יום שבת, מוקדם מדי ביום שבת

אדומה2

New member
יום שבת, מוקדם מדי ביום שבת

האיתורן באוטו של אבא שלי (שכרגע תחת השגחתי ושימושי) מצפצף לו להנאתו בשעות מוזרות. פעם ראשונה זה היה 05:00 בבוקר. היום זה היה ב- 06:00 בבוקר. אז אחרי שטיפלתי בדרמה הזו, התיישבתי לי עם כוס תה מול המסך, מקשיבה לגשם שנוקש על החלון (עוד דבר שאני יכולה להוסיף לרשימת הדברים שגורמים לחורף להיות חם- תמר לתשומת ליבך- זה אחד מקולות הרקע הכי מופלאים שיש
), והתחשק לי לכתוב לכם. כשהתחלתי לכתוב פה לפני כשבועיים (אולי כבר שלושה??), אני חושבת שהגעתי עם אח שלי לאיזה שהוא שיא ריגשי שגרם לנו לא לדבר משהו כמו 3 ימים אבל הוא הושיט את ידו ראשון לעברי, ולא השבתי אותה ריקה. אני חושבת שזו פעם ראשונה שהוא עושה את הצעד הראשון ואומר לי שאני חשובה לו ושהוא מצטער אם פגע בי. דיברנו קצת על הדברים ואני לא יכולה לומר שיצאתי מחוזקת, או עם מחשבה שעכשיו הכל יהיה שונה. אבל לפחות דיברנו, וגם זה משהו לא מבוטל. ובסה"כ אני אוהבת אותו בכל ליבי והוא המשפחה שלי, אז זה הרבה. אבא שלי עובר תקופה יחסית טובה עכשיו. מאז השתחרר מהאשפוז האחרון הוא אקטיבי יותר. יתכן שזה גם קשור לשיחת מוטיבציה מאוד עניינית ואסרטיבית שעשיתי לו ביום בו השתחרר. בכל מקרה, הוא יותר פעיל, מצליח להרים את עצמו יותר..... זו כזו שמחה אדירה בלב לשמוע אותו מחייך בטלפון! הוא סה"כ אדם פעיל, אבל הוא מאוד נוטה ללופים של כאב-לשכב במיטה- להיכנס לתוך בועה משל עצמו- כאב- לשכב במיטה.... גם בלי סרטן הוא תמיד אהב את המיטה שלו, אז זו גם נטייה טבעית, שגם אז עשתה לו לפעמים רע כי זה קשה הלופים האלו, הם מוציאים מכלל איזון. ובשבועיים האחרונים אני לעצמי עשיתי חושבים: מבחינה מקצועית, אני עושה את כל הדברים כנונים על מנת לנסות להשתלב במקצוע שלי- שולחת קורות חיים, מקושרת לאנשים במקומות גבוהים, דיברתי עם כל מיני אנשים שאני מכירה יותר ופחות, הייתי אסיסטנטית של איזה מטפל ברפואה סינית במשך שנה, התחלתי עכשיו להיות אסיסטנטית הוראה של שנה ג'- ועוד כל כך הרבה דברים, ושום דבר לא מתקדם. אשכרה פול גז בניוטרל. אז אולי.... אולי הכיוון אינו נכון? הבערה הגדולה בבטן היא ללמוד. ללמוד ללמוד ללמוד ללמוד ולעולם לא להפסיק. לעבוד- בוודאי, לחיות- בוודאי ובוודאי. לקטר על הלימודים- איך לא?? אבל ללמוד. אז אם האוניברסיטה תקבל אותי, ותאשר לי למרוח לימודים על פני 5 שנים, אתחיל ללמוד בסמסטר ב' לימודי מזרח אסיה וב"א כללי. ואולי דברים יסתדרו משם, כמו מין פאזל שברגע שעלית על חתיכה אחת שמהווה ציר מרכזי, כל החתיכות מסתדרות בצ'יק צ'אק מסביב. אז אדע שזו הייתה החלטה נכונה. מה שמאוד משמח אותי באופציה הזו היא העובדה, שאוכל לחלוק עם אבא שלי את חווית הלימודים. תמיד חלמתי לעשות את זה מחו"ל, דרך מייל ואולי ביוקורי סוף שבוע. גם אופצית אוניברסיטת ת"א זה בסדר. :) אז מה? שאחזור קצת למיטה? חיובי. שבת מתוקה לכולם, יעל

bestofhealth

New member
יעל יקרה...

זהו לי ביקור ראשון בפורום זה, וחכתה לי הפתעה נהדרת. את כותבת פשוט נפלא גובי

bestofhealth

New member
זה שוב אני...

יעל, אני עומד לשרותך בכל רגע במידה ותזדקקי. אל תהססי לפנות אלי (במסר ישיר) גובי

אדומה2

New member
../images/Emo140.gif ../images/Emo13.gif

נדמה לי שנפגשנו פעם... לא?
תודה- על שתי ההודעות.

bestofhealth

New member
אנחנו נפגשים מדי פעם ב...

פורום רפואה משלימה גובי (GUBI) - פורום אחת מ - 9

היי יעלוש האדומה, כל כך

התרגשתי לקרוא את מילותייך, שבת בבוקר, גשום, כל העולם נם ואת שטה לך בהרהורים, הדברים הקשים האלה בחיינו, תמיד גורמים לנו לעשות ספירת מלאי ולתכנן.....אולי זו מטרת כל המחלה הזו.....מי יודע? זה מה שהיא גרמה לי ואם זו היתה כוונת המשורר, הרי שהוא הצליח. שבועה טוב אדמונית. איילת האביב

תמר 26

New member
יעל../images/Emo24.gif

ראיתי את ההודעה שלך אתמול רציתי להגיב אבל כתבתי כמה הודעות ארוכות ואח"כ הייתי חיבת ללכת אז עכשיו חזרתי. שיהיה לך הרבה הצלחה וכיף בלימודים גם אני חזרתי לזה, וזה עושה לי טוב, ומשתדלת להתמיד. נראה שאת עושה את כל הדברים הנכונים עם אביך
זה ברור לפי החיוניות שבו. והצלחה גם עם אחיך דברים גדולים לא משתנים בבת אחת. בניית אימון וקשר טוב מחדש לוקח זמן והמון צעדים קטנטנים. מילות המפתח
סבלנות וסובלנות

למעלה