יום שישי

Keren I6

New member
יום שישי../images/Emo60.gif

מה אני עושה על המחשב בשעה כזאת? טוב,התעוררתי מוקדם מידי והיה לי משעמם. והמחשב תמיד עוזר לי להפיג את השיעמום
סופ"ש,הגיע מהר,לא? איך עבר עליכם היום? מה התכנונים לסופ"ש? אתם מחכים לשבוע הבא או שמעדיפים להשאר בשבוע הזה?
ולשאלה היומית- למרות שאני די חדשה,אז אני לא יודעת מה כבר נשאל ומה לא,אני בכ"ז אנסה. מה אתם מעדיפים,קולה או דיאט קולה
אני אישית מעדיפה קולה רגילה. ולא שדיאט קולה זה רע,זה פשוט לא טעים כמו הקולה הרגילה

eynav br

New member
דיאט ולא בגלל שזה דיאט

אלה בגלל הטעם....לא יכולה לסבול קולה רגילה, לא טעים לי.....חחח הפוך ממך. בוקר טוב לכולם ולילה טוב לי........... עפתי לישוןןןןןןןןןן כי מחר אני צריכה לקום ב6 וחצי ועכשיו 11 ו20....... שיהיה סופ"ש נעיםםם... ואמ.... אני מעדיפה עוד יום לסופ"ש שלי למרות שהוא ארוך לעומת שלכם....שלושה ימים יש לי בסופ"ש, שישי שבת ראשון... טוב דיי לחפור בייי לילהטוב

HeNoOsH

New member
קולה

יש לי חופשת מתכונת בתנ"ך בא לי למות..אני מתחילה רק עכשיו ללמוד ויש לי רק 3 ימים..אני לא אספיק ללמודדדדד אוףףף..חרא של שבוע עומד להיות..2 מתכונות ב2 מקצועות שנואים שלא הולך לי בהם עם כמות חומר מטורפת, היומולדת נהרסה לי..חרא =[ שבת שלום

moshe present

New member
הי..../images/Emo24.gifאל תתבאסי יותר מדי...

גם לי יש שבוע הבא 2 מתכונות תנ"ך( יום ראשון וגם אני לומדת לזה שלושה ימים..) ומתמטיקה... תנסי לסדר לך את הזמן בצורה כזאת שתספיקי הכי הרבה שאת יכולה..להתבאס מזה שאת אולי לא תספיקי הכל לא יעזור...פשוט תתכני את הזמן טוב ככה שתספקי מקסימום של חומר בלי לבזבז אותו על שטויות... אצלי בחדר יש לוח זמנים לחודשיים וחצי...חחח קצת מופרע אבל פשוט עוזר להרגע.. ובקשר ליומולדת שלך- פשוט תעבירי את החגיגות לתאריך אחר יותר נוח...ככה אני עשיתי שנה שעברה, אני ב-1.6 ובערך ב.1.7 חגגתי... זה לא כזה נורא דווקא נחמד :) יהיה טוב!! עוד חודשיים חופש!

dark dumb

New member
לא שותה קולה ../images/Emo85.gif

סתם כי זה לא בריא... לא שאני שומרת על אורח חיים בריא או משו, סתם ג'וק שנכנס בי, כבר יותר מחצי שנה אני לא שותה משקאות מוגזים (רק עם וודקה... חחח או שאם זה רד בול אני יכולה לשתות גם בלי). איזה יום מצחיק... סתם באתי לבצפר דוגרי יכולתי להשאר בבית... באתי ב-9 הלכתי עוד לא היה 11... חחח באתי לשעתיים חפירות בסוציולוגיה, שגם בהן לא עשיתי כלום, מיליתי איזה 4-5 עמודים בקישקושים בלורד... חחח אח"כ אמרו לנו שהתבטל הסטוריה, וכל מה שהיה אחרי סוציולוגיה ולפני הסטוריה זה תעבורה... חחחח מי צריך תעבורה!?!? פעם אחרונה שנכנסתי לשיעור הזה היה עוד לפניי פסח
אני ועוד כמה חברות יוצאות מהשער, פתאום אנחנו רואות את כל הכיתה בחוץ
אף אחד לא נשאר לשיעור!!
אמרתי, חבל שלא נשארתי רק בשביל לראות את הפרצוף של המורה נכנס לכיתה ריקה

