יום

paz ezra

New member
יום

קשה עברתי היום אני ממש מאוכזבת ומדוכדכת תודה על כל העידוד זה בטח ייקח עוד כמה ימים להתאפס בחזרה ולצבור כוחות להפרייה הבאה. למרות שאמרו לי להפסיק עם התמיכה משהו בי רצה להמשיך אבל הבנתי שזה אבוד ואין טעם למשוך היריון שבמילא לא מתפתח. תודה ובהצלחה לכולן.

paz ezra

New member
בנוסף

לכך הבעל הלא רגיש שלי לא במיוחד מתייחס אליי היום ואני מרגישה ממש בודדה ועצבנית ונורא רוצה לבכות. מצטערת שאני מדכא אתכן אבל זה קשה לי נורא.

טאניוש

New member
תשתפי את הבעל,אי אפשר לבד

תבכי אם בא לך! אני הייתי גיבורה עד ההפריות,ניסיתי לחסוך מבעלי את החויות הקשות.בהדרכה לפני הפרייה פרצתי בבכי, והוא לא הבין למה. דיברנו הרבה אז,ומאותו יום אני לא לבד,אנחנו עוברים את זה יחד,וזה הרבה יותר קל-אי אפשר להשוות אפילו. לא שבעלך לא רגיש,הוא פשוט לא מבין מה עובר עליך.

ginger5

New member
../images/Emo24.gifמצטערת

מקווה בשבילך שזו תהיה האכזבה האחרונה

טאניוש

New member
איוש ../images/Emo14.gif

לא ראיתי את ההודעה עם החדשות הרעות... או שתפוז בלע אותה...אבל מה זה משנה עכשיו. איזה סוף שבוע קשה. אבל את יודעת-זה קצת מעודד,כי היה הריון.הוא לא התפתח אבל היה. מאחלת מכל הלב שפעם הבאה יהיה הריון ארוך ותקין עם תינוק בסופו.

אל תהיי עצובה ../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif

אל תהיי עצובה, גם לנו זה יקרה, כנסי תקראי ואני מקווה שתתחזקי. את תראי שבסוף זה יסתדר. אני מקווה ומאחלת לך ולכל הבנות של הפורום הזה מכל ה-

תמרלה

New member
גברים ממאדים|חיזר ונשים מנוגה../images/Emo29.gif

לפעמים המשפט הזה כזה נכון- כאילו כל אחד חי בעולם אחר! ותגידו לי מדוע גברים לא יודעים איך להגיב למבול הדמעות שלנו? מדוע הם מאבדים את הצפון? אני תמיד מרגישה שאני צריכה לסרטט מפה לבעלי שידע איך לנווט את דרכו..ועשיתי את זה פשוט אמרתי לו מה אני רוצה שהוא יעשה כשאני עצובה..לפעמים זה עובד ולפעמים לא! אז אולי תגידי לבעלך : "כשאני עצובה או בוכה אני רוצה שאתה....": תחבק אותי...תגיד לי שאתה אוהב אותי..תגיד לי יהייה טוב..תקנה לי גלידה.. מה שבא לך, מה שאת חושבת שבאותו רגע של עצב יכול לתמוך בך! אין מה לעשות בשיעור של תמיכה ואמפטיה הגברים נרדמו! אז צריך לפעמים ללמד אותם מחדש, ולהגיד להם מה בעצם נשים רוצות! ואם זה לא עובד אז תמיד יש לך אותנו כאן לתת לך כתף וחיבוק וירטואלי, ואם יש לך צורך לשמוע קול מרגיע ולדבר את מוזמנת להתקשר (תשלחי לי מסר ואתן לך את מס' הטלפון שלי) אז מקווה שתנוחי השבת ותרגעי לאט לאט ותתחזקי מחדש!

chompi1

New member
../images/Emo7.gif ../images/Emo24.gif

כל כך עצוב לשמוע. אין לי מילים, אז שולחת לך
חזק חזק. זאת היתה החזרה הגנרלית, ואני מאחלת לך שבפעם הבאה תהיי בהריון ל- 9 חודשים שלמים.

33תותית

New member
כל כך מצטערת בשבילך ../images/Emo7.gif

שולחת הרבה מאוד
ים, ומתפללת בשבילך להריון בריא, תקין וארוך במהרה.

סנונית 1

New member
שולחת לך ../images/Emo24.gif ענקי

במספר משפטים מועט את מצליחה להעביר את כל העצב שבך. גברים באמת לא יודעים איך לעמוד מול הדמעות שלנו לא בגלל שלא אכפת להם אלא בגלל שהם מרגישים חסרי אונים. לא תמיד הם מבינים שמה שאנחנו צריכות זה רק אוזן קשבת ותמיכה הם מחפשים את הפתרון. עד שבעלך יתאושש הרי גם הוא עצוב אנחנו פה בשבילך לנגב לך את הדמעות ולחבק אותך חזק חזק.

paz ezra

New member
מצטערת

שלא כתבתי לכן לפני תודה על העידוד אבל היה בעיה עם המחשב. אז תודה אני קצת יותר טוב כי אין מה לעשות ולא בוכים על חלב שנשפך כי הוא כבר נשפך לצערי. בעלי לקח אותי היום לארוחת בוקר כנראה שגם הוא קיבל את זה קשה ולא ידע איך להראות את זה ביום הראשון. מקווה שבפעם הבאה יצליח לכולנו.

Galit29

New member
פז טוב שאתם עוברים זאת ביחד

כבר דובר על בעלים שלא כולם יודעים איך לעשות לנו טוב על הנשמה בלי שיעצבנו אותנו (כנראה שהם כבר יודעים מה התוצאות של הורמונים) בשורות טובות בקרוב

נועם@בת

New member
../images/Emo24.gif פז ../images/Emo14.gif

הנפילה הזאת מהאושר הכי גדול לכאב הכי עמוק מותירה אותנו מותשות וחסרות אונים. נפילת התקווה יחד עם נפילת ההורמונים, שילוב קטלני ללא כל ספק. והבעל... אני לא מכירה את בעלך אבל הוא בטח מאותו זן של בעלי. הכאב מצמית אותם, מקפל אותם פנימה ומנתק אותם מהסביבה. לכאורה הם מתעלמים, לא מתקרבים, לא מחבקים. אבל הייאוש שרואים להם בעיניים מסביר כי הכאב גדול מידי לאוצר המילים הגברי שלהם. למרות ההתנכרות לכי וחבקי אותו, חבקי חזק ותגידי שאת צריכה אותו, את החיבוק שלו, את הניחומים והאהבה. כמו שתמרלה אמרה, לפעמים צריך להגיד להם מה לעשות, כי הם חסרי אונים. מקוה שבפעם הבאה זה יהיה לתשעה חודשים
.
נועם

זקיקית

New member
פז יקרה,

שולחת לך אנרגיות טובות, כדי שתוכלי לעבור את הימים הקשים האלה ביתר קלות. תמשיכי במסע! אין ברירה! לא מוותרים!!!

למעלה