יומולדת חגיגה נחמדת

לעדי המדהימה!

אשת אשכולות קונדיטורית בחסד ואמא למופת תודה שאת פה כי את עוזרת לי להיות אדם יותר טוב ואמא יותר טובה בזכות הדעות שלך והגישה שלך, שלא רואים בכל יום ובכל מקום. יום הולדת שמח שכל משאלותייך יתגשמו הרבה בריאות אושר והצלחה מאחלת לך ולעצמי עוד שנים רבות של הכרות כיפית כזו. באהבה
עינת. דן מוסר הרבה נשיקות רטובות
וגם חיבוק מתוק

tovim

New member
../images/Emo49.gif../images/Emo49.gif../images/Emo49.gif../images/Emo77.gif../images/Emo39.gif עדי !

יומולדת מאד שמח ואיחולים להמון אושר תמיד. כמה אני שמחה שיצא לי להכיר אותך!

דלית 3

New member
../images/Emo49.gifלעדי המופלאה../images/Emo65.gif

המון המון מזל טוב לעדי המופלאה, בעלת השם המקסים אשר כמוהו "מקשטת" את הפורום ברוב חן והדר. לוחמת צדק חלבי מושבעת, מתרגמת ללא חת מתוך שליחות נדירה בכוונתה הטובה והטהורה (למען כל אותן שלא דוברות אנגלית ורוצות להיעזר בפורום של אסתר), אופה ותופרת בעלת ידי זהב והכי חשוב: אמא נהדרת לשני יונקים מקסימים בדימוס ויונק חד תלתל מתווווק בהווה. ועד ליומולדת הבא, שתהיה לך שנה נהדרת בא תגשימי את כל משאלותייך וזכרי שכל סיום הוא התחלה של משהו חדש. אני בטוחה שההתחלה החדשה תהיה טובה עשרות מונים מזו הישנה. מזל טוב ויומולדת שמח

א אוהל

New member
../images/Emo49.gifלעדי הנהדרת../images/Emo77.gif../images/Emo48.gif../images/Emo79.gif../images/Emo42.gif

המוכשרת, הטובה, החכמה, המצחיקה, האיכפתית והחברה - רוב אושר ובריאות לך ולכל יקירייך. מקווה שיש לך יומולדת מופלא מהאגדות ובהצלחה באתגרים החדשים שלפניך (
,
...) באהבה

הילהל

New member
../images/Emo39.gif../images/Emo77.gifיומהולדת שמח עדי../images/Emo65.gif

יומהולדת שמח לאישה מיוחדת שמייעצת, תומכת ומעודדת יומהולדת לחברה נפלאה לשיחה על ספר, או סרט או סתם בדיחה שיהיה לך רק שמח מאושר ונעים חגיגה נעימה ב"עולם האמיתי"

shi2

New member
עדי! יום הולדת מקסים ושמח!../images/Emo24.gif

איזה יופי! אנחנו חוגגות יחד...
מאחלת לך הרבה אושר ובריאות, המון המון ימים של כייף...
המשיכי להיות כזו מקסימה , דעתנית ובעלת יכולת נתינה מדהימה!

עדי, אחותי המופלאה../images/Emo77.gif

ששפתה שפת פנינים
וכולה חיוכים
אופה בחסד
ותמיד מרתקת.
כמה נפלא לי שהכרתי אותך,
אוהבת
, מעריכה
ונוצרת
אני

../images/Emo49.gifלעדי הנהדרת../images/Emo23.gif

והחכמה כל כך... שתהיה לך שנה מלאה סיפוק ואושר! רק טוב והמון ברכות!

עמית@

New member
יש לך יומולדת?

מה אגיד לך. שגם טבעקר בגללך אני פה? ושאת אחת הנשים שאני הכי מעריכה? שכבוד הוא לי לשאוב במשאבתך?
כי פשוט- ובלי יומרות- את מוצאת חן בעני וזהו. מזל טוב ממני ומתמר

לאה_מ

New member
../images/Emo49.gif עדי! ../images/Emo141.gif../images/Emo142.gif../images/Emo20.gif../images/Emo42.gif

הגעתי מאוחר, וכבר גנבו לי את כל ההשתפכויות... אז יום הולדת נהדר ומאושר, חברתי המקסימה! כמה אני שמחה שאני מכירה אותך ואת המשפחה המשגעת שלך
. מאחלת לך שנה מלאת אושר
, אהבה
, סיפוק
, שמחה
וטעם
.

justmom

New member
המון ../images/Emo51.gifלכולכן ../images/Emo9.gif../images/Emo23.gif

הברכות שלכן הפכו יום של כולם-מנוזלים-משתעלים-עם-חום ליום נהדר ומחויך. איזה כיף לי שאתן חברות שלי

שליז

New member
מזל טוב לעדי המ-ק-ס-י-מ-ה!../images/Emo23.gif../images/Emo77.gif

מרוב רגשות אני לא יכולה לחשוב על משהו שיבטא באמת את כל מה שאני מאחלת לך! מזל טוב יקירתי, מאחלת לך את כל הטוב שבעולם! מזל טוב ובריאות!

tonti

New member
עדי, יה תופרת שמיכות טלאים שכמותך!

מזל טוב ואושר לרוב. אחרי מה שכולן כתבו לך, כל דבר שאכתוב יראה כזה אפור ודהוי שעדיף שאשתוק.

אמא2X

New member
לעדי- טוב מאוחר...וגו'

מותר גם יום אחרי נכון? ממרב (מזהה?)

למעלה