יום רביעי

ראשונה?

שעה 1: מתמטיקה. יש לנו מורה קרוע.. יש קטע חדשD: מי שכותב בדיחה במבחן בנושא מסויים שהוא נותן מקבל 3 נקודות:p [אם הבדיחה טובה
] שעה 2: אנגלית.. 88 במבחן
זה השג מבחינתי! שעה 3: ^ השתחררתי ופספסתי 4 שעות ביולוגיה. יאי:p וחוצמזה..
לא מרגישה טוב.
מחר טיול
עדיין חושבת על האקס..

Insanity Is Me

New member
נמנמ, יום ארוך ומייגע.

שעות 1-3: ניהול ידע [מחשבים]. פיף, בקושי אנשים הגיעו בשעתיים הראשונות. לא באה יותר בימי רביעי בבוקר! מה זה, היינו שם אולי 5-6 אנשים בלחץ. שעה 4: אנגלית. היה מצחיק. ידיד החליט לשבת לידי והתעללנו אחד בשני קלות D: שעה 5: אזרחות. היה בוחן קליל כ"כ שזה מצחיק. ממש כיתה א'. שעה 6-7: מתמטיקה. מצחיק כרגיל ולא עושים כלום. הברזתי משעה 7 ואמא באה לקחת אותי עם האוטו. נסענו לבחור צבע לחדר ולהזמין דלתות והכל. הכל יהיה כזה מגניב אחרי השיפוץ ^______^ יש לי כבר תכנון ספציפי להכל. עצרנו לאכול בחוץ ואז הלכנו לקנות חולצות בצפר סופסוף. רציתי גם ללכת למשחק של החבר, אבל בסוף לא יצא. בכללי, תקופה טובה עם חיוך על הפנים

Safiaa

New member
../images/Emo20.gif../images/Emo105.gif

שעות 0+1: ג"ג. למדנו על אקלים ומשקעים. שעה 2: הסטוריה. שוב רוסיה. שוב סטאלין. שעה 3: ספרות. "חצוצרה בואדי". שעה 4: אזרחות. חוק האזרחות. שעה 5: תנ"ך. התחלנו את ירמיה. שעה 6: שוב הסטוריה. שוב רוסיה. שוב סטאלין.
עכשיו חזרתי מחוצות המפרץ, לא יודעת אם יש כאן אנשים מאיזור חיפה שמכירים. אז זה מקום כזה שעושים בו כלום בעיקר, וזה בדיוק מה שעשיתי שם.

יום בחיי בטטה (+ציטוטי אקסטרה)

שעתיים טמטומטיקה. איחרתי לראשונה, הייתי בשנייה. אין ציטוטים מהשיעור הזה אז אני אכתוב ציטוטים קודמים של המורה: -"ריטה! אל תסתכלו עליי בעיניים כחולות!" -ריטה: "ראית שעשיתי?" (ש"ב) "כן כן, ריטה עשיתי" -"ריטה, אני יודעת שאת ריטה" -"אייל" (במקום יעל) -"רק את אנאלי" (במקום עונה לי) -יעל: "איך קוראים לי?" "אני אגיד לך אחרי השיעור" -"תשתו בבקשה" (במקום תשתקו) -"מיגבלים" (במקום מקבילים) אחרי מתמטיקה לקחו אותנו לחג המוסיקה הישראלית בתאטרון ובילינו שם את כל היום בקונצרטים. היה קונצרט משעמם טילים שהיה שווה לסבול בשביל מה שנקרא "אופרת רוק". היה קונצרט אחד שאני וחברה שלי הלכנו על גשר מעל הבמה וכולם ראו :| אחרי הקונצרטים הלכתי לשכונת ילדותי שקרובה לשם. שם פגשתי חברה, חתול ילדות שלא פגשתי מאז כיתה ח' וערבי שהציק. קניתי פריכיות ובייגלה מגעיל וחזרתי לתאטרון, שם היתה לי חזרה להופעה. היה כיף לחכות להופעה, הייתי באולם ריק עם עוד כמה מהמקהלה ושרנו. בתשע ומשהו עלינו על הבמה. אנשים שצפו בה אמרו שהיה טוווווווב. אחרי ההופעה קניתי דיסק (שיותר מאוחר גיליתי שזה ממש לא מה שרציתי). חזרתי הביתה עם ההורים שבאו לראות.

למעלה