יום שני הקרוב....אנחנו מוזמנים לארוחת ערב

אני לא מגנה עליה

היא גם לא זקוקה להגנתי, היא יודעת יפה מאוד להגן על עצמה. אני בסך הכל לא אוהבת את מה שעשיתם כאן וברורה לי המגמה. מותר לנו לא להסכים, זה אך טבעי שלא כולנו נחוש ונחשוב אותו הדבר

יוסף1948

New member
צר לי הסברך לא מסתדר עם סגנון התגובה

לוטה כתבה משפט אחד פסקני עם פטיש בסופו אין דרך לפרש זאת אחרת - עם כל הרצון הטוב שלך דעתך את שונה מדעתה אבל לא על זה אנחנו מדברים

יוסף1948

New member
בטול בתור תגובה- ניחא

שכרה של תגובת בטול כשאין תשובה טובה לדברי מישהו- בדרך כלל יוצאת בהפסד

אסתי69

New member
לא היה ביטול

אבל הרי איני יכולה ממש להתווכח עם מה שרואות/ראו עיניך בתגובתה של הלוטה. הבעתי את דעתי מתוך ידיעה שלא היתה בכוונת הלוטה לפגוע בשואף (ושים לב כי הוא לא נפגע) ניסיתי להסביר את מה שאני מאמינה (ובאמת מתוך קריאת הדברים ובעיקר קריאת התגובות שלה על מנת להסביר) היתה הכוונה - ולדעתי כוונה טובה. לא התכוונתי לפגוע או להעליב אותך, ואם כך הוא אני מתנצלת באמת

יעלי03

New member
../images/Emo45.gifמאוד מרגש לקרוא את התאור שלך

יפה לכם תמשיכו כך ושיהיו עוד הרבה מפגשים כאלה. ותשאר כאן כיף לקרוא אותך

יוסף1948

New member
תודה לך על השתוף מרגש ומעורר תקווה

טוב להווכח שיש אנשים שיוצאים מהמקובל ומתעלים על רגשות קטנוניים ומקטינים ומסרסים ומפיקים אהבה והנאה במקום טינה ומרירות וחשבונות קטנים מקווה בשבילכם שהיחסים האלו ימשכו ויעיניקו לכם עוד הרבה רגעי נחת ולעינין הבקורת על עצם הכתיבה- תתעלם ממנה- אם יש משהו מתאים לפורום הזה- זה התאור הזה של יחסים במשפחה מורחבת והדגמה של האפשרויות שחשיבה חיובית מאפשרת מה לעשות יש מי שהערפל מעוות את ראיתו.

SDK10

New member
עם כל זה שאתה מרוגש מהמצב

ואין בי רצון לחלץ ממך ריגוש זה כי הוא מאד חשוב לך זה לא מחזה נדיר בקרב בני זוג שנפרדו. לרב רגילים לראות את הצהוב שבגירושין ואת המקרים הקשים שבן/בת זוג מגיעים למצבי ממש התעללות בצד שמנגד. זה בטח לא קורה בן לילה... אצלך/כם זה ערך 4 שנים לפחות לפי דברייך. אני תמיד חושב במקרים האלה של גירושין זה איך קורה שכאשר בני זוג מחליטים להפרד גם האנושיות נפרדת מהם. שהרי, לו היית בא להתארח אצלי עם ילדיך וילדי לא היה זה מעשה שעליו היית כותב ואילו עם בת זוגך לשעבר אתה כולך נפעם <לא שזה רע> אהה.. יגידו אבל הם התגרשו.. נכון, אני אומר אך מי שעם הגירושין גם מגרש מעליו את היותו בן אדם ומתנהג בנקמנות ולא מוכן לדבר הרי שטוב שכך היה מלכתחילה ואם אנושיות יש בו הרי שאפשר להגיע לאף יותר ממה שתארת ואני מכיר מספר סיפורים שכאלה. אגב, אני מכיר גם מכרים הרבה יותר קשים שגם עשרים שנה אחרי יש לבית המשפט העליון מה להגיד בנושא זה לא כל אחד יכול וזה לא רק לרצות צריך גם שיהיו שני בני אדם שמח לקרוא שטוב לך בנחלתך וטוב לך גם עם עברך

darling33

New member
מסתכנת בתגובה...

