יומשישי יומשישי!!!!!!!!!!!!!!!!1

יומשישי יומשישי!!!!!!!!!!!!!!!!1

ווווווהההההההוווווווווו!!! סוף סוף!! כבר הוטשתי מהביצפר הזה!! הצילוו!! אני רוצה פנימייה סעמק!

חחחחחח זהו התלבטתי(?) בין זה לזה

מה שביצפר עושה לאנשים

O: יא פוסטמה..

בגלל שקמתי מוקדם.. לא היה לי כוח לחשוב אז השארתי את זה איך שיצא. נו...

במקום להגיד תודה ולשתוק...../images/Emo46.gif

אין מישהו בעולם הזה שלא יודע מה הייתי נותן כדי להתחלף איתכם!

W a C K o

New member
אל תקשיבו להם

בית ספר זה חרא מקום! שהחיים האמיתים מתחילים זה הכייף הכי גדול צבא.. עבודה.. אלה חיים אוניברסיטה!... אין על זה.. בית ספר זה המקום הכי חרא שיש בעולם תזכרו את זה ותאהבו לסיים אותו =]

הוא לא צריך להגיד דברים בשביל לעודד

הוא אומר את מה שהוא חושב, למרות שהוא טועה.

W a C K o

New member
האמת.. :\ חלק יאהבו חלק לא.

אבל בית ספר לא כזה כייף וצבא..והחיים זה לא כזה נורא... o_O

W a C K o

New member
יאללה חלאס לזין תשכל

אין חכם כבעל הנסיון.. כל אחד לוקח את זה אחרת. מה אתם באים לשחק אותה.. אליאור עשה טובה זה לא שאתה איזה לוחם שעושה תירונות 07 וגם אתה לא צור. אז חלאס לבוא לזיין בשכל דורון שהתגייס לפני שתיכם ועושה כרגע תירונות בצנחנים 07 נהנה מכל רגע תסביר? אני הולך לעשות 02 כי זה חיל הים . אבל עדין אם תחפש את הרע יהיה רע אם תחפש את הטוב יהיה טוב. חלאס לחפש רחמים :\

נכון, כל אחד לוקח את זה אחרת

אבל מי שלא עבר את זה עדיין בעצמו לא יכול לקחת את זה בכלל. אתה שופך לי פה דיבורים על החיים כאילו אתה זקן בן 70 שכל חייו כבר מאחוריו, אבל בתכל'ס אתה עוד לא יודע מה זה החיים, בדיוק כמוני וכמו כל מי שכותב כאן בפורום, למעט אסף ^^ נכון, לא עושה 07, אבל לא צריך לעשות 07 כדי להנות\לסבול מהצבא. כל אחד לוקח את זה אחרת, לא? אם דורון נהנה מכל רגע, סביר להניח שהוא מרוצה מהתפקיד שלו. יש כאלה שעושים 07 ולא מרוצים, יש כאלה שעושים 07 וכן מרוצים...מידת הסיפוק היא לא פונקציה של שתי הספרות האלה, אלא של מה רצית מול מה קיבלת. אם אתה הולך לעבור טירונות שרצית לעבור ומייעדת אותך לתפקיד שאתה רוצה לעשות אתה תהיה מרוצה, לא משנה אם זה 02, 07 או 012. ואת הקטע של הרחמים אתה תצטרך להסביר לי בנפרד, כי אנ'לא קולט מאיפה הקרצת אותו

W a C K o

New member
אויש באמת אליאור ציפיתי ממך ליותר

מסתם לבוא ולחזור על הדברים שלי אתה בא ואומר בדיוק את מה שאני אומר .. אני לא דיברתי כאילו כל חיי מאוחרי ואני שמח שהם לא וגם של אסף לא. אז עשה טובה. שתיים כל מה שאמרתי זה מתוך נסיון אישי שלי אני נהנה יותר בחיים בוגרים יותר מאשר ממה שהיה בבית ספר זה הכל אתם אלה שבאתם עם הזיון שכל של אתה עוד לא היית שם אתה לא יודע. אני לא צריך להיות שמה יותר מיומיים שהייתי שאני יודע ששמה אולי לא יהיה קל פיזית ונפשית אבל יהיה לי יותר טוב מבית ספר :|

על איזה חיים בוגרים אתה מדבר?

עברו בסה"כ חודשיים מאז שסיימת בי"ס, איזה חיים בוגרים יכולת כבר למצוא מאז? אז עבדת, אז נסעת וטיילת אז מה? כל ילד בערך עושה את זה בחופש ובטח שהוא מעדיף את זה על בי"ס... אתה לא יכול להגיד "אבל יהיה לי יותר טוב מבי"ס" כי אין לך מושג ואפילו במיל' איך בצבא ובטח ובטח שאין לך מושג איך יהיה לך! לכן, כל מה שאתה יכול להגיד זה האם נהנת בבי"ס והאם לא... אתה אולי אישית לא נהנית וחבל, בסה"כ זו כן התקופה הכי יפה והכי תמימה שתהיה לך כאדם! עכשיו מתחילה תקופה יפה (כך לפחות המבוגרים אומרים) אבל אם היא באמת תהיה כזאת רק הזמן יכול להגיד! יש אנשים שעוברים את החוויות הכי מהנות שלהם בצבא ויש אנשים שהמפקדים מתעללים בהם ושוברים אותם מנטלית ופיזית וזה גורם לצבא להיות התקופה הכי נוראה שלהם! לכן ניב, אני מסכים על כך שלא לכולם כיף בבי"ס ואולי אתה אחד מאלה, אבל אל תסיק מסקנות על הצבא לפני שניסית אותו, הצבא יכול להפתיע אותך לרעה ולטובה! מי ייתן וההפתעה תהיה רק לטובה אבל שוב, רק הזמן יגיד! גיוס קל ושירות מהנה שיהיה לך!

למעלה