יום שלישי 7/8/12 בערוצי הסדרות.

• פותח הנושא is00
  • פורסם בתאריך

is00

New member
יום שלישי 7/8/12 בערוצי הסדרות.

YES DRAMA
21:15 – הפירמה – פרק 11.
22:00 – שביתה – פרק 4.

YES ACTION
22:00 – המנטליסט – עונה 4 פרק 7.
22:45 – "בניחוש חוקר" – עונה 6 פרק 13.

YES oh
21:00 – בנים זועמים – פרק 6.
21:30 – טיסת הקונקורדים – פרק 6.
22:00 – דדווד – פרק 8.

YES COMEDY
23:30 – מצב כפית – פרק 23.

בוביץ

New member
המנטליסט....

פרק טוב למרות שהיה צפוי.....
בהתחלה אמרתי די ברור שהבלוגר הוא הרוצח הסידרתי ..
ידעתי שגין יעלהלטלוויזיה וינסה להזכיר את רד גון שיעשה את העבודה בשבילו.....
אבל עדיין לא האמנתי שיחזירו את רד גון כל כך מוקדם
מצחיק שבאמצע הפרק אמרתי נמאס מהפרקים הצפויים האלה מתי יופיע רד גון... והנה הוא בא לבקשתי...

riktal

New member
בניחוש חוקר

הפרק השני הכי אהוב עלי בעונה
.

השירה של הבחורים, חזרתם של החברים של גאס, שון בבית החולים, שיר הפתיחה בביצוע הכי אהוב עלי של Boys II Men, והאייפד המדובר (למי שרוצה לדעת קצת יותר מאיפה הגיע הרעיון הזה יכול לצפות בראיון קצר עם כותב הפרק פה: ‏http://www.youtube.com/watch?v=2wkH8FPXTqo&feature=youtube_gdata_player

הפרק מבוסס פחות או יותר על כך שג'יימס עבר ניתוח הפנדיציט לפני כשנתיים, מספר ימים לפני שהוא היה אמור להופיע ב-RAW בפעם הראשון, בעונה הרביעית של סייק (כשג'ון סינה הופיע בסדרה) כך שאת רוב התגובות של שון בפרק אני לא חושבת שהוא היה צריך לביים

למי שרוצה לראות את ה-PSYCH-OUT - שזה קטע קצר שמופיע בכל סוף פרק של סייק (בגרסה המקורית). הפעם מדובר בריקוד קצר ומצחיק של הבחורים. אפשר לראות את הסרטון כאן:
http://www.youtube.com/watch?v=Tpb5qBIzACw&feature=youtube_gdata_player

LeRanch

New member
יום שלישי זה 4 פעמים כי טוב

המנטליסט - גם אני, ככל הנראה כמו כולם, חשדתי בבלוגר מההתחלה, למרות שניסו להטעות אותנו עם איך קוראים לו ששיחק את אית'ן ב"אבודים" (יש לו טייפקאסט של הבחור הרע בכל מקום). אבל את הסוף פשוט לא הצלחתי לחזות מראש - רד ג'ון חזר?! כל כך מהר?! חשבתי שנשמע ממנו רק בסביבות פרק 12 באמצע העונה.. יפה מאוד שהפתיעו ככה!

בניחוש חוקר - אני אתחיל קודם כל עם בקשה לרשת USA שהודיעה שהיא נכנסת לתחום הקומדיות - בבקשה תנו לג'ליל וויט ומקהי פייפר ספין-אוף!!!
הצמד הזה כל כך הצחיק אותי בפרק, במיוחד מקהי שבכל תפקידיו הדרמטיים הצליח רק לעצבן אותי (שקר לי, טורצ'ווד, צווארון לבן). ועכשיו לפרק עצמו - אני הייתי בטוח שלג'יימס באמת קרה משהו ולכן הוא מצלם את כל הסצנות מחדר בית חולים כדי לא להפסיד פרק או משהו, אבל לפי ההודעה שמעליי אני מבין את הסיפור האמיתי ובכל זאת זה משעשע
כל הסצנות שהוא מופיע בהן דרך אייפד - זה גאוני. במצב כזה אתה מעריך את הטכנולוגיה, בנאדם נמצא בשני מקומות בו זמנית
אחלה פרק!!!

שביתה - אני די בטוח שכל הסיפור שהמפעל נכנע להקמת ועד עובדים זה קשקוש אחד גדול, אני ממש לא אתפלא אם בפרק הסיום בשבוע הבא יפטרו את כולם או לפחות חלק. מלאני פרס הייתה ממש טובה בפרק הזה.

טיסת הקונקורדים - פרק חלש מאוד לעומת קודמיו, ג'מיין בתור דיוויד בואי ממש לא הצחיק, ובכללי היה תחושה של פרק פשוט משעמם.

למעלה