קראתי את הרשומה המקסימה. קראתי את התגובות של לוטה ואת כל מה שזה יצר. אני אענה כאן מהמקום שלי. אני, למרבה הצער, יכולה לחלום על מציאות כמו שמתאר "שואף". המציאות שלי שונה באופן מוחלט ולעולם לא תגיע למצב שמתאר "שואף". איך אמר סדק? בשביל מצב כזה צריך שיהיו שני בני אדם. לא מספיק שצד אחד מעוניין ב"שלום". אן האחר פניו ל"מלחמה", כך יהיה. מודה כי התיאור של שואף בנוגע לנורמליזציה (ואם הייתה לי מילה יותר "חזקה" מזו הייתי משתמשת בה) גורם לי להוריק מקנאה...באמת. ויכולתי ליפול למקום הלא מפרגן אבל לא...ממש לא... אני הכי מפרגנת כאן. וזה נכון מבחינתי לספר את הסיפור הזה בכל פורום שבו יחפוץ הכותב. המציאות הזו אינה שכיחה מספיק בשביל לספר אותה רק בפורומים ה"מתאימים". אנשים צריכים ללמוד שאפשר גם אחרת. כולם מרוויחים מזה. הזוג ה"מקורי", בני/בנות זוגם בפרק ב', הילדים מכל הכיוונים, הסביבה הקרובה בכללי ועוד ועוד... צר לי לוטה על תגובתך. היא הייתה קצת לא במקום. ואם לא נאה לך - אל תקראי על חוויותיו של השואף...אני אישית נהנית מאוד.

דארלינג

במקומ לנסות להתנגח, קראי את הסברי מדוע זה התאימ לפורומ גרושימ. את לא מקבלת את ההסבר? שיבוסמ לך, כמו שאת מציעה לי באמ לקרוא או לא את דבריו של שואפ, כך אני מציעה לו היכן לכתוב את חוויותיו עמ גרושתו. אגב, חוק העדר תפס אותך יופי כאן, הייתי מעריכה את תגובתך יותר, באמ היתה באה לאחר שקראת את הסבריי (ביחוד שאת בתור גרושה היית אמורה להזדהות יופי עמ ההצעה שלי) ולא מתוך עיוורון אחרי דברי שואפ.

יותר מדי לבחוש מיותר...

גם זה בעיניי סוג של עליהום עליה...מותר לה להגיד את דעתה מותר לכם לא לקבל אותה אבל תפסיקו עם ההתחסדות או היומרנות לחנך את לוטה בחייאת. גם לי נחמד לקרוא את שואף ואני לא אחת מגיבה בכייף למרות שהוא כותב רבות כאן אך לא ממש משתתפף בדיונים או מגיב לאחרים הוא תמיד כותב סביב הפוסטים שלו ומקפיץ אותם אם בטעות הם יורדים... אז מה תקפצו עלי עכשיו שאמרתי מה שאני חושבת?!זכותי...כשם שזכותה של לוטה להביע את דעתה. תפסיקו עם כל ההתחסדות הזו...ולמעם הסר ספק אני לא שייכת לקבוצה הסגורה שניסה לרמז עליה יוסף למעלה אני כותבת באופן הכי אובייקטיבי אחרי שקראתי את כל השירשור לאורכו ורוחבו...תתביישו אתם!התגובות שלכם ללוטה לא במקום!

