יומולדת להורים!

קישקוש

New member
יומולדת להורים!

או קיי.. שניהם היו בני 56 לאחרונה (יום העצמאות ול"ג בעומר- מחר) ואחותי ואנוכי רוצות להפתיע אותם עם משהו. חשבנו להביא את כל האחים לשבת, אבל זה עלול להיות למעמסה על אמא שלי (כל האחים שלי נשואים עם ילדים..). לנסוע לבית הארחה לא בא בחשבון. אנחנו רוצות לקנות מתנה. יש רעיונות? לא משהו קיטצ'י, כי אמא שלי לא תדע איפה לקבור את עצמה.. משהו פשוט, מקורי, וחביב.. תודה!

ShirShir

New member
../images/Emo65.gifיום הולדת שמח להורים!../images/Emo65.gif

את מדברת על שני דברים שונים: 1. מתנה
2. חגיגה
1. מתנות: ספרים, קוסמטיקה, מנוי לעיתון בנושא שאוהבים, בגדים, מגש למיטה + 2 ספלי קפה, מכשיר חשמלי (כמו: מכונת קפה, מכונת לחם, DVD וכו'..), נעלי בית לכל אחד, כרטיס זוגי להצגה/סרט/הופעה. 2. חגיגה:
לארגן ארוחת ערב משפחתית למשפחה המצומצמת, אם זו מעמסה אז שכל אחד יכין משהו או להזמין "TAKE AWAY" הביתה.
פיקניק בחורשה/פארק גדול ולהזמין את כל החברים והמשפחה.
לשלוח רק את ההורים ליום כיף בספא ו/או סופ"ש בצפון ו/או לארוחה זוגית במסעדה.
אפשר בכל זאת להזמין את כל(!) האחים, אבל לא לכל השבת אלא רק לקפה ועוגה ביום שישי אחה"צ או שבת אחה"צ. יש לקנות/להכין מתוקים, כמה עוגות, מי-חם שיספיק לכל האנשים, גלידה, תה+קפה וזהו. בהצלחה ויום הולדת שמח!

ShirShir

New member
עוד מתנות...

עוד כמה מתנות: -סט מצעים זוגי. -מנוי לספריית וידאו. -קורס מעניין/תחביב שלהם. -להסריט סרט עם ברכות, שירים ותמונות מכל המשפחה.

קישקוש

New member
ואוו! מכונת לחם!!

מכונת לחם זה אדיר! הבעיה היא שהמתנה הזאת תהיה בעצם בשבילי. אני היחידה שגרה עם ההורים, ואני בסופו של דבר אהיה היחידה שאשתמש בה כי להם תיגמר הסבלנות אחרי לחם אחד
כנ"ל לגבי DVD :)) הממ.. להביא את האחים לחצי שבת זו בעיה, מכיוון שאנחנו שומרים שבת.. (רובינו, בכולופן..) כך שאם זה להזמין את האחים- זה לכל השבת.. בעיה. נראה. בכולופן- תודה רבה
על כל הרעיונות. אני אציע לאחותי, נראה מה היא אומרת..

למעלה