גליזה

New member
לא כזהההה מהר../images/Emo3.gif

להיות אצל אבא וללמוד לתנ"ך בהנאה?
אנערף
זה לא היה עדיין, וגם אם כן, אז מה??
דיאט
לא יודעת למה, זה טעים יותר. למרות שגם קולה זה בסדר
אבל אני שותה קולה לעיתים ממש נדירות. פעם בכמה חודשים ככה כשאין שום דבר יותר טוב לשתות, או שמביאים לי

Black Balloon

New member
דיאט קולה ../images/Emo47.gif

אולי פשוט בגלל שאני רגילה לשתות דיאט קולה מאז שאני זוכרת את עצמי
אממ.. היום היה שעתיים הסטוריה ושעתיים תנ"ך. סתם כזה, לא משהו מיוחד. אוף. עוד סופשבוע נהרס. צריך להתכונן למתמטיקה ואני לא יודעת כ-ל-ו-ם
. יום שני מגן :\ הצילוווו%$^$#^#

Efrat K

New member
אני ממש מעוצבנת

המורה הזאת לאנגלית. היא לא תיתן לי 100,היא תיתן לי 97 ולמה?ככה!
שלחתי לה אימייל,נראה מה היא תענה לי בקשה לזה.

SheWillBeLoved

New member
דיאט../images/Emo47.gif

אני חושבת כמו גלי האמת,אני יותר אוהבת דיאט ונמנעת כמעט לחלוטין מהרגילה,כי היא פשוט מתקתקה,אבל אני שותה אותה במידה ויציעו לי. אבל בכללי? אין על דיאט. וזה לא בגלל הדיאט,פשוט התמכרתי לזה.אמ,אני חושבת שזה קשור גם למה ששותים בבית...כי אצלנו שותים בעיקר משקאות דיאטטיים[שיהיה],אז די הורגלתי,ולאחר שטעמתי את הקולה הרגילה,הבנתי שהיא פשוט מתוקה מידי[ואני חופרת שוב..יאי..] וזהו
. אמ,סופ"ש? אני אלמד קצת לתנ"ך,נראה מה יתחשק לי לעשות
היום היה די נחמד,עדיין לא נגמר. ומי כמוך יודעת שהוא היה הזוי ומשעשע[דורותי והבנן?!?!?!? WTF?!]
. אני לא מחכה לשבוע הבא|: אין לי כוח אליו. למרות שכל שבוע שנגמר מקדים את הקץ..אז..
שב"ש!!!!

GR££N woMAN©

New member
הוו כיף לי../images/Emo13.gif

השבוע כולו עבר לי בציפייה ליומולדת.. בלי הרבה ביצפר.. היום עבר נחמד.. רק מנוחה, ואתמול היה לי הכי כיף בעולם!
התכנונים לסופ"ש? פףף יומולדת לי ולחברה טובה, וצו ראשון
ברור שקולה!
איכ דיאט.

D a N i T a

New member
קולה ../images/Emo47.gif

דיאט פשוט מגעיל יותר חח
אממ יום חופש לפני מתכונת במתמטיקה.... אז למדתי כל הבוקר ואז אמא החליטה ללכת לשופינג אז נסענו לאשדוד וקניתי 2 חולצות ממש יפות בפוקס
סופ"ש לא הגיע מהר בכלל
הזמן עבר כל כך לאט השבועע תכנונים לסופ"ש? בגלל שיש מתכונת במתמטיקה אז לא יוצאים השבוע
ואני מחכה לשבוע הבא....
יש הופעה לידיד שלי ואולי אני יפתיע אותו וילך חחח שבת שלום

linoy7

New member
דיאט לימון../images/Emo3.gif../images/Emo41.gif

יום שני מתכונת בתנ"ך :S לא בא לי

מיכליא3

New member
../images/Emo12.gifכבר יום שישי!

