יום רביעי

shesek17

New member
יום רביעי

דברים חיוביים: דברים שליליים: מה עוד על סדר היום? שאלת היום: מה המקצוע הכי חזק שלכם? מה המקצוע הכי חלש?

yoval92

New member
עונה

דברים חיוביים:היתה לנו חזרה בתאטרון והלך ממש טוב ומחר לומדת רק 3 שעות דברים שליליים:אין מה עוד על סדר היום?שיעור פרטי באנגלית שיעור פיתוח קול ובערב סרט עם החבר
שאלת היום: מה המקצוע הכי חזק שלכם? מה המקצוע הכי חלש?הכי חזק מתמטיקה הכי חלש נירא לי ספורט

halloo

New member
../images/Emo42.gif

שיעור חופשי בתנ"ך
הייתה הצגה/הרצאה משעשעת על סקס.
שיעור תעבורה היה לא כל כך גרוע.
קמתי מאוחר (תשע וחצי) אז פיספסתי שעתיים אזרחות.
יש הרבה הרבה שובינזם בשכבה
על סדר היום: די רגוע :) המקצוע החזק: ספרות ותנ"ך (למרות שאני ממש שונאת ללמוד אותם)
המקצוע החלש: מתמטיקה

wednesday :)

התבטל ספורט
97 בבוחן בהיסטוריה
היום נמלטים
ישנתי צהריים כמו דב בשנת חורף..או חיות אחרות למיניהן בשנות החורף
מחר לומדת עד 2 וחצי :( אבל לפחות אח"כ עפה למד"א, אז חצי נחמה
צריך ללמוד לעוד בוחן בהיסטוריה מחר ואין לי כח!
קיבלנו לוח מבחנים חדש, נראה לי שהתבלבלו בינינו לבין רובוטים
מה עוד על סדר היום? שיעורים ונמלטים כמובן!!! שאלת היום: מה המקצוע הכי חזק שלכם? טכנית מבחינת הבנה וציונים הכל חוץ ממתמטיקה אותו הדבר..אבל אין על ביולוגיה! מה המקצוע הכי חלש? ללא ספק...מתמטיקה
וספורט

maiky17

New member
../images/Emo202.gif../images/Emo13.gif

הייתי היום במיונים, השלב השני לעיתון "במחנה" של צה"ל. רוב הסיכויים שלא עברתי, אבל הופתעתי שבכלל עברתי את השלב הראשון, אז אני בסדר
המקצוע הכי חזק, למרבה הפתעתי, הוא ספרות השנה. אחרי השנה שעברה, שבה הציון שלי בתעודה בספרות היה 70 (וזה אחרי שהיא העלתה לי אותו באיזה חמש נקודות), השנה יהיה לי 94 בתעודה
בשנה שעברה הייתי הכי חזקה בהבעה - היה לי 98 בתעודה. המקצוע הכי חלש: מתמטיקה, אין ספק.

Robin Sparkles

New member
יום רביעי:]

דברים חיוביים:קיבלנו את המערכת החדשה ויש לי רק 26 ש"ש עד שאני אסיים עם אנגלית בפברואר דברים שליליים:משגעים אותי בבית הזה מה עוד על סדר היום? שאלת היום: מה המקצוע הכי חזק שלכם?מתמטיקה 3 יחידות ואנגלית מה המקצוע הכי חלש?היסטוריה,סוציולוגיה

JumpInTheFire

New member
לילה טוב :)

היום היה השיעור ספרות האחרון שלי!!
וגם המתכונת האחרונה בספרות! (לא משנה אם ארצה לשפר או לא, שיעורים או מתכונות לא יהיו!)
שיעור נהיגה סבבה.. :)
אין לימודים סדירים עד יום שני (חופש עד הבגרות בספרות ביום ראשון)
אחלה יום כזה.. :] עוד על סדר היום: לעזור לאבא במשרד ולישון
אני חושבת שהמקצוע הכי חזק שלי הוא מתמטיקה והכי חלש כנראה ספרות, או אישות אולי (למרות שרק התחלנו עם זה)

למעלה