יומולדת חגיגה נחמדת

עכשיו, אחרי שעידן פינה לי את המחשב

אני יכולה סוףסוף לברך גם. אז עדי - אני מצטרפת לכל מה שנאמר מעלי (כן, גם בעניין הקונדיטורית - ואת יודעת שהסטנדרטים שלי גבוהים, משום מה
), ומאחלת יומולדת שמח למרות האיחור בברכה והמצב הבריאותי (מי אמר שהאיחול תקף רק ליומההולדת עצמו?)

לעדי ../images/Emo49.gif../images/Emo65.gif../images/Emo141.gif../images/Emo65.gif

המון אושר ובריאות, הרבה הצלחה בדרך החדשה.

Shellylove

New member
ויומולדת שמח גם ל-shi2 ../images/Emo24.gif../images/Emo39.gif

שרוני חמודה, העדינות שבך, הרוגע, החיוך - שיישארו לך לעולם. שיהיה לך כל הטוב והשפע עם הדר ואיתמר (והאיש) ובכלל...

maya100

New member
../images/Emo49.gifשרון המקסימה!! ../images/Emo65.gif../images/Emo77.gif../images/Emo79.gif

המון אושר עם איתמר והדר, אהבה וחיוכים. שכל המשאלות יתגשמו ושתמשיכי להיות מקסימה ורגישה כפי שאת

לשרון המתוקה והמקסימה ../images/Emo39.gif

יום הולדת שמח רוב אושר והנאה מהמשפחה, הבעל והבנים המושלמים שיהיה לך רק טוב ובריאות בחיים

דלית 3

New member
../images/Emo49.gifלשרוני ויומולדת שמח../images/Emo65.gif

מזל טוב לך שרון המקסימה, בעלת המילה הטובה והעצה לכל נזקקת. שיהיה לך יומולדת שמח והרבה שנות אור ושמחה עם המתוקים שלך.

shi2

New member
../images/Emo25.gifאיזה מקסימות אתן../images/Emo24.gif

תודה על הברכות! ריגשתן אותי ... אח... איך אתן יודעות לחמם את הלב ולתת הרגשה טובה... איזה כייף לי היום! כבר הספקתי לחגוג הבוקר עם חברותיי ועכשיו אני חוגגת עמכן, חברותיי הוירטואליות... איזה כייף להיות פה ב
החם
הזה!

מזל טוב שרון מקסימה!!!../images/Emo23.gif

שתהיה לך שנה נהדרת ומלאת סיפוק - המון אושר עם הפשושים ובכלל!
גם מאיתנו!

לאה_מ

New member
יום הולדת שמח, שרון!../images/Emo65.gif../images/Emo77.gif../images/Emo42.gif

שתהיה לך שנה נפלאה ומאושרת! המון הנאה מהדר ואיתמר, ומהחיים בכלל

justmom

New member
../images/Emo65.gifשרוני! ../images/Emo49.gif ויומולדת שמח!

רק אושר, שמחה ואור!
ואני נורא שמחה שחוץ מהחיבה לשם המופלא איתמר אנחנו חולקות גם יומולדת.

tonti

New member
מזל טוב שרון!../images/Emo142.gif../images/Emo142.gif../images/Emo142.gif

שרון../images/Emo39.gif

מה ששלילאב כתבה כ"כ מתאים. את פשוט מקסימה. מקוה להתראות איתך יותר בשנה הבאה.

maya100

New member
ובהצלחה למאיטאי שלנו שהתחילה לעבוד!

יקירתי, אני כל כך גאה בך, שהצלחת למצוא שילוב נהדר בין היכולות המקצועיות שלך והאמהות למאי, בטוחה שתעשי חיל ושיהיה לך כיף ומעניין, גם אם ההתחלה קשה. אנחנו כאן בשבילך

למעלה