השבוע ממש טס לי ואני לא יודעת בדיוק למה... אממ היום סתם היה לנו "יום עיון" במת'- מתכונת ביום שלישי נקווה שיהיה טוב...
ואח"כ היה לי שיעור פרטי (עם מישהי ממש חמודה
) אממ בדר"כ אין לי מורים פרטיים אבל רק רציתי להיות בטוחה שאני יודעת....
(וואי מה שאומר שלמדתי 6 שעות מת' היום! הצילו!) ו...זהו תשובה יומית- קולה דיאט קולה זה לא קולה אז מה זה שווה?!... חח והכי מוזר זה דיאט קולה נטול קופאין-סתם מים שחורים...
אז שתהיה שבת שלום! (אממ לא כתבתי כבר די הרבה זמן כי.. אממ האמת שהרגשתי קצת לא רצויה...(?)... טוב אני מקווה שזה לא נכון...
) אז שוב שבת שלום...

נ ט ע ש ה

New member
חזרתי../images/Emo13.gif

לא היה לי אינטרנט שבוע בערך (לא שעכשיו הוא כזה משהו אבל זה יותר טוב מכלום...) מה היה לי השבוע? וואלה, לא זוכרת
אתמול אבל הייתי בחינה משפחתית וזה היה אחד הדברים היותר מצחיקים שקרו לי בתקופה האחרונה (חחח לגמרי נכנסו שם לאווירה.. אפילו הקהל החליף תלבושות! אני אישית הייתי עם שני סטים שונים, משהו שמזכיר תלבושת של רקדנית בטן בכחול מנצנץ ובורוד מנצנץ
). מרוקאים זה עם מיוחד מכל הבחינות... היום קורס עזרה ראשונה (מפגש אחד מתוך 2, סה"כ 20 שעות). חשבו שנשאר שם עד איזה 6 בערב, אבל ב-2 אפילו המדריכה נשברה. מה שכן, גיליתי שאני עדיין זוכרת כל מיני דברים מהקורסים הקודמים שעברתי. זהו, מעכשיו ועד צאת הנשמה (מחר בערב) יש לי המון המון מתמטיקה

moshe present

New member
קולה פיכסההה../images/Emo67.gif

חחח לא שטעמתי פעם ואני גם לא רוצה לטעום כדיי לא לאהוב את זה...חח עדיף ככה.. איזה סופ"ש... פחח סיימתי בצפר באחת עשרה וחצי, ואז היה שעור נהיגה ב-12...התחיל חלששש אחר כך חזרתי לעצמי..אני מקווה חח. ואז בשתיים חזרות על הריקוד שלי...שהתקדם...למרות שהבנות חרפנו אותי אתמול כי הן היו עייפות ולא רצו לעשות יותר מדי חחח אבל היום כולן באו עם רעיונות והוא די גמור :) אני אוהבת אותו :):) ויש תלבושות. ואני שמחה כי ירדה לי אבן מהלב...שבוע הבא צריך להגיש אותו סופי מוכן גמור הכל..וב-31.5 ההופעההה :) אין כמו לעלות על במה עם משהו שלך... ואחריי שסיימנו את זה, היו חזרות להופעה של המתנ"ס ולהופעה של המגמה... פאקינג 7 ריקודיםםם!בחזרות זה אחד אחריי השני וזה כל כךך קשההההה...בהופעה זה יהיה עוד טיפה מפוזר...אני כל כך מחכה להופעה של המתנ"ס הדבר הכי כיף בעולם...אם מישהו באילת ב-18-19 שיבוא :):) בחמש הייתי בבית, למדתי לתנ"ך עד עכשיו :( ובעשר אני אחזור לזה... ומחר איכשהו קבלנו יום פנוי מחזרות! ננצל אותו ללמידה... אוף מתכונת יום ראשון... יהיה טוב. אני שונאת את הבצפר שלי. יש לי מחנכת פשוט מטומטמת. איך מחליפים מחנכת? ההורים עושים באלגן?? טוב יאללה ארוחת שישי...הזמן שלי לנוח מתנ"ך... סופ"ש מעולה לכולם!!

Grey Faerie

New member
פפסי מקס...

חחחח, דפקתי אותכם
חרא יום, חרא מתכונת בכימיה, חרא למידה למתמטיקה, חרא למידה לתנ"ך 0 מצב רוח, 0 כוח להמשיך ללמוד ו0 כסף בארנק
אני צריכה עבודה אני צריכה!

למעלה