אני באמת מאוד אוהבת אותך

שלא תטעי בתגובתי. למה את מרגישה שאת מסתכנת בתגובה? מישהו פעם סתם לך את הפה כאן? דווקא אני זוכרת שכל הפוסטים שלך התקבלו ויתקבלו בעתיד בברכה. על איזו סכנה את מדברת? מישהו תקף אותך פה פעם? זה בדיוק הזמן לעצור, לקרוא שוב את התגובה של לוטה <כולל ההערה על האוף> לשים לב שאפילו שואף לפיסגה לא הרים גבה על התגובה שלה, לקרוא את כל התגובות המתלהמות והאחידות להפליא של כולכם, לתת מבט על ההתעלמות של כולכם כולל את דארלינג מהתגובה של לוטה אלייך.......ולהגיד בקול רם "טעינו". אני מאחלת לך מכל הלב שתוכלי להגיע למציאות לה את מייחלת, שתוכלי להגיע לסוג של נורמליזציה. אמן

איזה כיף!! רק יש לי הערה...

היה מקום לכתוב את ההודעה שלך בפורום טלוויזיה (קובי מידן) או בפורום "ארוחות ערב". למרות זאת אני סולח לך...

זכות התגובה..

התיישבתי הלילה, אחרי יום עבודה ארוך לקרוא בפורום ולא האמנתי למה שאני קורא הפוסט שכתבתי, ממקום של התרגשות ורצון עז לשתף את כל העולם בשמחה שלי (וכן, היה פוסט לפני ארבעה ימים שאמר שאני מרוגש לקראת האירוע ושאני מצפה לו) ושפורסם דרך אגב במקביל גם בפורום גרושים גרושות בלי שום קשר ל"עיצה" של לוטה...... הפוסט התמים והאופטימי הזה, הפך לשדה קרב !! חשבתי שאולי לא אכתוב כלום, שלא אגיב, שאולי זה מיותר... אבל אחרי שקראתי כמה פעמים, בכמה מקומות, שאם לא הגבתי כנראה שזה סתם, החלטתי שזה שווה תגובה אני מודה, נעלבתי. לא ברור לי על מה דרכתי, ומה חטאי, אבל להלן ציטוטים נבחרים מהתגובות של לוטה "אינלי בעיה שאתה כותב ומשתפ פה בקצב של אחת ליומ על חוויותך המיניות בצורה כזו או אחרת...." "אלא אמ כן כל מבוקשך הוא לקבל מחמאות על התנהלות הדברימ אצלך ולא על מנת להראות דרך אחרת...." "היות ושלושתכן קוראות אדוקות ומגיבות לכל פוסט של שואפ ומן הסתמ גרופיות ברמה כזו או אחרת שלו, טבעי שתקפצו "להגנתו"...." ניסיתי לקרוא את התגובות הארסיות והשיפוטיות הנ"ל בדרכים אחרות, וממש לא הצלחתי. אין בהן ביקורת עניינית, או ביקורת כלשהיא, אלא פשוט כעס (ולא, אני לא פסיכולוג, אבל מה לעשות - אני בנאדם ואפילו רגיש) מיותר לציין שורד, אבישג ויוסף אינם נמנים על חוג מכריי ואין לי מושג מי הם.... יתרה מזאת, כל חוג מכרי מהפורום מסתכם ב.... ששה אנשים אז אני אוהב לקבל תגובות על דברים שאני כותב (אחרת הייתי כותב למגירה) - אז מה ??? אז אני אוהב לשתף כשרע לי, ואוהב לשתף שטוב לי - אז מה ??? אז אני כותב גם על סקס עם אשתי (כשהיא היתה המאהבת שלי לאף אחד לא הפריע שאני כותב על זה) - אז מה ???? מה עשיתי שכל כך הכעיס ??

SDK10

New member
האמת...

שום דבר אני רק הייתי מציע שתשתה כוס מים קרים לאט לאט כי כתבת פה דברים שכלל לא היו בפוסט הזה לא הכעסת אף אחד אני לא מבין מאיפה את מביא את זה עוד עכשיו שאתה פרנואיד צר לי איש... נסחפת קשות ולטעמי קלקלת את הפוסט שלך

למעלה