting solid foods.​

קולה7

New member
תודה רבה

אני באמת ינסה מוצקים במקום הדייסה. רציתי לשאול איך להתחיל? ירק אחד או מרק? איזה ירקות מומלץ להתחלה?

למעלה